Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1794. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: derya78 , drmam Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 14 Misafir (2 Mobil) - 13 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
53.512
Cevap
662
Favori
3.023.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17921793179417951796
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hediye var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • box office kanalları 6 ay boyunca yarı fiyata

• Bana boş konuşuyorsun diyen arkadaşlar sıralansın önce.

bu foruma kaç yılından beri üye olduğuma baksın, bir daha düşünsün.

fatura görüntüsü paylaşmakda etik çok değil bence. Ha ortada bir iddia vs olacak ise topa girecek bir babayiğit var ise kanıtlarım hiç merak etmeyin 😎

• exiga E kullanıcısına yanıt

Boş konuşuyorsun.

• Engelli üye değilim...

Üye numaranızı verin Digitürk e soralım o zaman.

Ne oldu, neden kaldırdın resmi ?

orada 79 yazması ayda 79 liraya kullandığını göstermez.

Benimkinde de 35 yazıyor.

Sen milleti salak mı zannediyorsun kardeşim ?

Ver üye numaranı sorgulayım digitürk ten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi owolfo -- 5 Ekim 2020; 20:1:29 >
  • Bu foruma senden 6 yıl önce katılmışım. Beni

bilen bilir. Şimdiye kdar 1 defa gereksiz bir yorum yapmadım. Bir gazla ekran görüntüsünü ekledim ama mesajımı sildim sonra. Bazı üyelere istisnai olabiliyor sadece bilinsin diye yazdım.

daha da yorum yapmayacağım

• Üye No : ?

• quote:

Orijinalden alıntı: owolfo

Hocam ben söylemedim exiga diye bir arkadaş böyle bir teklif aldığını söylüyor ama ben inanmıyorum.

Burada bunu yapmak hoşuna giden bazı arkadaşlar var amaçları nedir bilmiyorum ama kesinlikle insanları yanıltıyorlar.

Şimdi üyelik numarasını isteyin kesinlikle vermezler.

Daha önceki mesajımda bu gibi insanların üyelik numarası istendiğinde vermeyeceğini belirtmiştim.

“Bana boş konuşuyorsun diyen arkadaşlar sıralansın önce. “

Diye giriş yapan arkadaşımız, üyelik numarasını isteyince gördüğünüz gibi kaçıp gitti.

Hayırlısı olsun.

• Kaçmadım.kaçmamda...

üyelik no verirsem benimkide riske girer düşüncesiyle PYLAŞMIYORUM.

istisnai bir durum olduğunu daha önce ilettim.

başka bir sebebi yok.

Üye No: ???

• Kaç yasındasın sen merak ettim?

Kardeşim, üyelik numaranı veremiyorsan boş konuşuyorsun.

Üyelik numaranı verebileceksen yazışalım, veremiyorsan uzatmaya gerek yok.

Burası insanların verilmiş tekliflere göre uygun teklifler alabilmesi için oluşturulmuş bir platform.

Siz tek başınıza bu teklifi almışsanız ve diğer insanların da faydalanması için buradan üyelik numaranızı veremiyorsanız, bu bilginin burada kime ne faydası var.

Yoksa, bizim bilmediğimiz bir şekilde Digitürk en düşük teklifi alana madalya mı takıyor ?

Üyelik numaranı veriyorsan ver, veremiyorsan git madalyanı al.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi owolfo -- 5 Ekim 2020; 20:40:54 >
    Ben 75 TL’ye sporun yıldızı kullanıyordum. Başka bir ilde ikamet eden tanıdığım 129 TL ödüyordu aynı pakete.

75 tl’yi söyledim, digiturke iletmiş. Öyle bir kampanyamız bulunmamaktadır demişler. Üye no’mu verdim, müşteri temsilcisi kontrol etmiş, size döneceğim demiş. 1-2 saat sonra taahhütütünü 75 tl’ye güncellediler.

Üye no referans göstermenin sizim üyeliğinize olumsuz bir etkisi yok korkmayın. Digiturk aldığı paraya bakar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Box Office/Salon kanalları için olan Avantaj paketi veya indirimi asla önermem. Son bir aydır en kalitesiz ne film varsa eklediler.

Ekim ayında eklenenler:

-Body Cam imdb: 5.2

-Mighty Oak imdb: 4.6

-Like a boss imdb: 4.5

Şu iki film bir tek puanı daha yüksek olanlar. Onlar da ağustos ayından beri pakette vardı

-Sonic the hedgehog imdb:6.5

-The Call of the Wild imdb: 6.8

Bu cuma da dalga geçer gibi trt2 ve trt1de şifresiz yayınlanan Honeyland-Bal Ülkesi filmini salonlardan paralı olarak göstereceklermiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuak29 -- 6 Ekim 2020; 11:32:13 >
  • Geçen gün aradılar üyeliğiniz bitiyor 6 ay 65 - 6 ay 139 tl den yenileyelim dediler kabul etmedim. 2 kasımda üyeliğim bitiyor ne zaman faksı çekmemiz lazım.

Benim gördüğüm en iyi teklif bir arkadaşın aldığı 5 ay 35 - 7 ay 139 + 6 ay film dizi hediye + bedava yan oda + 3 ay film dizi hediye

Bu teklifi alana kadar kabul etmeyeceğim sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naturl -- 6 Ekim 2020; 11:53:22 >
  • Arkadaşlar sporun yıldızında cazip fiyat teklifi alıp üyelik numarası paylaşacak var mı?En son aylık ortalama 95 TL'ye gelecek bir teklif sunuyorlar.

• reguse kullanıcısına yanıt

Merhaba siz üyeliğinizi bu yıl mı 75 TL'den yenilediniz.Ayrıcalıklı il olarak mı?

• trgtcsm T kullanıcısına yanıt
    Yok hayır. Yaşadığım olay 2 sene önceydi. 75 tl ödüyordum o zaman, geçen sene 85 tl ödedim. Bu sene kesin iptal kararım vardı, 95 teklifler ettiler. Yani 5 ay 30, 7 ay 139’du sanırım.

Ekipmanları teslim etmeye gittiğimde temsilci telefonda 69 tl artık fiyatlar çok uygun, bayiye git beni ara ben konuşurum dedi telde birine. Ben de bunu kullanıp sanki bana teklif edilmiş gibi, “yüz yüze temsilcisi ile görüştüm 69 tl’lerden bahsediyorlar. Siz gelmiş bana sizin için avantajlı fiyat bu diyorsunuz, 95 tl’ye geliyor.” dedim. Baktı, inceledi. 10 senelik üyemizsiniz, kredi kartı olursa ben de sunarım o teklifi dedi. Ben de kabul etmedim. Ekipmanı zaten iade etmiştim.

Fakat o günden bugüne 1 buçuk ay oldu nerdeyse. Kalkınma dışı 69 tl alan yok.

Neyse, sonuç itibariyle ben artık digi üyesi değilim. 10 senelik aboneliği yaktım. Her sene iptal faksı saçmalığı, liglerde ve kanallarda düşen kalite, buna rağmen sürekli ZAM. Araplarla tek bağım ttnet

İnternetle ve tv ile biraz alakası olan biri, şu an 95 tl dedikleri en ucuz fiyatın 3’te biri ile Bein+Dsmart+Tivibu tüm paketleri cam gibi izleyebiliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 17921793179417951796
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.