Şimdi Ara

Digiturk Yıllık Taraftar Paketi 488 Lira! (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
998
Cevap
13
Favori
82.623
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu şekilde ödemeyi yaparak sipariş verdim şimdi ben de. Müşteri hizmetleri arayınca mümkünse 9506 kutu ve yeni çıkan takımlardan birini rica ediyoruz sanırım. Var mıdır başka dikkat etmemiz gereken bir şey?

Digiturk Yıllık Taraftar Paketi 488 Lira!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 34Tarik -- 8 Ağustos 2021; 0:26:29 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • fatihkm kullanıcısına yanıt
    Mobil uygulamadan satın alamama olayını çözemedim. Teknik bir açıklaması vardır mutlaka. Normal siteden girip almıştım, bir problem olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: sodostre

Mobil uygulamadan satın alamama olayını çözemedim. Teknik bir açıklaması vardır mutlaka. Normal siteden girip almıştım, bir problem olmuyor.
    Normal siteden sepete atıp, uygulamadan girdiğimizde de sepette gözüküyor ve alınıyor. Enteresan bir durum :)

• Digiturk Yıllık Taraftar Paketi 488 Lira!

Ben de almış bulunuyorum. Hemen aradılar. Ben demeden kendileri sordular, yeni takımlardan hangisini istersiniz diye. Ama siz yine de belirtin tabii.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 34Tarik

Şu şekilde ödemeyi yaparak sipariş verdim şimdi ben de. Müşteri hizmetleri arayınca mümkünse 9506 kutu ve yeni çıkan takımlardan birini rica ediyoruz sanırım. Var mıdır başka dikkat etmemiz gereken bir şey?

Kutu işi sizin oradaki bayiye kalmış bir şey. Ellerinde varsa verirler. Ama rica etmeniz önemli. Satın işlemi tamamlandıktan sonra mh sizi arayıp takımınızı, yeni çıkan 3 takımdan hangisini istediğinizi soruyor. Benim tam 5 gün oldu ama ikinci takım ve 1 aylık yıldız dolu paket hediyesi tanımlanmadı. Üstelik 4 gün önce kayıt açtırmama rağmen.

@Wally Gator

• KingOfShadows kullanıcısına yanıt
    Satın alma işlemi tamamlandıktan sonra derken n11’den Alışverişi Tamamla butonuna tıklamam mı gerekiyor?

• quote:

Satın alma işlemi tamamlandıktan sonra derken n11’den Alışverişi Tamamla butonuna tıklamam mı gerekiyor?

Yok hocam. Kurulum felan tamamlansın sonra o butona tıklarsınız. Ya da kendi otomatik onaylanır. Sizi mh aradı mı?

• KingOfShadows kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Dün gece sipariş oluşturmuştum, henüz arayan olmadı

• quote:

Teşekkürler. Dün gece sipariş oluşturmuştum, henüz arayan olmadı

Anladım. Bugün yarın ararlar. Kurulum yapıldıktan sonra mh arayıp kayıt oluşturacaksınız. Onlarda yeni yükselen 3 takımdan birini ve 1 aylık yıldız dolu paket hediyesini tanımlayacak. Benim kayıt oluşturalı 4 gün oldu hâlâ ortada bir şey yok. Bekliyoruz.

• bu paketi alınca 1 yıl beinconnect dizi filmler hediye mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: freeheart44

Modül hala var mı

Alıntıları Göster

Hayır artık verilmiyor. Modüllü üyeler kullanmaya devam edebiliyor aksilik çıkmazsa.

• Bucephalas B kullanıcısına yanıt

İlk 1 ay tüm kanallar. Sonrasında ise sadece 1 dizi kanalı 1 de film kanalı açık.

• Dün gece digitürk internet sitesinde Taraftar Kampanyası aylık 49 lira x 12 taksit diye sayfa vardı. Numaranızı bırakın sizi arayalım kısmına adımı,soyadımı numaramı yazdım gönderdim. Saat 22:00 civarlarında

Şimdi baktım o sayfa kaybolmuş. 49 liralık kampanya olmuş 99 lira :)

Gülermisin ağlarmısın :)

• Her neyse aynı sayfadan tekrar numaramı bıraktım.Anında aradılar.

Biraz sinirli ve atarlı giriş yaptım.Dün gece 49 liraydı aramadınız,şimdi 99 olunca anında arıyorsunuz dalga mı geçiyorsunuz diye.

Arayan adam beyefendi sinirlenmeyin biz yine o fiyat için aradık dedi.Siz siteye bakmayın.Hatta 49 lira kredi kartı ile alırsanız geçerli fiyat,fatura ile taahhütlü alırsanız daha yüksek oluyor dedi.Şimdi ben size kredi kartı kullandırmadan 49 liradan taahhütlü olan paketi vereceğim kaçırmayın yeter ki alın kampanya bitmek üzere demeye getirdi :)

Yaklaşık 1 haftadır Bein Connect taraftar paketi almayı düşünüyordum.Aylık 44 liraya 12 taksit ile.Neredeyse aynı fiyata direk uydu üzerinden satın aldım.Böyle bir durumdan haberim bile yoktu akşam tesadüfen gördüm.

N11 indirim kuponu vs olaylarına da müşteri temsilcisi aboneliği kart kullanmadan fatura ile veririz dediği için bulaşmadım.Kredi kartı kullanmayı,taksit yapmayı pek sevmiyorum nedense ..

Düzeltme : Şimdi randevu için aradılar.Yoğunluk nedeniyle en erken çarşamba olur dedi.Tamam dedim.

Şu 9506 model kutu işini 3-4 sefer üzerine basa basa özellikle söyledim bayana.Not alıyorum ellerinde varsa mutlaka yardımcı olurlar dedi.Birde Wifi aparatını söyledim,zaten yanlarında oluyor hallederler dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert_özcan -- 8 Ağustos 2021; 14:9:53 >
  • Ilanda 588 TL gozukuyor. 100 TL indirim saglayan kuponu nereden tedarik edebilirim?

Edit: buldum, tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noo Pasaran -- 8 Ağustos 2021; 14:45:58 >
  • paket başlangıcı alıp m.h aradığınız gün mü yoksa gelip kurdukları gün mü ?

• Dark-Eagle1903 kullanıcısına yanıt
    Paket başlangıç değilde, bitiş tarihi oluyor. Digitürkün faturalandırma periyodu her ayın 3ü olduğu için bir sene sonrası için sonraki ayın 2 sine kadar tanımlanıyor. Ben 6 ağustosta satın aldım, paketin bitiş tarihi 2 eylül. Daha önce satın alanların bitiş tarihi 2 ağustos.

Bu durum iyi yada kötü olabilir. İyi olabilir, çünkü 1 ay fazladan kullanıyorsun. Kötü olabilir, çünkü seneye bu dönemlerde yeni üyeler için bir kampanya olursa hali hazırda üyeliğinizolduğu için yararlanamazsınız yada iptal işlemleri vs. uğraştırabilir. Bir de hiçbir işe yaramayabilir, çünkü Bein Sport seneye ihaleyi alamayabilir. Kısmet.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • birleşen bir kod vs. bişey var mı?

• Beyler merkezi sistemde bir Türksat bil hotbird uydusu var.
    Hotbird eulsat var.
    Burdan kurarlar dimi digi'yi???

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.