Şimdi Ara

Digitürkün kimseye bahsetmediği kampanya!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankara'da yaşıyorum. 4 yıldır Digitürke üyeydim. Bu sene Mayıs ayında iptal ettirdim, ama sezonun başlamasına az kalınca dayanamadım ve tekrardan üye olmaya karar verdim. Ancak fiyatlar çok fazla geliyodu. Keçiören'de bulunan bir Digitürk noktasına gittim. Bana eski Philips cihazını vermek koşuluyla 1 yıllık taahütlü Eko-Spor'u 39,90 ytl den vereeceğini söyledi. Ancak cihaz sizin olmuyor. Olsun dedim. Benim receivera ihtiyacım yok. Kabul edip aldım. 1 ay boyunca da Mega süper pakette hediye. Ucuz bir cihaz benim olacak diye sadece Türksattan yayın yapan bir pakete ayda 44,90 vereceğime eko-spor paket 39,90 bana daha mantıklı geldi. İstediğiniz digitürk noktasına gidin, bu bilgiyi alabilirsiniz. Digitürk'ün bunu reklam yapmamasının tek nedeni, elindeki uyduları bitirmek istemesidir.(Ayda 44,90lık paketten verdiği uydu)

• lige yeni çıkan takımların şehirlerinde ve ankarada var bu kampanya benim bildiğim kadarıyla .farklı da olabilir.Ama en mantıklısını yapmışınız türksata 45 vericeğinize bari ekospor izlersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkAkgn -- 19 Ağustos 2008; 19:14:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkAkgn

lige yeni çıkan takımların şehirlerinde ve ankarada var bu kampanya benim bildiğim kadarıyla .farklı da olabilir.Ama en mantıklısını yapmışınız türksata 45 vericeğinize bari ekospor izlersiniz
    Benim anlamadığım digitürk'ün bu kampanya'dan hiç bahsetmemesi. Tesadüfen kampanyayı öğrendim. Bu arada Philips'in kanal geçiş hızı çok kötü olduğundan kartı eski vestel receiverıma taktım ve o şekilde seyrediyorum. Daha önce digitürk'ü arayıp sadece karta ihtiyaım olduğunu söylemiştim. Olmaz öyle şey dediler. Ama sonuçta oldu. Verdikleri receiverı hiç kullanmadan kaldırdım. Bir köşede duruyor. Bu arada bu kampanya 31 Ağustos'ta sonmuş ilgilenenlerin dikkatine....................
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenkay02

Benim anlamadığım digitürk'ün bu kampanya'dan hiç bahsetmemesi. Tesadüfen kampanyayı öğrendim. Bu arada Philips'in kanal geçiş hızı çok kötü olduğundan kartı eski vestel receiverıma taktım ve o şekilde seyrediyorum. Daha önce digitürk'ü arayıp sadece karta ihtiyaım olduğunu söylemiştim. Olmaz öyle şey dediler. Ama sonuçta oldu. Verdikleri receiverı hiç kullanmadan kaldırdım. Bir köşede duruyor. Bu arada bu kampanya 31 Ağustos'ta sonmuş ilgilenenlerin dikkatine....................

Alıntıları Göster
    bu ankaraya özel bayi kampanyası,ben de yararlanıyordum
    spor paketine geçiş yaptım yine çok uygun bir fiyat geldi
    üstüne olmadı bir de HDye geçtik...
    yani normal spor paketi fiyatına HD spor paketi izliyorum...
    zaten sırf bu yüzden DIGITURKü iptal etmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joedumars -- 21 Ağustos 2008; 0:18:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: joedumars

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: uzel71

valla bizim de öyle kampanyalar sayesinde izliyoruz.Gerçi bizim ki baya ucuza geliyo. Ekonomik paket fiyatına Süper Paket izliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: brkAkgn

quote:

valla bizim de öyle kampanyalar sayesinde izliyoruz.Gerçi bizim ki baya ucuza geliyo. Ekonomik paket fiyatına Süper Paket izliyoruz

Alıntıları Göster
    yani d-smart receiverından da seyredebilirmiyiz sadece kart üyeliğiyle?

• quote:

Orijinalden alıntı: şahawhat

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: hakan4095

D-Smart cihazının içindeki modül sanırım digitürkle uyumlu değil, zaten kampanya kapsamında philips'in receiverını da yanında almak zorundasın. Sadece kart alamıyorsun. Digitürk'ün böyle bir uygulaması yok.

• quote:

quote:

D-Smart cihazının içindeki modül sanırım digitürkle uyumlu değil, zaten kampanya kapsamında philips'in receiverını da yanında almak zorundasın. Sadece kart alamıyorsun. Digitürk'ün böyle bir uygulaması yok.

Alıntıları Göster
    Sayın Cenkay02,
    Bahsettiğiniz kampanyayla ilgili 1 ay süreyle bütün kanalların seyredilebileceğini söylemişsiniz. Az önce digitürk elemanıyla konuştum, böyle bir şey olmadığını söyledi. Bu konuda bizleri daha fazla bilgilendirebilir misiniz? Siz hangi bayiden başlattınız üyeliğinizi? Bayi tel no?

• quote:

Orijinalden alıntı: mselim

Sayın Cenkay02,
    Bahsettiğiniz kampanyayla ilgili 1 ay süreyle bütün kanalların seyredilebileceğini söylemişsiniz. Az önce digitürk elemanıyla konuştum, böyle bir şey olmadığını söyledi. Bu konuda bizleri daha fazla bilgilendirebilir misiniz? Siz hangi bayiden başlattınız üyeliğinizi? Bayi tel no?

Alıntıları Göster
    Sayın Cenkay 02,
    Mega süper paket, eko-sporla birlikte 1 aylığına veriliyor mu? Digitürk kart D-smart receiver la uyumlu olmadığını söylemişsiniz. Acaba başka receiverlarla uyumlu mu? Bir bilginiz var mı? Şimdiden teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: mselim

Sayın Cenkay 02,
    Mega süper paket, eko-sporla birlikte 1 aylığına veriliyor mu? Digitürk kart D-smart receiver la uyumlu olmadığını söylemişsiniz. Acaba başka receiverlarla uyumlu mu? Bir bilginiz var mı? Şimdiden teşekkürler...

Alıntıları Göster
    www.ankaradigiturk.com

Site bu arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: şahawhat

Alıntıları Göster
    Evet Digitürk Modülünüzde var ise Dmsart cihazında izleyebilirsiniz
    quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: Terms

Evet Digitürk Modülünüzde var ise Dmsart cihazında izleyebilirsiniz
    quote:

Alıntıları Göster
    Ben bu üyeliğe Keçiören'deki Arberk elektronik bayiinden abone oldum. Tel: 380 80 78. Digitürk müşteri hizmetleri zaten bu paketi kimseye söylemiyo, konuyu zaten bu yüzden açtım. Kampanya kodu da BL2. Eğer kampanya koduyla sorarsanız mecbur cevap verirler ama ayrıntıya girerler mi bilmiyorum. 4 gündür seyrediyorum ve Mega süper pakette hediye. Verdiğim telefon numarasından Özgür beyi isteyiniz ve ondan detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu arada kampanya bu ayın 31inde bitiyor. Yardımcı olmuşumdur umarım.

• quote:

Ben bu üyeliğe Keçiören'deki Arberk elektronik bayiinden abone oldum. Tel: 380 80 78. Digitürk müşteri hizmetleri zaten bu paketi kimseye söylemiyo, konuyu zaten bu yüzden açtım. Kampanya kodu da BL2. Eğer kampanya koduyla sorarsanız mecbur cevap verirler ama ayrıntıya girerler mi bilmiyorum. 4 gündür seyrediyorum ve Mega süper pakette hediye. Verdiğim telefon numarasından Özgür beyi isteyiniz ve ondan detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu arada kampanya bu ayın 31inde bitiyor. Yardımcı olmuşumdur umarım.

Alıntıları Göster
    bl2 kodlu kampanya Ankara iline özel 54,90lık spor paketi...
    ben de bu kampanyadan yararlanıyorum...
    ha bu kampanya olmasa ben zaten digiturk'un standart üyelik fiyatlarından üye olacaktım...
    demem şu ki diğer illerde ki arkadaşlar fazla üzülmesin yakında onlara da bir kampanya elbette çıkacaktır.
    ne demişler bugün bana yarın sana

hadi selametle...

• quote:

ha bu kampanya olmasa ben zaten digiturk'un standart üyelik fiyatlarından üye olacaktım...
    demem şu ki diğer illerde ki arkadaşlar fazla üzülmesin yakında onlara da bir kampanya elbette çıkacaktır.

hadi selametle...

Alıntıları Göster
    quote:

hadi selametle...

Ayda 39,90 a abone oldum. 1 yıllık taahütlü. 54,90 değil. Ama Eko-spor paketi. Fiyat şu an için güzel. Daha ucuza lig tv olmadığı için bunu seçtim.

• quote:

quote:

hadi selametle...

Ayda 39,90 a abone oldum. 1 yıllık taahütlü. 54,90 değil. Ama Eko-spor paketi. Fiyat şu an için güzel. Daha ucuza lig tv olmadığı için bunu seçtim.

Alıntıları Göster
    o zaman sizin kampanyanızın kodu bl1 olması lazım bl2 spor paketi çünkü...

• quote:

o zaman sizin kampanyanızın kodu bl1 olması lazım bl2 spor paketi çünkü...

Alıntıları Göster
    ben de mevcut uyelıgımı ıptal ettırıp bu kampanyay katılmayı dusunuyorm rada 75 ytl ekstra odeyecegım ama 12 ayda bu kampanya avantajlı geldı 62 ytl yerıne 39.90...
  • quote:

Orijinalden alıntı: enokta

ben de mevcut uyelıgımı ıptal ettırıp bu kampanyay katılmayı dusunuyorm rada 75 ytl ekstra odeyecegım ama 12 ayda bu kampanya avantajlı geldı 62 ytl yerıne 39.90...

Alıntıları Göster
    En iyisi Süper paket almak 77 ytl ama gerçekten değiyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: otorite!

En iyisi Süper paket almak 77 ytl ama gerçekten değiyo

Alıntıları Göster
    süper paket=77 ytl?bu da mı ankara kampanyası...?
  • quote:

süper paket=77 ytl?bu da mı ankara kampanyası...?

Alıntıları Göster
    @uzel71

Dostum sen digiturk plus kutusu kirası +spor paketi üyeliğine toplamda 54.9 YTL mi veriyorsun yani Ankara bayi kampanyasıyla
  • quote:

Orijinalden alıntı: NEWEST

@uzel71

Dostum sen digiturk plus kutusu kirası +spor paketi üyeliğine toplamda 54.9 YTL mi veriyorsun yani Ankara bayi kampanyasıyla

Alıntıları Göster
    Herkese ayrı fiyat çekiyor şerefsiz DT!
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.