Şimdi Ara

DigiturkPlay Yeni sezon (2016-2017) [YARDIMLAŞALIM] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
3
Favori
4.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gelişme varmi 800kb almam hayatta 1200kb gelmiyecekmi kesin olarak ?
  • dimitradon kullanıcısına yanıt
    tek maç 5 tl (para iadesi garantili)

1 yıl bjk - gs - fb paketi 139 tl.

ts-bursa 99 tl

whadsapdan yazabilirsiniz hızlı iletişim için.

+63 938 038 0343

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sastorir1 S kullanıcısına yanıt
    saosln gs arkadaşla 4yıldır ortak kullanıyoruz 800kb olması yüzünden beklemedeyiz 1200 gelmesini bekliyecez eger gelmezse de almıyacam bu sezon
  • dimitradon kullanıcısına yanıt
    bende 1200k

sıradan maçlar 3- 4 tl iade garantili

yıllık 139 tl.

tek tek almak en mantıklısı

ben şahsen karasal yasal uydu yayınını tavsiye ediyorum, biz bütçesi olmayanlar içiniz.

• sastorir1 S kullanıcısına yanıt
    1200 k nasıl aldınız acaba ? kaldırılmadımı bu sene 800k ve 1800k olarak 2 paket var ben 4senedir 1200k alıyordum oyüzden soruyorum 800k verdikleri için almıyorum 1800k da almam 3mb ile 1200k zorlanıyor 1800e gerek yok
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Multe -- 19 Ağustos 2016; 10:07:34 >
  • premier ligi d-smart almış... bu fiyata daha alıcı bulamazlar mümkün değil
  • 2 sene önce 1200k sezonluk paketi 259 liraya almıştım yanında da 6 aylık şimdiki adıyla spor extra paketi vardı.önceden eski aboneleri kaybetmemek için uygun teklifli mailler atarlardı şimdi baktım 800k 379 lira yayın zaten geriden geliyor, bu kaliteye bu ücret hiç mantıklı gelmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: adeleks

2 sene önce 1200k sezonluk paketi 259 liraya almıştım yanında da 6 aylık şimdiki adıyla spor extra paketi vardı.önceden eski aboneleri kaybetmemek için uygun teklifli mailler atarlardı şimdi baktım 800k 379 lira yayın zaten geriden geliyor, bu kaliteye bu ücret hiç mantıklı gelmedi

premier lig dsmarta geçti ayrıca, spor extra öldü
  • Bana bugün tekrar indirim maili attılar.800 K 319 TL, 1800K 489 TL diye.Degisen bisey olmamis yani.Daha önce 2 defa "bu fiyatlarla abone olmayacağımı yazmıştım kendilerine. Premier lig var diye premium paket mi alsam diyodum.Onu da Dsmart almis :) Evde Dsmart full paket var, premier lig izlerim artık :) tabii onlarda son dakikada extra bi pakete koymazlarsa.

• fiyatta daha indirime giderler mi sizce ? 319 son mudur?
  • spyae kullanıcısına yanıt
    dsmart'a yayın hakkını sattıklarını ama diğer platformlarla da görüşmelerin devam ettiğini açıkladılar bence digiturk'e de gelecek premier league
  • Arkadaşlar 1800k izlerken laptoptan,yayın 2 yok mu??sorun olursa.2.yayına geçemiyor muyuz??

• Bende 5-6 yıldır digitürkplay kullanırım. yayın kalitesini neden 1200 kbps den 800 kbps ye düşürdünüz diye defalarca mail attım. ilgili birime iletiyoruz mesajı dışında dönüş alamadım. 2-3 hafta önce eski üyerelere 309TL+4ay spor extra paketi satıyordular 319TL+3ay spor extra paketi yapmış ucuzlatacağına iyice pahalı ve mağdur edici hale getirmişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi player75 -- 20 Ağustos 2016; 1:26:05 >
  • Bu fiyatlara almayin aldırmayın akk ile 1800 izlemiyor ztn

• Kendi adıma konuşuyorum. Ben bu fiyatlarla asla aboneligimi yenilemeyecegim. 1200K geçen sene 259 TL idi. Bu sene olsun olsun 280-300 TL eder ancak. 1800K da 320TL'den fazla etmez gözümde.

• Bu sene izlemesemde çok birşey kaybetmem ,inat ettim bu fiyata almıyorum.

• bursa ve trabzon maçları için pm atınız
  • 4 yıldır digiplay üyesiyim.Bu sene yine devam etme kararı aldım ve fb li bjk li ortak arıyorum.Yüksek kalite yayın fiyat 489 u kişi sayısına böleceğim.ilgilenen arkadaşların msjlarını bekliyorum.
    edit:
    Tüm üyeler bulunmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockboyyy -- 24 Ağustos 2016; 20:09:23 >
  • Yüksek kalite , indirimli fiyattan gs ortak ariyoruz 489\3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lovecity -- 26 Ağustos 2016; 11:58:36 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.