Şimdi Ara

Digiturkplay icin uygun android box (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
3
Favori
11.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Papirus

Android bazında genelleme yapmak yanlış olur. Çünkü bende geçen hafta Zidoo X6Pro'da denedim Digiturk Play'ı.Ama bu deneme esnasında ne bir takılma, ne bir gecikme ne de tam ekran sorunu yaşamadım.

Kısacası yaşanan sıkıntılar, Android kaynaklı değil, alınan Media Player'larla alakalı.

genelleme değilde üstat , işletim sistemi, sadece dijitürk bazlı bakarsanız olabilir ,ancak peki tivibu andoridlerde güncelleme yedikten sonra konum paylaşımı isteyince androidler problem yaptı ancak eski sürümlerde çalışıyor , dsmart yine öyle , dijitürkte tam fonkisyon çalışıyormu bilmiyorum, ama androidde tam fonskiyon çalışmıyordu, seç izle ,flim geri almada ileri almada takılma yapıyordu , mesala en pratik olan ve çok kullandığım idm(internet download menager) flim üzerine tıkla indir youtube üzerine tıkla indir (4k dahil) 25 mbit takıldı takılmadı problemi yok indir izle flim video müzik .. wifi mesela tv arkasında ekstra wifi 300 mbps usb kulllan interneti yüzde 95 kullansın andoroide bu yoktu daha avantajları var androidler driver problemler olduğu müdetçe sıkıntılı ...

• arkadaşlar tivibu kullancağım bir android box arıyorum allah rızası için biri bir akıl versin .. öyle çok özel bişey aramıyorum bir tv var ulusal kanallar çalışsın yeter sadece tv izlicem takla attırmıyacam.
  • DigiturkPlay bildiğim kadarıyla resmi olarak Chromecast desteklemeye başladı. Artık box mox almaya gerek yok 130 liraya bir chromecast alın takın bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok hocam yanlış bilgi.. Desteklemiyor.. PC'den açıp, Chrome'a eklentisini indirip mirroring yapabiliyorsun ama o da çok randımanlı olmuyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar Dh üyeleri. Bende de m9s cihazı var digiturk play de yayın tekrarı yapıyor. Örneğin bir kanalı izlerken sahneyi 15-20 sn. öncesine alıp tekrarlıyor. Çözümü var mı acaba???

• reference R kullanıcısına yanıt
    Kardeş çözebildin mi sorunu bende de aynı sıkıntı var.

• yok çözüm bulamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsipkin

Merhabalar Dh üyeleri. Bende de m9s cihazı var digiturk play de yayın tekrarı yapıyor. Örneğin bir kanalı izlerken sahneyi 15-20 sn. öncesine alıp tekrarlıyor. Çözümü var mı acaba???

Aynı sıkıntıyı yaşıyorum. Minix neo u1 cihazım. Bence olay cihazlarla ilgili bi sıkıntı değil. Digiturk'un yaptığı harika uygulamanın sonucu..

• sorunu çözebilen oldumu?
    KIIpro cihazda sorun yaşıyorum bende. Canlı kanallar gösteriyor ama film izlemeye çalıştığımda ana ekrana geri atıyor.
  • Sırf bu yüzden elimde s905x işlemcili m8sii olmasına rağmen v88 adlı bir cihaz aldım en uygun fiyatlı buydu maçları bu cihazla izliyorum bu cihazda geri atlama olmuyor bilginize

• son durum nedir acaba hocalarım.bende sırf digitürkplay için elimdeki tv boxtan sogudum. anladıgım kadarıyla S905x işlemcide sorun var. yeni nesil s912 hakkında bilgisi olan var mı?
    sağolsun @ugur1706 hocam kullandığı cıhazı tavsiye etti ama almışken birazdaha iyisini almayı düşünüyorum. hazır aliexpresste 7.yıl indirimi varken son gün kullanmak istiyorum.
  • CEHENNEMTR1 kullanıcısına yanıt
    H96 Pro+ S912 cihazım var. Digiturk play denemedim ama dilediğin yerde de sorun yaşamıyorum. Turkcell tv cep üyeliğim var ayrıca. Cihaza kurduğum turkcell tv de çalışıyor. Sadece Dsmart go çalışmıyor.

• 4.3 versiyonunu Mi Box'a yükledim. 2 saniye gösterip kapanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanuque

H96 Pro+ S912 cihazım var. Digiturk play denemedim ama dilediğin yerde de sorun yaşamıyorum. Turkcell tv cep üyeliğim var ayrıca. Cihaza kurduğum turkcell tv de çalışıyor. Sadece Dsmart go çalışmıyor.

dilediğin yerde de, dizi izlediğinizde kalite başlangıçta iyiyken 5-6 sn sonra düşüyor mu?

• Hayır olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugur1706

Sırf bu yüzden elimde s905x işlemcili m8sii olmasına rağmen v88 adlı bir cihaz aldım en uygun fiyatlı buydu maçları bu cihazla izliyorum bu cihazda geri atlama olmuyor bilginize

Hocam cihaz hakkında şikayetiniz var mı ben ücretli paket alıp macları izleyecegim bir sıkıntı olur mu bu cihazda

• Wintel Pro CX-W8 TV Box için ebayda 45 usdye bir top seller var ama açıkçası fiyatının diğer satıcılara göre yarı olması bana güven vermedi.
    http://www.ebay.com/itm/182536516533
  • beelink ultimate gt1 cihazı aldım . digiturkplay'de sorun olmuyor.. fakat internet hızımdan kaynaklandığını düşünüyorum bazen 20 saniyelik geri dönme olayı bende de oluyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurcaneses2

quote:

Orijinalden alıntı: ugur1706

Sırf bu yüzden elimde s905x işlemcili m8sii olmasına rağmen v88 adlı bir cihaz aldım en uygun fiyatlı buydu maçları bu cihazla izliyorum bu cihazda geri atlama olmuyor bilginize

Hocam cihaz hakkında şikayetiniz var mı ben ücretli paket alıp macları izleyecegim bir sıkıntı olur mu bu cihazda

Digiturk play için alınır hiç sorun yok 2gb olan versiyonu daha iyi olabilir benimki 1gb olan versiyonu

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.