Şimdi Ara

DigiturkPlay Yeni sezon (2016-2017) [YARDIMLAŞALIM] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
3
Favori
4.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • rockboyyy kullanıcısına yanıt
    bjk için ortak olmayı düşünürüm ama nasıl yaparız??
  • Akşamki beşiktaş maçını bir arkadaştan kiralamak istiyorum.Özel mesaj atabilirsiniz
  • Akşamki Konya - Beşiktaş maçını kiralayan var ise mesaj atabilir.
  • akşam ki bjk maçı alabilirim düşünen var mı ?
  • Normal yayın kalitesini bu sezon test etmiş kimse var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nemodory

Normal yayın kalitesini bu sezon test etmiş kimse var mıdır?

ben standart kalite aldım.geçen hafta konya ve gs maçlarını notebooku lcd tv ye bağlayıp izledim.konya maçı gayet iyiydi.gs maçının büyük kısmı da baya netti ama ara ara görüntü kalitesi düşüyordu.heralde internet hızındaki dalgalanmadan kaynaklandı o da.
  • Akşamki gs maçını kiralayabilirim pm(ücret makul olsun lutfen)ödeme vakifbank

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi me_kar -- 27 Ağustos 2016; 12:05:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evinde LG Samsung TV si olan arkadaşlar

Smart iptv App indirsinler

Orda yazan MAC adresini bana yollayan ilk 3 kişiye

GS maçını izleteceğim HD olarak
    PARA İSTEMİYORUM.

mesaj atmayın sadece MAC adresi yollayın Smart iptv indirdiğinizde göreceksiniz.

Not : 2 kişi aldı son kişi bekleniyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Unzerstörbar -- 27 Ağustos 2016; 15:29:56 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akşamki ts maçını alabilirim. Ödeme enpara.
  • Arkadaşlar Digitürkplayden tek maç satın alabiliyor muyuz?
  • karaoglan_61 kullanıcısına yanıt
    evet hocam siteye girerseniz satın al dersiniz ama burdan daha ucuza alırsınız....sitede 3 büyüklerin maçı 19.99 TL den aşağı değildir sanırım..
  • tutkulu420 kardeşim sitede haftalık 9 maç satılıyor. Ben tek maç almak istiyorum.

Trabzonspor'un bu akşamki maçını satan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karaoglan_61 -- 27 Ağustos 2016; 18:59:52 >
  • standart kalite galatasaray taraftar paketi için ilgilenenler pm atabilir. fiyat:200 tl.
    not: paket bu hafta aktive edilmiştir. gelecek sezonun ilk maçı da izlenebilir.
  • karaoglan_61 kullanıcısına yanıt
    hocam gecen sene maç maç satın alıyorduk ama haftalık yapmışlar...zaten 3 büyükler 20liraydı şimdi hepsini 25 yapmışlar....gs ile aynı saatte başlamasaydı ben kiralardım size ama gsli ortak arkadaş izleyecek maalesef..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutkulu420

hocam gecen sene maç maç satın alıyorduk ama haftalık yapmışlar...zaten 3 büyükler 20liraydı şimdi hepsini 25 yapmışlar....gs ile aynı saatte başlamasaydı ben kiralardım size ama gsli ortak arkadaş izleyecek maalesef..

İlginiz için teşekkür ederim. Başka kiralayacak çıkar inşallah.
  • Digiturkplay 1800K yayınım var. Ligin kalan maçlarını izlemek isteyen FB-BJK harici güvenebileceğimiz bir ortak arıyoruz. İlgilenenler yazabilir.
  • Gs liyim internetim yetmiyor diye kullanamiyorum fiyat belirtirseniz daha hızlı bulursunuz hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: enriqster

Digiturkplay 1800K yayınım var. Ligin kalan maçlarını izlemek isteyen FB-BJK harici güvenebileceğimiz bir ortak arıyoruz. İlgilenenler yazabilir.

Ortak bulundu teşekkürler.
  • Digi play ne mobil ne smart tv de maçları göremıyorum canlı ızle secenegı cıkmıyor. Sadece ana sayfa var

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.