Şimdi Ara

DigiturkPlay Yeni sezon (2016-2017) [YARDIMLAŞALIM] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
3
Favori
4.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu nasıl bir fiyat.. 5 senedir kullanıyorum.. Bu fiyatlar ile mümkün değil alamam.. İyi bir indirim olmaz ise bu sene yokum.. Bu arada mümkünse kimse almasın.. Biz aldıkça her sene fiyat arttırmaya devam edecekler.
  • istediğiniz fiyatları bulamassanız ücretsiz deneyin bizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anadolucomari -- 1 Ağustos 2016; 20:24:55 >
  • 450 tlye hd+şampiyonlar paketi türksat uydu abonesiyim.digiturk bu sene play fiyatlarını iyice abartmış.dalga geçer gibi 1 dk geriden gelen yayına uydu yayınından daha yüksek fiyat çekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: anadolucomari

istediğiniz fiyatları bulamassanız ücretsiz deneyin bizi.

Ücretsiz deneyin derken?

• bu fiyata silah dayasalar yine almam. naptınız digiturk bey?
  • lockerzemre kullanıcısına yanıt
    mail atıp test isteyebilirsiniz.

chopincast@yandex.com
  • bombacimülayim kullanıcısına yanıt
    smart tv'niz varsa uygulamasından da izleniyor

• Le Blanc kullanıcısına yanıt
    onun için ek bir ücreti daha var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • neyro61 kullanıcısına yanıt
    sezon paketinde o da fiyata dahildi ondan söyledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Le Blanc -- 4 Ağustos 2016; 9:21:29 >
  • ilk çıktığı günden beri aldım ancak bu 800k olayına feci taktım. Alırsam bu stratejiyi ortaya atan salağı onurlandırmış olacağım için bu yıl iptal. Ligin başlamasını bekleyeceğim olmadı başka bir yol artık. Bu arada galatasaray a ortak olabilirim. ancak ödemeleri aylık yapabilirim. Saygılar.
  • Fahiş fiyat alın pişman olun.Dona dona izlersiniz.Daha sonra foruma gelip gs maçı 7 lira fb maçı 6 lira diye dolanırsınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yap 50TL indirim bak nasıl akıyor millet
  • dilediğin yerde uygulamasından maç yayınlarına ortak aranıyor. ayrıca spor ekstra yıllık üyelik,belgesel,çocuk,sporsever ,mobil lig tv salon kanalları,film kanalları açıktır. ilgilenenler pm atabilir.isteyen sadece ,ispanya la liga,premier lig,euroleague,rusya,brezilya ligi,beko basketbol ligini izleyebilir.konuşup anlaşırız.
  • FB li ortak arayan var mı?
  • 450 liraya normal yayını sattılar, DigiturkPlay'e bu paraları vermeyin...
  • Trabzonlu ya da Bursasporlu ortak arıyorum
  • bu fiyatlar yüksek digiturkplay indirim yaparsan alırız
  • bence olması gereken düşük kalite: 250tl yüksek kalite: 350tl
  • Digiturkplay'i ilk çıktığı seneden beri kullanıyorum, herhalde 8-9 yıl olmuştur. O zamanlar 2600kbps yayına 99 TL ödüyorduk yanlış hatırlamıyorsam.

Her sene kalite düşerken/sabit kalırken fiyat artıyor. 1.5 dakika geriden gelen, çamur kalitesindeki 800kbps yayına 299 TL verecek kadar enayi değilim. Üstelik Octoshape denilen zımbırtı yüzünden altyapıyı bile kullanıcılar sağlıyor, yayın P2P mantığıyla yapılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tristam -- 11 Ağustos 2016; 13:52:44 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.