Şimdi Ara

DigiturkPlay Smart Tv uygulaması (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
404
Cevap
8
Favori
88.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Leş, 15-20 saniye, bazen daha uzun donuyor, günün maçları ekranına geri dönüp tekrar girince devam ediyor. Bilgisayarda donma yok. Müşteri hizmetleri papağan gibi internet hızı diyor. Boşu boşuna yüksek kalite aldık..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eromer E kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar ben dün durumu izah eden mail attım digitürke. digiplay sayfasından. sorunu yaşayanlar olarak siz de atın ki bir düzeltsinler bir zahmet
  • Bendede şuan lg 2016 model smart tv de uygulama açılmıyor yükleme sayfasında kalıyor aynı sorunu yaşayan arkadaşlar varmı acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugunay35

Bendede şuan lg 2016 model smart tv de uygulama açılmıyor yükleme sayfasında kalıyor aynı sorunu yaşayan arkadaşlar varmı acaba.

+1
  • Maç bşalamadan önce bende de oldu hocM vRdar fb ye tıkladım ama yükleniyor dedi ve dakikalar sonra fb vardar yazısına attı...5 dk sonra düzeldi

• arkadaşlar sizde digitürkplay sayfasına girip şikayet maili atın.uygulama hata veriyor diye.ancak öyle umursayıp dikkate alırlar.yayıncı kuruluş olarak iptvciler kadar yüksek netlikte yayın vermiyorlar.bir iptvciden test aldım şaşırdım bu nasıl bir netlik allahım .digitürk neden hala böyle yayın vermiyor/vermek istemiyor.
  • ugunay35 U kullanıcısına yanıt
    ne oldu hocam düzeldi mi?kendi kendine düzelecektir galiba.
  • uk.bjk U kullanıcısına yanıt
    Bende arıza kaydı açtırdım. Dsn ayarlarını değiştirin, açıp kapayın diyor teknik destek. Şaka gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: rasha

Bende arıza kaydı açtırdım. Dsn ayarlarını değiştirin, açıp kapayın diyor teknik destek. Şaka gibi.

tvnin dsn ayarı mı hocam? dsn,dnsden farklı mı?o nerden yapılıyor?
  • quote:

Teknik destek haklı gibi bende maça 5 dakika kala kendi kendime çözdüm sorunu.Dedim bi modemi yeniden başlatayım başlatınca sorun çözüldü.Maçın ortasında bağlantı yavaşlamasından kaynaklı tekrar reset attım bu sefer uygulamaya girmedi bi daha attım bu sefer girdi.Sorun tamamen modeme gelen ip den kaynaklı gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutkulu420

quote:

tvnin dsn ayarı mı hocam? dsn,dnsden farklı mı?o nerden yapılıyor?

Modeme reset atarak deneyin.Olmadı tv nin ağ ayarları bölümnde lg tv için için söylüyorum orda ağ ayarlarında dns ayarı var ordan dns değişebilirsiniz.
  • Bende samsung televizyon var uygulama apps de gözüküyor ama bu yayının geç gelme olayına takıldım 1 dk uzun bir süre değilmi gol oluyor ve sen 1 dk sonra görüyorsun kafam biraz buna takıldı acıkcası yoksa alıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaYoFFHeLL

Bende samsung televizyon var uygulama apps de gözüküyor ama bu yayının geç gelme olayına takıldım 1 dk uzun bir süre değilmi gol oluyor ve sen 1 dk sonra görüyorsun kafam biraz buna takıldı acıkcası yoksa alıcam

hocam geriden geliyor çünkü önce sistem buffering yaparak kayda alıyor....geç olmasını istemeyiz ama yanımızda kahve,komşudan gelen ses falan yoksa şükrediyoruz...
  • tv lerini modeme kablo ile baglayın
    tv lerin wifi leri pc veya akıllı telefonlar gibiverimli değil
    canlı yayın yüksek çözünürlük aktarımında yetersiz kalıyorlar
    özellikle lg tv ler bu konuda ızdırap..
    (bacanağın tv.sinde bir kaç kez izlemeyi denedik-başarısız)

alternatif:
    yayını pc den açıp
    pc nizi tv ye hdmi ile baglayın..
  • Arkadaşlar abim philips tv kullanıyor,digiturk play yeni versiyonuyla yakında sizlerle buluşacak diyor uygulamaya girince...anlaşma sağlanacak mı sizce?
  • lg tv var hiç bi sorunum olmadı şükür

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobilephone

lg tv var hiç bi sorunum olmadı şükür

Hocam benimki de LG ve şükür ki bizde sorun yok ama abimin philips olduğu için bu şekilde uyarı veriyor tvdeki uygulama...brin sportsun anlaşması lazım diğer tvlerle.

• tutkulu420 kullanıcısına yanıt
    Apk şeklinde yüklesin bilmiyorsanız araştırın zor bir şey değil
  • Hyperness kullanıcısına yanıt
    tmm hocam netten biraz araştırayım...link karşınıza çıkarsanız eklerseniz sevinirim..
  • sa bendede digiplay var masaustu pc mi tv baglıyorum mac izlerken top hızlı gıttıgınde golgelenme parlama yapıyor arkadaşın laptopunu baglıyorum hic bir sorun cıkmıyor sebebı nedir
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.