Şimdi Ara

DigiturkPlay Smart Tv uygulaması (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
404
Cevap
8
Favori
88.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba
    smart ekranındayken aşağıda market simgesi var ona tıklayınca solda yeniler başlığı altında uygulamalar çıkıyor, işte orada digiturkplay var. Ona tıklayıp ekleyi seçin böylece uygulamalarımın içine eklenmiş oluyor.
  • Philips 43PUS6501 digiturk play yakında uyarısı veriyor abimde arkadaşlar...vestel bile resmi sitede yazmazken uygulama kuruluyor da philipste neden yok?neden eklenmiyor?yakında uyarısından bıktık...bende LG var ama abim için üzülüyorum.
  • canlı tv de mesela movimax türk yok eğlence paketinde tv vestel eksiklikler var hem smart tv daha pahalı hem kanal sayısı az enteresen tüm tv lerde öylemi
  • Arkadaşlar birşey sormak isterim. Konu ile ilgili bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim. Digiturk plus kullanıyorum . Samsung 2017 model 55 inç . Sımart yarın yüksek çözünürlük paketim var . Bildiğim kadarı ile 720 P yayın veriyor . Müşteri hizmetleri ile konuştuğumda Smart TV den yayını izlerken yayın kalitenizi değiştirebiliyorsunuz diyor . 1080 i kadar görüntü kalitesi destekliyor diyor .Böyle bir şey benim bildiğim kadarı ile olmuyor ama konu ile ilgili bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar benimde bi sorum olacak tv deki smart uygulamasını denemek için bir haftalık hediye paket yaptım ama görüntü çok iyi değil bunlar 1800k olayını lig başlayıncamı uygulayacaklar yada üye olan arkadaşlar bu kalitede izlemeye başladımı deneme diye bize düşük k yayınmı gelmekte
  • quote:

Orijinalden alıntı: enginozen

arkadaşlar benimde bi sorum olacak tv deki smart uygulamasını denemek için bir haftalık hediye paket yaptım ama görüntü çok iyi değil bunlar 1800k olayını lig başlayıncamı uygulayacaklar yada üye olan arkadaşlar bu kalitede izlemeye başladımı deneme diye bize düşük k yayınmı gelmekte
    Ben digiturkplay i cok kullandim. Goruntu kalitesini belirleyen asil etken internet hizinizdir.. benim 50mp fiberim vardi. Akilalmaz hd bir goruntude izlerdim. Lakin ne yaparsaniz yapin gol geriden gelior. Bunu goze aliossniz digiplay smart cok iyidir.. ama internetiniz kotuyse zulme donusur mac izlemek. Suc digiturkplsy in degil bu devirde evinde 30mp altinda int kullananin bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Zoroh

Ben digiturkplay i cok kullandim. Goruntu kalitesini belirleyen asil etken internet hizinizdir.. benim 50mp fiberim vardi. Akilalmaz hd bir goruntude izlerdim. Lakin ne yaparsaniz yapin gol geriden gelior. Bunu goze aliossniz digiplay smart cok iyidir.. ama internetiniz kotuyse zulme donusur mac izlemek. Suc digiturkplsy in degil bu devirde evinde 30mp altinda int kullananin bence

Alıntıları Göster
    smart tv de mi bahsettiğiniz kaliteyi aldınız ?
    ben 3 sezondur kullanıyorum digiturk playı smart tv den.. internet hızım 50mp fiber.. ama hiç sizin bahsettiğiniz kaliteleri görmedim..
    zaten kalite belirli bir seviyeye kadar, ondan sonrası için isterse 100mb internetin olsun hiç birşey ifade etmeyecektir..
    he belki sizin tv ekranınız 40'' falansa belki dediğiniz olabilir, zira benim ekran 58'' .. küçük ekranlarda görüntü tatminkar.. ama günümüz smart tvleri için kesinlikle yetersiz.. en azından istege baglı olarak kesinlikle daha yüksek kaliteli paketler satmalılar..
    ayrıca 8mb lik paketlerle de bahsedilen kaliteyi (1800)çok rahat hiç takılmadan izleyebilirsiniz.. kullananlar bunu çok iyi bilirler

• arkadaşlar kalite ve akıcılık nasıl digiplayde ?
  • Arkadaslar Merhaba. Kuzenımle Taraftar Paketi alacagız digitürkplay den. Şöyle bir sorun var. Taraftar paketınde 3 ekran yazıyor. Ne demek oluyor bu? Smart Tv dedıgımız olayıda anlamadım. Biz Laptopa HDM kablosu baglasak zaten Televızyondan ızlıyemıyormuyuz macı 3 ekran alsak?
  • ugur5392 U kullanıcısına yanıt
    İzlersin hocam hdmi kablosunu laptopa bağlayarak. Ama Digiplay uyumlu bir smart tv varsa evinde direkt tv'nin uygulamasından açarsın maçı ve görüntü açısından biraz daha iyi bir yayın alırsın tv'de. Onun dışında bir farkı yok.
  • kurt0632 K kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler cevap ıçin. Yanlız Bu uyumlu tvlerde dıgıturkplay uygulamasımı mevcut acaba tam onu anlamadım : )
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur5392

Tesekkurler cevap ıçin. Yanlız Bu uyumlu tvlerde dıgıturkplay uygulamasımı mevcut acaba tam onu anlamadım : )
    Aynen hocam uygulama var hazır..

• tutkulu420 kullanıcısına yanıt
    Philips 43PUS6501 bildiğim kadarı ile Android işletim sistemine sahip yani apk kurulabiliyor o yüzden apk şeklinde kurulabilir bende 43PUS6401 var ben izliyorum bi araştırın derim :)
  • Arkadaslar LG 2018 TV aldim. Fakat LG magazada Digiturk Play uygulamasi cikmiyor. Fakat amcamlardaki 2017 Model LG de Digiturk yuklu ve onlara gittigimde sifremi girip izleyebiliyorum.

Acaba uygulama magazadan mi kaldirildi? Yuklemek hic mi mumkun degil?
  • smart tv uygulamasinda kanallarin diger uydu kanallarinin cikmamasi nedir ? web versiyonunda veya cep.te tum kanallar izlenirken uygulamada yok.

LG tv.im var web versiyonunda da flash gerekli desteklenmiyor uyarisi aliyorum. diger kanallari smart tv.nizde nasil izliyorsunuz ?

tesekkurler
  • arkadaslar eskiden digitürkplay paketine ek ücret alıyorlardı digitürk play plus için smart tv de. ben yeni pakette giremiyorum sisteme sürekli hatalı kullanıcı adı ve ya şifre yazıyor. müş. hizmetlerini aradım size dönüş yapacaklar diyor. nedir bunun çözümü?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyperness

Philips 43PUS6501 bildiğim kadarı ile Android işletim sistemine sahip yani apk kurulabiliyor o yüzden apk şeklinde kurulabilir bende 43PUS6401 var ben izliyorum bi araştırın derim :)
    Apk olarak nasil kuracagiz aciklarmisin dostum sana zahmet

• Arkadaşlar merhaba
    Uygulama sony tv lerde yok. Yüklemenin bir yolu varmı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bir başlık açıp sıkıntımı paylaştım oturum açamıyorum da resimleri yükledim,bakıp yardımcı olandan Allah razı olsun.

https://forum.donanimhaber.com/smart-tv-oturum-acma-sorunu--134935781#134935781
  • quote:

Orijinalden alıntı: CHE

Arkadaslar LG 2018 TV aldim. Fakat LG magazada Digiturk Play uygulamasi cikmiyor. Fakat amcamlardaki 2017 Model LG de Digiturk yuklu ve onlara gittigimde sifremi girip izleyebiliyorum.

Acaba uygulama magazadan mi kaldirildi? Yuklemek hic mi mumkun degil?
    aynı sorun bende de var.
    aradım öğrendim.

2018 modellerde webos 4.0 var. Digitürkplay ona uygun yazılım yapana kadar uygulama yok.
    bu sebeple şimdilik yok.
    Digitürk play ile iletişime geçelim. ya da şikayetvar a yazalım. ORganize olalım, ki hemen yapsınlar.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.