Şimdi Ara

Dijital Fotoğraf Makinesi Tavsiye!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
5.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dijital fotoğraf makinesi lazım acil olarak.500 600 tl arası bir bütçe var.

• Fazla para vermeyin SX150 candır, forumun resmi onay almış az sayıda kompakt makinalarından biridir
  • Madem 500-600 lira butceniz var o zaman sx220 veya sx230 alabilirsin. Arasinda sadece gps farki var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fotografiumda canon sx150 269 tl

• Dün gece saat 12 den sonra eski fiyatına dönmüştü yani 799 tl. Çok pişman olmuştum almadığım için ama bugün gittiğimde yine 279 tl di fiyatı. Samsung u alacakken bunu kaptım hemen.İnşallah doğru bir karar vermişimdir
  • Hayırlı olsun sx150nin kullanıcı başlığında faydalı bilgiler bulabilirsin

• Canon A3350 IS f/p olarak son derece iyi bir kompakt cihazdır. sx150'yi de bir süre kullandım. O da biraz büyük olmasına rağmen güzel bir makinedir.
  • Cevap veren herkese teşekkür ederim
  • Yeni bir konu yerine burdan devam edeyim.benimde tavsiyeye ihtiyacım var.sebebi
    Ise verdiğim paraya göre en performanslisini almak.yoksa tüm makineler işimi görecektir.Aile fotoğrafları çekip arsivlicez gelecek yıllar için.350 tl civarlarında

• Hayirli olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crane61 -- 7 Nisan 2013; 1:14:07 >
  • beyler teknosadan almayı düşünüyorum 300 400 tl arası bütçem var

tavsiyeler ?
  • Canon dan seçmelisin hem çok ucuz üstüyle tablet falan alırsın
  • tşk
  • fotoğraf işine acayip merak sardim.telefonda (galaxy Note2)cektigim farkli pozlarla, kendimce bu isi profesyonel olarak yapmayi dusunuyorum.forumda arastirdim biraz başlangic olarak (400-500TL) fiyat araliginda Canon Sx230 modeline karar kilmadan once tavsiyelerinize ihtiyacim var.Fotograf makinalari konusunda bilgim az denecek kadar. (dsl-dslr-PowerShot)
    bu arada almak istedigim modele ait en uygun fiyat bunu bulabildim.simdiden destek olacak arkadaslara tsK.

http://www.vatanbilgisayar.com/canon-sx230-sx-230-hs-121-mp-3--lcd-dijital-fotograf-makinesi/productdetails.aspx?I_ID=56756

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.