Şimdi Ara

DigiturkPlay Smart Tv uygulaması (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
405
Cevap
8
Favori
88.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    LG yi de aradım daha Dünyadan haberleri yok.
    Play gitmiş diyorum nasıl diyor?
    var diyor olamaz diyor.
    Daha haberleri bile yok.
    işte hizmet.
    Yazıklar olsun.
  • Sonunda koydular tekrardan.
  • Grundig smarttvsinde uygulaması kaybolan bir ben miyim?
  • LG SMART tv de digitürk play yüklüydü zaten ama ilk yüklediğimde sadece 3-5 yayın vardı çok az içerik vardı.

Şimdi yine aynı Ana menude seçenekler var işte spor eğlence zart zurt diye..İçinde de 3-4 program var.Normal play menusu gibi değil hani.

Güncellemek lazım diye düşündüm "millet izlediğine göre " ama yapamadım .
  • Digitürk şu uygulama olayını cidden çözmeli artık ayıp yani.

Tüm tvlere uygulama getirmeli.

Hem dilediğin yerdeyi, hemde play uygulamasını.

Yok mu okuyan eden dinleyen anlamıyorum ki.

İnsana üyelik kapattırmaktan başka seçim bırakmamak için uğraşılıyor sanki.

Kendi kendini sabota eden başka böyle bir kurum var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gecem1903 -- 20 Ocak 2017; 1:14:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 49MU8000 aldım 2017 seri smart tv ama digitürkplay yok. Tv nin yazılımını da yükledim ama apps de yok nasıl yüklenecek bilen varmı.

• elaziz23 kullanıcısına yanıt
    yani 4000 TL mi o TV hocam? 2012 ve sonrası samsung ve LGlerde olması lazım,nasıl yok bu uygulama anlayamadım...
  • tutkulu420 kullanıcısına yanıt
    Samsung müşteri hizmetleriyle yaptığım görüşmede MU serisine yönelik çalışmanın devam ettiğini, en kısa sürede apps'e ekleneceğini söylediler. Beklemedeyiz.
  • digiturk play ücretleri açıklanmadı ama smart tvdeki uygulamadan maçları izleyecek arkadaşlara,takımının maçlarını 150 liraya vereceğim inşaallah arkadaşlar...500ü geçmezse inşaallah sorun olmaz...
  • arkadaşlar çoğu zaman tvden mail ve şifremi yazınca kabul etmiyor bilgiler doğru olduğu halde....eminim sizlerde de oluyordur,neden kabul etmiyor doğru bilgileri?laptoptan girince direkt algılıyor ve girişi otomatik yapabiliyorum ama tvden kumandayla girince bazen deli ediyor insanı
  • flamm F kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba,
    konunun üzerinden 2 yıl geçmiş ama başka bir yerde cevabı bulamadığımdan hortlatıyorum yeniden. bende de aynı TV den var. Siz yüksek kalite digiturkplay alabildiniz mi? Aldıysanız memnun kaldınız mı? (almayı düşünüyorum da görüntü kalitesi olarak hiçbir fikrim yok)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cramerr

Hocam merhaba,
    konunun üzerinden 2 yıl geçmiş ama başka bir yerde cevabı bulamadığımdan hortlatıyorum yeniden. bende de aynı TV den var. Siz yüksek kalite digiturkplay alabildiniz mi? Aldıysanız memnun kaldınız mı? (almayı düşünüyorum da görüntü kalitesi olarak hiçbir fikrim yok)

Hocam bende LG 55' smart tv var. Yüksek kalite aldım ve sorunsuz izliyorum. Baya da kaliteli görünüyor. İlk 10-15sn SD yayın gibi başlıyor sonra HD ye geçiyor.

55'de güzel görünüyorsa sizin ekranda da sorun olmaz. Test yayın olması lazımdı ordan bakabilirsiniz.
  • Cevap için teşekkürler. Benim model 47 LM 760S olanı. 2012 yılı üretimi. Digiturkplay'in sitesinde de LG'nin 2012 ve sonrası smart tv leri demiş. Uygulama içerisinde mi test yayını var?
  • quote:

Cevap için teşekkürler. Benim model 47 LM 760S olanı. 2012 yılı üretimi. Digiturkplay'in sitesinde de LG'nin 2012 ve sonrası smart tv leri demiş. Uygulama içerisinde mi test yayını var?

Ben ilk aldığımda vardı şuan kaldırmışlar galiba. İsterseniz nasıl göründüğüne dair resim atabilirim.
  • Zahmet olmazsa tabi ki resim atarsanız çok daha iyi olur. Bu arada diyenlerin yalancısıyım, bazı kimselerden digiturkplay de ki maç yayınının normal klasik lig tv de ki yayından 1 dakikaya yakın daha geç geldiği söyleniyor, acaba bu gerçek mi? bir bilginiz yada denemeniz var mı bu konuyla ilgili?
  • quote:

Zahmet olmazsa tabi ki resim atarsanız çok daha iyi olur. Bu arada diyenlerin yalancısıyım, bazı kimselerden digiturkplay de ki maç yayınının normal klasik lig tv de ki yayından 1 dakikaya yakın daha geç geldiği söyleniyor, acaba bu gerçek mi? bir bilginiz yada denemeniz var mı bu konuyla ilgili?

Resimleri gönderdim pm olarak bakınız. Evet doğrudur 45sn-1dk geç geliyor yayınlar.
  • Teşekkür ederim. Resimler çok güzel, gayet tatmin edici, net.
  • Smart tvden lig maçlarına bakacaklar için;

Cimbomlu ve fenerbahçeli arkadaşlar

140 TL

• quote:

Teşekkür ederim. Resimler çok güzel, gayet tatmin edici, net.

Rica ederim. Evet gayet güzel 2 senedir kullanıyorum. 1dk geç gelmesi dışında sorun yok. Ha bir kere de FB TS derbisinde 5-6 dk geç açılmıştı. Daha da sorun yaşamadım.
  • Hocam peki internetin kotasını çok yiyor mu? Mesela 1 maç kaç GB harcıyor?
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.