Şimdi Ara

Digiturk Yıllık Taraftar Paketi 488 Lira! (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
998
Cevap
13
Favori
82.701
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de dün gece sipariş geçtim n11 üzerinden. Bu sabah aradılar, salı gününe randevu verdiler, kurulum için.
    Beşiktaş+ADS yaptım, kutu için 9506 notunu yazdılar, varsa getireceklerini söylediler.
    Yıllardır IP TV kullandım, ama bu yıl Alex, Rossier, Ghezzal için değer. İlk defa Digitürk abonesi oluyorum (çok eskiden sadece online izleme için abone olmuştum).
    Sitede hem Türksat hem Eutelsat çanakları mevcut, hangisini kurdurmak daha iyi olur sizce? Her ikisi aynı anda kurulmuyor mu? Tek kablo geliyor çatıdan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önce 4 farklı digiturk kutusu kullandım.
    9506 > Tüm digiturk kutuları.
    Stabilite, yeni teknoloji, görüntü kalitesi, küçük olması vs.
    Digiturk kutuları genel olarak dandiktir. Onların arasında bu kutu iş görür seviyede diyebilirim.
    Bu kutuyu almak için ısrar edin derim..

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • dj-pirdeniz kullanıcısına yanıt
    Şimdi şöyle ki, ben olayı çözemedim bunu neden neye istinaden talep edicez? 🤔

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar apartmanımızda ortak Çanak anten var. Ücretsiz kurulum için bu yeterli mi? Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wally Gator -- 7 Ağustos 2021; 16:14:14 >
  • Wally Gator kullanıcısına yanıt
    Evet yeterli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • deepkurt kullanıcısına yanıt
    Eutelsat Kurulsun. Cihaz olarak 9506 olsun mutlaka.

• Selamlar. Bu paketin 4K olan sürümü varmı? Varsa ne kadar ücreti var bilgilendirebilir misiniz? 4K TV var iken fullHD yavan geliyor :)

• Darktemplar1903 kullanıcısına yanıt
    Bize dt9104 verildi sonradan değişilir mi ki

• quote:

Orijinalden alıntı: ydn06

Hocam merhaba. Ben de geçen sene Arçelik'ten aldığım kod ile kullandım. Hatta kutu yerine modül talep ettim, yoğun şekilde ısrar edince getirip taktılar. Ancak 20 gün sonra üyeliğim sona eriyor. Şu an Trendyol'dan sipariş geçsem, mevcut aboneliğe ekletebiliyor muyum acaba? Arçelik'ten alınan şifre gibi bir şifre mi veriliyor bilginiz var mı?

Eğer mevcut üyeliğe tanımlatamıyorsak çok sıkıntılı olabilir.

Modül hala var mı

• deepkurt kullanıcısına yanıt
    Görevli arkadaş İstediğini seçebilirsin dedi ilk açılış türksat yaptırdım sonradan ben eutelsat hızlı kurulum yaptım oldu bitti 👍

• quote:

Orijinalden alıntı: whitelated

Bize dt9104 verildi sonradan değişilir mi ki
    Memnun değilim diyerek kayıt oluşturun şansınızı deneyin

• quote:

Orijinalden alıntı: whitelated

Görevli arkadaş İstediğini seçebilirsin dedi ilk açılış türksat yaptırdım sonradan ben eutelsat hızlı kurulum yaptım oldu bitti 👍

hocam eutelsat üzerinden hızlı kurulum yaparsak adamın yaptığı ayarlar vs. uçmaz değil mi? bir de hem türksat hem eutelsat ikisini de taratsak daha fazla kanal olsa istediğimizden seçip izlesek olmaz mı?

@mose17

hocam onu ben önceden sormuştum sadece bir maç 4k'dan veriliyormuş sanırım. bende de 4k tv var ama 1 maç için de değmez diye düşündüm kutu değiştirmeye vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 7 Ağustos 2021; 17:44:36 >
  • Beinconnect için bir kampanya bekleyen var mı? Beklemekten vaz mı geçmeli yoksa.

• whitelated kullanıcısına yanıt
    En yakın Bayiye git. Memnun değilim de. Çok yavaş VS. Diye Blöf at. Değişim yaparlar..
    Eğer yok falan derlerse iptal Blöfünü kullan. Merak etme üye kaybetmek istemezler.. Hemen cihaz değişir..

Cihaz olarak
    DT 9506 HD
    DT 9505 HD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-701484EF2 -- 7 Ağustos 2021; 23:41:26 >
  • mose17 kullanıcısına yanıt
    Tabi var. Önce bu cihazdan iste.
    DT 61440UHD 4K
    Aylık Ödemesi 22 TL
    Bayiye /Teknik servise yazdığım cihazı söyle O halleder..
    * Ayrıyeten bu cihazı şiddetle öneriyorum.

Digiturk Yıllık Taraftar Paketi 488 Lira!
    * Resim Alıntıdır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-701484EF2 -- 7 Ağustos 2021; 23:39:44 >
  • fatihkm kullanıcısına yanıt
    Trendyoldaki paybox adlı satıcı beinconnect süper lig web cep tablet paketini sabah 550tl ye satıyordu. Alayımmı almayayımmı diye kararsız kaldım, öğlen baktım 650 olmuş fiyat. Düşünüyorsanız arada bir kontrol edin belki yine indirim olur. Ayrıca o satıcıdan iki kere s sport üyelik kodu satın aldım, sorun yaşamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: sodostre

Trendyoldaki paybox adlı satıcı beinconnect süper lig web cep tablet paketini sabah 550tl ye satıyordu. Alayımmı almayayımmı diye kararsız kaldım, öğlen baktım 650 olmuş fiyat. Düşünüyorsanız arada bir kontrol edin belki yine indirim olur. Ayrıca o satıcıdan iki kere s sport üyelik kodu satın aldım, sorun yaşamadım.
    Teşekkürler hocam, takip edeyim. Geçen sene bende 4 ekran sezonluk süperlig paketini Kasım ayında 270 liraya almıştım aynı satıcıdan.

Mobil uygulamadan temin edilememektedir diye yazıyor sürekli hocam birde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihkm -- 8 Ağustos 2021; 0:6:5 >
  • Yayıncı kuruluş kampanya yaparak sürümden kazandı. Umarım bizim kulüplerin parasını TFF'ye zamanında öder. Zaten seneye yoklar.

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.