Şimdi Ara

DIGITURK WebTV | Genel Konu (629. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.620
Cevap
63
Favori
723.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 627628629630631
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ozan23

quote:

Orijinalden alıntı: Feather

Premium Üyelik satın alırsam istediğim an iptal edebilir muyum? + İptal işlemi nasıl yapılıyor?

Canlı Yardım'dan istediğin zaman iptal ettirebilirsin.

Çok tşk. ederim cevap için. Bu durumda alacağım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ozan23

quote:

Premium Üyelik satın alırsam istediğim an iptal edebilir muyum? + İptal işlemi nasıl yapılıyor?

Canlı Yardım'dan istediğin zaman iptal ettirebilirsin.

Çok tşk. ederim cevap için. Bu durumda alacağım.

Birşey değil.
  • Feather kullanıcısına yanıt
    digiturkplay yıllık üyelik kesinlikle iptal edemezsiniz ancak ayda 1 yada 5tl ödeyerek aldiginiz premium özelliğini ise her ay güncelleyeceginiz ve kredi kartınızdan bu para kesiliecegi icin 1 ay sonra iptal edebilirsiniz ..Yıllık alırsanız durum ve tavırları ne olur onu bilemiyorum ..mesela ben agustosta aldim kasimda bitecek bedava verdikleri premium üyelikleri hemen iptal edicem keza ayda 5 tl otomatik olarak kesicekler parayı eğer iptal ettirmezsem
  • Deneme amaçlı izleme hakkı satın almak istiyorum.Bu haftaki fener maçına.Nerden bulabilirim?
  • giriş üyeliği veya premium üyelik almak isteyenler sanal kart ile alsın ay sonunda karttan para çekemeyince iptal oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: recoakk

Deneme amaçlı izleme hakkı satın almak istiyorum.Bu haftaki fener maçına.Nerden bulabilirim?

benden buldun bile hocam ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pilavlı

giriş üyeliği veya premium üyelik almak isteyenler sanal kart ile alsın ay sonunda karttan para çekemeyince iptal oluyor.

Bunu merak ediyordum! Bu konuda emimisiniz?

Birde görüntü kalitesinden memnunmusunuz???
  • Arkadaşlar maçları burdan mı satın alıyorduk?
    Akşam ki Galatasaray maçını satabilecek var mı? Görüntü kalitesini de yazarsa sevinirim. Pm bekliyorum.
  • milli maçtaki rezilliklerini gördükten sonra neyi izleyeceksek ..hiç içimden de gelmiyor soğudum ben ligden., yılda her biri 2-3 milyon euro kazanır ama hava civa alayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaansay

quote:

Orijinalden alıntı: Pilavlı

giriş üyeliği veya premium üyelik almak isteyenler sanal kart ile alsın ay sonunda karttan para çekemeyince iptal oluyor.

Bunu merak ediyordum! Bu konuda emimisiniz?

Birde görüntü kalitesinden memnunmusunuz???

arkadaş haklı çok kez yaşadım hatta bugun giriş paketim ücretsiz pakete dönmüş. görüntü kalitesi hd kanallarda gerçekten çok iyi sd olanlarda idare eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limonen -- 19 Ekim 2013; 15:01:13 >
  • Newcastle maçını izlemekte sıkıntı yaşayan var mı paketim olduğu halde bu ürün satışa açık değildir diyor ,Canlı izleme yazısı yok
  • 1200k hizmete sahip digiturk play sahibi arkadaşlardan paketini satmak isteyen varsa pm atabilir
  • Lig Tv yi web üzerinden satın almak istiyorum. Ancak görüntü kalitesini test etmek istiyorum. Bu konuda bana yardım edebilecek olan olursa çok sevinirim arkadaşlar...

Malum, görüntü kalitesi tatmin etmezse, boşuna 240 TL vermiş olmayalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gs karabükspor maçı satılıktır fiyat 5 tl ödeme nesine
  • quote:

Orijinalden alıntı: Herşey çok güzel olacak

gs karabükspor maçı satılıktır fiyat 5 tl ödeme nesine

PM attım hocam...
  • quote:

Lig Tv yi web üzerinden satın almak istiyorum. Ancak görüntü kalitesini test etmek istiyorum. Bu konuda bana yardım edebilecek olan olursa çok sevinirim arkadaşlar...

hocam eğer internetine guveniyorsan goruntu cok guzel olabiliyor.

bendeki 20mb fiber ve 46 inch led tvde cok iyi sonuc alıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canverse

quote:

Lig Tv yi web üzerinden satın almak istiyorum. Ancak görüntü kalitesini test etmek istiyorum. Bu konuda bana yardım edebilecek olan olursa çok sevinirim arkadaşlar...

hocam eğer internetine guveniyorsan goruntu cok guzel olabiliyor.

bendeki 20mb fiber ve 46 inch led tvde cok iyi sonuc alıyorum.

İnternetime güveniyorum. TTNet 8 Mbit Sınırsız abonesiyim. Bugün, forumdan bir arkadaş vasıtasıyla GS-Karabük maçını satın alarak izledim. Söylediğine göre, görüntü kalitesi 1200 fbps idi. Laptoptan 107 lik LCD ye HDMI ile bağladım.Memnun kaldım açıkçası.

Ama 600 fbps olan abonelikte de bu şekilde değilde, en azından buna yakın bir görüntü elde edeceksem o zaman direkt satın alırım diye düşünüyorum. Ama işte tam olarak güvenemiyorum... Kararsız kaldım açıkçası...
  • kaansay kullanıcısına yanıt
    net hızı 3 megabit veya 20 megabit de olsa görüntü kalitesinde düşme inme olmaz 600 k leş gibi 1200 orta 1800 çok iyi şimdi alınırsa 1200k
  • fener-efes pilsen maçını izlemeyecek mesaj atabilir mi(15.30)
  • Besiktas maci satiliktir odeme misli fiyat 5 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 627628629630631
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.