Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1796. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
53.741
Cevap
663
Favori
3.042.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17941795179617971798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

48 tl hangi paket özel durum var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan iptal faksına en iyi teklif nedir? https://hepsiecza.net/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgngns -- 18 Haziran 2022; 22:16:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgngns

Şuan iptal faksına en iyi teklif nedir? https://hepsiecza.net/

5 x 35 + 7 x 139 + 6 ay dizi film + 13 ay izleme. aylık ort 89 tl

• https://www.arcesdtm.com/

Adresine son 1 adet yıllık 999 liraya Sporun Yıldızı +Filmin Yıldızı pakedi mevcut ilgilenen arkadaşlar bakabilirler.

Aylık 83,25 TL'ye denk geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

5 x 35 + 7 x 139 + 6 ay dizi film + 13 ay izleme. aylık ort 89 tl

Alıntıları Göster

Spor paketi midir bu?

• Alışkanlık ne kötü bir illet 99 TL ye kredi kartına 1 yıl daha uzattım ..Galatasaray sevgimden dolayı bu platformdan bir kurtulamadim .
    Bugün gittiğim yerde dışarda kuyruk vardı iptal için gelenler çok şaşırdım ilk defa gördüm boyle bir şey içerde ki dilekçeleri görseniz dağ gibi ..
    Katarlilar yakında kaçar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furandor -- 11 Ekim 2020; 9:49:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furandor

Alışkanlık ne kötü bir illet 99 TL ye kredi kartına 1 yıl daha uzattım ..Galatasaray sevgimden dolayı bu platformdan bir kurtulamadim .
    Bugün gittiğim yerde dışarda kuyruk vardı iptal için gelenler çok şaşırdım ilk defa gördüm boyle bir şey içerde ki dilekçeleri görseniz dağ gibi ..
    Katarlilar yakında kaçar.

s sport üzerine diktikleri son tüy oldu

süper lig ihalesinin süresi bitince hatta belki de onun bile bitmesini beklemeden gider bunlar.

ben önümüzdeki bir kaç yıl için s sport'un ağırlık koyacağını düşünüyorum. adamlar sağlam ilerliyor.

• geçen sene iyifiyat.com kampanyası vardı. Bu sene öyle bir kampanya yok mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Namütenahi.

Taahhüt bitmek üzere, dün iptal faksı çekmiştim bugün aradılar. Kredi kartına 70 TL teklif sunuldu kabul etmedim. Diyor sizin için uygun fiyat ne, dedim tüm kanallar açık 50 TL'nin altında teklif sunun kabul edeyim. Kadın "ne" diyor, alışmışlar millete kol gibi fiyat vermeye. Alırım android box oradan izlerim filmimi, maçımı, dizimi. Gram gelişim göstermeyip, üzerine geri giden bu platforma daha fazla para veremem.

hocam üye no verseniz. referans olarak göstersem digiturk e?

• quote:

Orijinalden alıntı: _illegal_

hocam üye no verseniz. referans olarak göstersem digiturk e?

Alıntıları Göster

kalkınmada olan ilde değilseniz vermiyorlar bunu referans olsa bile maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: AvBartub

https://www.arcesdtm.com/

Adresine son 1 adet yıllık 999 liraya Sporun Yıldızı +Filmin Yıldızı pakedi mevcut ilgilenen arkadaşlar bakabilirler.

Aylık 83,25 TL'ye denk geliyor.

Bu sitenin sunduğu gerçek mi? Sporun yıldızı + filmin yıldızı "yıldız dolu" paketi değil mi?

Arçelik bile böyle bir fiyat sunamazken bu nasıl olmuş olabilir? Bir de sitede son tarih 3 Ekim diyor, hala aktivasyon yapılabileceğinden nasıl emin olabiliriz?

• Selamlar.

Digiturk'e yeni üye olacaklar veya yan oda başvurusu yapacaklar bana özel mesajdan veya sokra.tetus@yandex.com e-posta yollayarak ulaşırlarsa her konuda bilgilendirme sağlayabilirim.

• sokra.tetus kullanıcısına yanıt

niye özel mesaj? açıktan bilgilendirme olmuyor mu?

• Serpantino kullanıcısına yanıt

Açıktan da bilgilendiriyorum. Özel mesajdan daha detaylı bilgilendirebiliyorum.

• Arkadaşlar arcelik koduyla digiturk aldim.

Bein connect sistemine mobilden girdigimde benden paket almami istiyor.

Eskiden giriş yapilabiliyordu artik bitti mi ? Evde olmadigimda maçlari izleme sansim yok mu ?

• E devlet üzerinden iptal başladı mı? Yoksa fax'a devam mı?

• PunkBunny kullanıcısına yanıt

Ne kadara aldınız acaba

• Gecen yil 109 tl sporun yıldızı paketini kredi karti ile odeme yapmistik ve yan oda da vardi (babamlarin evde kutu) 15 tlde ona ödüyorduk aylik. Dun bitecek olan taahhüt icin iptal faxi çekmiştim. Aradilar dun ve yan oda da fiyatin icinde mevcut paketler ile 99 tl teklif ettiler ve o sekilde anlasmis olduk. Sporun yıldızı paketi 81.5 olarak gelmis oldu. 17.5 ta yan oda fiyati toplamda 99 olarak karta 12 taksit yapildi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fiyat paylaşımı olmadığı için yanlış anlaşılma olmasın ancak yeni mağduriyetler de yaratmaması için paylaşıyorum.

S SPORT faciasından (ödeme yükümlülüklerini yerine getirmeme) sonra yayıncı kuruluş hakkında bir anektod daha: https://www.sporx.com/ali-koc-yayinci-140-yerine-45-odedi-skandal-SXHBQ885251SXQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fcgrkm -- 14 Ekim 2020; 15:48:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fcgrkm

fiyat paylaşımı olmadığı için yanlış anlaşılma olmasın ancak yeni mağduriyetler de yaratmaması için paylaşıyorum.

S SPORT faciasından (ödeme yükümlülüklerini yerine getirmeme) sonra yayıncı kuruluş hakkında bir anektod daha: https://www.sporx.com/ali-koc-yayinci-140-yerine-45-odedi-skandal-SXHBQ885251SXQ

resmen battı platform. ne süper lig ne ssport hiç bir şeyi ödeyemiyorlar

bunlar çekilir yakından benden demesi

• 
Sayfa: önceki 17941795179617971798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.