Şimdi Ara

DİGİTURK PAKET SİSTEMİ [21 EYLÜL 2018 GÜNCELLENDİ][ANA KONU] (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.639
Cevap
37
Favori
274.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheWealdstoneRaider

Bence de gayet iyi, normalde iptal edecekken bu kadar ucuzluyor diye biliyorum.

O 0850'li numarayı PM'den falan göndersenize hocam, ben bi konuşayım

Tamam hocam atarım birazdan
  • Merhabalar.
    Ben de geçen sene 550/9 kampanyasından yararlanmıştım. 3 ağustosta taahhütüm bitiyor ve bugün aradılar.

Öncelikle 10-12 yıllık müşteriyim. Bana 1 yıllık spor paketini(yeni sisteme göre bütün spor kanalları 7/24 açık) 900/12 teklif ettiler, yani aylık 75 lira. Film paketi ise normalde 65 liraymış(OHA!), 1 yıl kullanım sözüyle 35'e düşüyomuş. Spor paketiyle birlikte alırsam da 20 liraya düşüyomuş. Bunların yanında tüm kanallar HD (spor kanalları dahil miydi lan sormadım bak bunu), mobil lig Tv ücretsiz vs. dedi. Yani Spor + Film aylık 95 liraya geliyor. Film konusunda emin değilim, sadece 75 e sporu patlatsam filmi zaten her yerden izlerim.

Bana kalırsa bu fiyatlardan geçen seneki üye rakamlarına ulaşabileceklerini sanmıyorum.
    1-1.5 ay daha "lan noluyo niye satış rakamları bu kadar düşük" demelerini beklemeliyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MARCO

BELGESELLI SINEMALI SPORLU MEGA PAKET HEDIYELI D-SMART AYDA SADECE 19 TL...USTELIK ILK AY BEDAVA .... UCRETSIZ KURULUM ICIN TEL: 08502XXXXXXX B171

Bugun gelen sms 19 tl diyor

Kelime oyunu var sanki. Mega paket hediyeli (1 aydır muhtemelen) normal paket diyor sanki
  • kartilkisi kullanıcısına yanıt
    Twitter'dan ya da direk kendi uygulaması üzerinden canlı yayın yapabildiğin sosyal bir platform.

İnsanlar maçları yayınlıyorlar oradan ve Digitürk vb engel olamıyor.
  • Arkadaşlar yakın zamanda araç kiralıyacaklar Enterprise üzerinden kiralarsanız, digiavantaj üzerinden enterprise sitesine gittiğinizde faturanıza %9 ek indirim kazanabilirsiniz.
  • Arkadaşlar merhaba,bugün digiturk den aradılar.Geçen sene kredi kartıyla taksitle almıştım,az önce telefonda konuştuğum kişinin sunduğu teklif şöyle.

18 takımın maçları,belgesel,ulusal,çocuk kanalları ve yanlış hatırlamıyorsam vizyon yada sinema kanalı gibi bir şey söyledi (HD yayın)

Fiyat aylık 71 tl 12 taksit şeklinde,sizce nasıl fiyat?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FuatKenan -- 20 Temmuz 2017; 14:20:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FuatKenan

Arkadaşlar merhaba,bugün digiturk den aradılar.Geçen sene kredi kartıyla taksitle almıştım,az önce telefonda konuştuğum kişinin sunduğu teklif şöyle.

18 takımın maçları,belgesel,ulusal,çocuk kanalları ve yanlış hatırlamıyorsam vizyon yada sinema kanalı gibi bir şey söyledi (HD yayın)

Fiyat aylık 71 tl 12 taksit şeklinde,sizce nasıl fiyat?

Dostum beni de aradılar da 76 dediler senin üyelik ne zaman bitiyordu?
  • Efsunger hissi kullanıcısına yanıt
    3 ağustosta bitiyor
  • FuatKenan kullanıcısına yanıt
    çok ilginç, benim de 3 ağustos bitiş ama 76 tl dediler.Hangi duruma göre böyle değişik fiyat veriyolar ilginç.
    Kaç senelik üyesiniz?
    6 sene siz?
    Yanlış hatırlamıyorsam benimde 5 sene oldu,geçen sene yüksek fiyat verdikleri için baya pazarlık etmiştim,arayan 3.kişi benim istediğim fiyata inince kabul etmiştim.Bence sizde zorlayın tüm şartları
    Evet kesinlikle öyle yapmalı haklısınız. Ben de şansımı deneyeceğim.
  • shark1907 kullanıcısına yanıt
    Ben kredi kartıyla almıştım, bana 79x12'den 948 lira fiyat çıkardılar. Adamın suratına kapattım telefonu. Geçen seneye göre %50 zam ne demek ya?

Bu 4 ay ücretsiz son 8 ay 99 lira kampanyasının teklifini almış olan kimse var mı acaba?
  • anelka3939 kullanıcısına yanıt
    ben iptal faksı cektım o teklıfı aldım

yuz yuze msuterı temsılcısıne gıden bazı uyelerde o teklıfı almıslar
  • anelka3939 kullanıcısına yanıt
    Ben bugün telefonda aldım 12*79 tl teklifi yüz yüze müşteri temsilcisiyle görüşücem ben dedim kapattım telefonu. Dükkana iptal etmeye diye girmiştim 3 ay film hediyesiyle beraber 4 ay 0 tl 8 ay 99 tl paketini kabul ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başlangıç ve tahhütlü film paketine sahibim. Düne kadar dizi kanalları açıktı bugün kapanmış hediyeymiş herhalde tamam neyse, sahip olduğum paketle dizi paketini satın almak istiyorum ama yeni paketlerden birine geçmek zorundaymışım. Yeni paketlerde benim için gereksiz 2 kat daha pahalı ve geçmek istemediğim paketler. Digitürk ile bir sözleşme yapıyoruz ve bu süre içinde sahip olduğum paketle birlikte dizi paketini almama izin vermiyor, benim istemediğim çok daha pahalı yeni paketlere geçmek zorunda bırakıyor.

Müşteri hizmetleri ayrıca diyor ki bunu üyeler istemiş...

Film paketindeki filmler çok eski filmler dahil bir satılık oluyor bir bedava oluyor o da ayrı mesele...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ledie -- 21 Temmuz 2017; 0:44:59 >
  • geçen sene bende yeni üye olmuştum kk kampanyası ile 3 ağustos paketim bitiyor

bugün aradılar 79 tl veririz kk kartına bende kabul etmedim en son 77 tl fiyat verdiler bende kabul etmedim
  • bana aylık 73 lira teklifle geldiler sporun yıldızı için
  • nuric10 kullanıcısına yanıt
    Hocam 4 ay ücretsiz alan olmuş eğer kredi kartı kampanyası kullandıysanız. Ben alamadım, ama siz yüz yüze temsilcilerle konuşun yine de. Ben spor+film 3 ay ücretsiz 9 ay 119 TL'ye izliyorum. 89,25 TL geliyor aylık.
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.