Şimdi Ara

DIGITURK WebTV | Genel Konu (628. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.620
Cevap
63
Favori
723.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 626627628629630
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: enes105

quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

quote:

Orijinalden alıntı: enes105

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rainbow_Six

tv'de hdmı girişi varsa hdmı kablosu yeterli monitör gibi baglarsın

arkadaşım...televizyonumuzda hdmi giriş yeri var fakat bilgisayarımızda vga giriş yeri mevcut vaziyete göre mecburen hdmi yerine vga kablosu yeter anlaşılan forumdaşım...bilgi için teşekkür ederim...

Vga kablosu ile sadece görüntüyü aktarırsın. Ses için ayrı bir ses kablosu alman gerekir. Tv nin vga grişi yanında bulunan ses girişine bir bak.Muhtemelen iki uçu erkek 3.5mm lik bir ses kablosu işini görür.(8-10 liralık bir şey)
    Ses kablosu takmazsan ses laptoptan, görüntü de tvden olur.

arkadaşım...televizyonumun vga giriş yuvasının yan tarafında kulaklık giriş yeri ve kırmızı-sarı-beyaz giriş yuvaları mevcut şimdi inceledim...vga ve ses kablosunu alınca renkli giriş yuvalarınamı takıcam...vga kablosu kaç lira peki?...ses kablosu 10 lira fiyat güzelmiş...bilgi sahipi yaptığın için teşekkür ederim...

3,5mmlik kablo dediğim zaten bildiğimiz kulakluk kablosu. Bende televizyon olarak sony bravia var ve vga girişi ile kulaklık girişini aynı kutunu içine almış(iki giriş arasında 1 cm ancak var). O yüzden ben vga nın yanında 3,5 mmlik ses kablosu kullanıyorum. Ama bazı tvlerde nadir de olsa ses için 2 veya 3 girişli ses kabloları kullanılıyor(Kırmızı-Beyaz renkli gibi). O yüzden sen ses kablosunun nasıl olacağını televizyonun çağrı merkezinden,kullanım klavuzundan veya interneten bir araştır.Ona göre al.
    Vga kablosunun fiyatına gelince uzunluğuna ve kalitesine göre değişiyor. 1.5-2 metrelik bir kablo 10-15 lira arasıdır. Ama uzunluk artıkça ve kablodaki altın miktarı artıkça bu fiyat 100 lirayı bulabilir. Bu kablolarıda teknosa, vatan,gold gibi yerlerde rahatlıkla bulabilirsin.

arkadaşım...teşekkür ederim...senin sayende bilgilendim...egepark mavişehir mağazasındaki teknosa bizim evimizin karşısında gayet yakın gidip araştırarak gereken kabloları alabilirim...saygılar...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: totoloji2013

Arkadaşlar bir şey soracağım, Seç-İzle içerikleri Premium üyeler için ücretsiz mi? Bazılarında fiyat yazıyor.

arkadaşım...digitürk Premium paket abonesiyim...benim bildiğim kadarıyla seçip izlemek içeriğindeki yapımlar bedava fakat kiralayıp izlemek içeriğindeki yapımların fiyatları mevcut yazıyor...

Teşekkürler. ;)
  • kartilkisi kullanıcısına yanıt
    Önemli değil.
  • Devre arası korsan yayın kullanmayın reklamı yapıyor digi. Ne diyor izlediğin maç kalitesizdir görüntü kötüdür golü göremezsin.

600 kbps de görüntü nasıldır hiç bilgileri varmı acaba. Tam komedi dünyadan haberleri yok bunların.
  • Arkadaşlar maçları neden uzaktan çekiyor ? ingiltere premier liginden futbolcu yanımda koşuyormuş gibi ama bizim süper ligde uzaktan çekim
  • Arkadaşlar 4 büyüklerin maçını seyretmek keyif vermiyor artık diğer maçlara bakıom walla .
  • maç kiralamaları hangi konudan yapılıyor ?
  • Flaypad android tv stick cihaziyla digiturkplay son guncellemeden sonra kanallari acmiyor. Sizlerde durum nedir arkadaslar? Bunun bi cozumu varmidir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KUTAHYASPOR K kullanıcısına yanıt
    arkadasım merhaba alayım ama nasıl ödeyeceğim bilmiyorum
  • 3 farklı yayın koymuşlar bugunkü maça ilginç geldi ..
  • Allah Digiturk'un belasini versin. Gecen sezon sonlarina dogru aldigim lig tv aldim, 2-3 mac oncesine kadar goruntu cam gibiydi ama son haftalarda camur gibi. 1200 KB en yuksek hizi secili bile goruntu kotu. Biz bu goruntu icin mi para veriyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • taraftar paketini 99 görünce alayım dedim gs yi seçtim 199 a vurdu..

600k kullananlar maç anındaki görüntü youtubedeki videolardan 240p, 360p veya 480p den hangisi ile eş değer acaba? bilgi verebilirseniz biz ona göre kıyaslamış oluruz..

sitelerindeki 600k video iyi geldi bana göre.. ancak onuda vermiyorlarmış anladığıma göre...
  • Şuan ipadimden çektiğim resmi paylaşıyorum standart kalitede görüntü tatmin edici gerçekten ve özellikle lcd tv niz varsa hdmi kabloyla bağladığınızda gerçekten iyi bir sonuç çıkıyor... 3 yıldır kullanıyorum bu sene biraz geçikmeyle 15 eylülde aldığım süper pakatimi satıyorum. ( abim yurt dışına gittiğinden onun paketini kullancam )
     DIGITURK WebTV | Genel Konu DIGITURK WebTV | Genel Konu
  • quote:

Orijinalden alıntı: arif05x

Şuan ipadimden çektiğim resmi paylaşıyorum standart kalitede görüntü tatmin edici gerçekten ve özellikle lcd tv niz varsa hdmi kabloyla bağladığınızda gerçekten iyi bir sonuç çıkıyor... 3 yıldır kullanıyorum bu sene biraz geçikmeyle 15 eylülde aldığım süper pakatimi satıyorum. ( abim yurt dışına gittiğinden onun paketini kullancam )
     DIGITURK WebTV | Genel Konu DIGITURK WebTV | Genel Konu

teşekkür ederim...
  • Arkadaşlar Ntvspor başka platform ile anlaşmış. Bu yüzden play de olmayacak dediler. Kanal da açılmıyor şu an bilginiz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkantipi

Arkadaşlar Ntvspor başka platform ile anlaşmış. Bu yüzden play de olmayacak dediler. Kanal da açılmıyor şu an bilginiz var mı?

Şu an açılıyor sorun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alikevicius

quote:

Orijinalden alıntı: volkantipi

Arkadaşlar Ntvspor başka platform ile anlaşmış. Bu yüzden play de olmayacak dediler. Kanal da açılmıyor şu an bilginiz var mı?

Şu an açılıyor sorun yok

Hocam digiturkplay'den mi dilediginyerde'den mi baktın?

Şimdi denedim tekrar. 3g üzerinden telefonda çalışıyor. Ama adsl den paket hatası veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkantipi -- 11 Ekim 2013; 18:20:19 >
  • Telefondan denedim @volkantipi
  • Premium Üyelik satın alırsam istediğim an iptal edebilir muyum? + İptal işlemi nasıl yapılıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feather

Premium Üyelik satın alırsam istediğim an iptal edebilir muyum? + İptal işlemi nasıl yapılıyor?

Canlı Yardım'dan istediğin zaman iptal ettirebilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 626627628629630
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.