Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1660. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: wondererer Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
50.877
Cevap
617
Favori
2.873.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
51. Sırada  bugün en iyi #9
Sayfa: önceki 16581659166016611662
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar iptal için fax gönderecek arkadaşlar hiç uğraşmasınlar. btk sitesinden şikayet kısmına yazıp dilekçeyi ek e koysunlar. diğer gün anında arıyorlar. hem bedava fax siteleri ile kimlik bilgilerinizi paylaşmamış olursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AZOR_Ahaii -- 21 Haziran 2020; 20:47:25 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dün iptal faxını gönderdim. Bugün aradılar.
    Sporun yıldızı paketini 3 ay 79 + 9 ay 139 tl olarak teklif ettiler. Üç ay boyunca boxoficce ve sinema kanallarını da hediye ettiler. Ortalama aylık 108 TL ye geldi. Kabul etmedim...
  • Beinconnect yeni kampanya
    2019/20 ve 2020/21 sezonlarındaki tüm süper lig maçları
    Aylık 39 tl (web,cep,tablet)

N11 de yeni üyelere uydu yayını olarak yıllık
    Sporun yıldızı+Filmin yıldızı
    aylık ortalama 92 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antalyalı. -- 22 Haziran 2020; 17:52:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Antalyalı. kullanıcısına yanıt
    Bu arada o n11 deki 92 tl denk gelen yenş üyelik için mevcut uyeliklere değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dün akşam iptal faksı çektim bugün ulaştı mesajı geldi talep akşam daha önce hiç aranmadığım bir numara aradı iptal edilecek teslim edebilirsiniz diye söylediler bende iyi tamam dedim kapattım

Böyle olan var mı daha önce teklif va sunulurdu sunulmadı bile hatta arayan kızda o kadar toy ki cümle bile kuramıyordu anlamadım

• Geçen yıl iptal faksı ile ailenin yıldızı ana oda+yan oda 341TL

Bu yıl ilk gelen aramada aynısına 523TL dediler. iptal faksı is coming :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçen gün aradılar geçen sene aylık 50 tl olarak kredi kartı ile ödediğim paket(aile film dizi digitürk plus kutu ve 6 aylık eurolig maçları hediye olarak) aylık 63 dediler yanlış hatırlamıyorsam. kabul etmedim. bugün yine aradılar ama açamadım. askında bakarsanız ben bu kez cidden soğumuş durumdayım. nede:
    1) fenerbahçe basketbol maçları için üyeliği devam ettiriyordum obradovic de gidince ve belli ki bu sene takım küçülmeye devam edeceği için pek tat vermeyeceği belli
    2) çoğu dizide daha az ödeme yapmak için sadece mevcut sezon var. diyelim ki diziyi beğendin ilk sezonları ile baştan izlemek istiyorsun internet üzerinden bulup izlemen lazım. zaten yeni pek bir dizi de yok.
    3) filmler açıkçası doğru dürüst yeni film eklendiği yok olan da kirala ve hatta çoğunlukla satın al seçeceği ile sunuluyor. bu haliyle açıkçası 50 lira ele çok fazla. 30 lira ödedim netflixte hem seçenek fazla hem dizler tüm sezonlarıyla karşımda.

asıl size sormak istediğim bir şey var diyelim ki iptal ettim alternatif olarak aklıma turkcell tv plus geliyor. kullanan var mı? kutular içinde uygulama olarak değil de uydu üzerinden kutu kiralayarak izleyen var mı? diğer türlü internet üzerinden olduğu için ola ki internet giderse uzun süreli olarak tv izleme şansımız kalmıyor bu durumda. fiyat performans olarak digitürk ile karşılaştırabilecek var mı? ne dersiniz?

• 2018 deki fax çekmiştim aynı fax ı göndersek olurmu kapatıcam tamamen
  • İtalya ligi yok gelecek sezon meçhul
    Fransa ligi yok gelecek sezon meçhul
    Almanya ligi yok
    İspanya ligi yok
    İngiltere s sportta çok daha ucuza diğer platformlarda var.
    Avrupa kupaları ve Türkiye ligi için 139 tl. aylık ücret istiyorlar.
    Milleti kaz yerine koymak bu.
    Kafayı yemişler üye yerine anca nal toplarlar bu fiyatlarla

• quote:

Orijinalden alıntı: ViLLazZo

Geçen yıl iptal faksı ile ailenin yıldızı ana oda+yan oda 341TL

Bu yıl ilk gelen aramada aynısına 523TL dediler. iptal faksı is coming :)
    Sayın hocam Bende iptal fax cektim, Birinci ikna icin aradılar Hiçbir teklifi kabul etmedim zaten edilecek gibi değildi. Tamam o zaman onaylıyorum dediler, bende onaylayın kapatın dedim. Ama bugun tekrar aradılar ikinci kez ikna icin Alilenin yıldızı paketi ilk iki ay taahhüt yok, ilk altı ay 15tl, sonraki altı ay 35 TL toplamda 300 TL oluyor.
    Hediye olarakta ilk 3 ay tüm dizi film spor kanalları tutuğunuz takım maçları açık diyorlar napsam bilemedim. Kapatmaya kararlıydım aslında ama kabul mu etsem? En fazla ilk iki ayın sonunda tekrar iptal ettiririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakamoz40 -- 25 Haziran 2020; 15:17:7 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz40

Sayın hocam Bende iptal fax cektim, Birinci ikna icin aradılar Hiçbir teklifi kabul etmedim zaten edilecek gibi değildi. Tamam o zaman onaylıyorum dediler, bende onaylayın kapatın dedim. Ama bugun tekrar aradılar ikinci kez ikna icin Alilenin yıldızı paketi ilk iki ay taahhüt yok, ilk altı ay 15tl, sonraki altı ay 35 TL toplamda 300 TL oluyor.
    Hediye olarakta ilk 3 ay tüm dizi film spor kanalları tutuğunuz takım maçları açık diyorlar napsam bilemedim. Kapatmaya kararlıydım aslında ama kabul mu etsem? En fazla ilk iki ayın sonunda tekrar iptal ettiririm

Alıntıları Göster
    Hocam sizin aldığınız fiyatlar benim içinde referans olacak ilerleyen süreçte. Açıkçası daha düşük fiyat alan var mı yok mu bilemiyorum. Malum bu ara taahhütler bitiyor dolayısıyla yeni teklifleri yakında görürüz buralarda. Size verilen fiyat ise ne çok iyi ne de çok kötü bence. Yanında 3 ay maçları da verdikleri için kabul edilebilir hocam

• İptal Faksından sonra Yıldız Dolu Paketi için aldığım teklif.
    EUTELSAT UYDUSUNDAN

1- 6 ay 99TL
    6 ay 169 TL
    Plus + kutu
    3 Ay salon hediye
    12 Ay 1770 TL
    Aylık 147,5 TL

2- Kredi kartı ile
    12 Ay 149 TL
    3 Ay. 0TL (ücret yok)
    15 ay kullanım
    Aylık 119.2 TL

10 yıllık üye olarak fiyat verilen fiyat konusunda kararsız kaldım, değerli arkadaşlarım sizce verilen teklifler uygun mudur?

• Aralık 2020 ye kadar taahhütüm var.. sporun yıldızı paketi kullanıyorum.. yan odada var.. adamların ellerinde kayda değer hiç bir kanal, hiç bir lig kalmadı.. para veriyoruz.. ne olacak böyle..
  • Arkadaşlar bir hafta sonra taahüdüm bitiyor iptal faxı göndereceğim teklif almak için elinde iptal dilekçesi olan varsa gönderebilirmi?

• ViLLazZo kullanıcısına yanıt
    1 yıllık fiyat mı bu

• quote:

Orijinalden alıntı: fata56

1 yıllık fiyat mı bu
    Evet hocam 1 yıllık

• Yan oda için iptal faxı çekmeye gerek var mı yoksa direkt digitürk bayisine vericem? Kredi kartından yıllık çekilmişti, ana oda daha devam eyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Efsunger hissi

Yan oda için iptal faxı çekmeye gerek var mı yoksa direkt digitürk bayisine vericem? Kredi kartından yıllık çekilmişti, ana oda daha devam eyor.
    müşteri hizmetlerini arayın en iyi si birde yeni geçen torba yasası ile fax mecbureti bitmiş olması lazım bir sorun müşteri hizmetlerine burayıda bilgilendirin bir sonuca ulaşırsanız bilgi açısından
  • Şu an fax geçerliymiş, ellerinde öyle bir bilgi henüz ulaşmamış.

• Konuyu takip eden forumdaşlar,

İlk mesajın güncel olmaması, en uygun fiyat teklifinin yer almaması sizin için sorun teşkil ediyor mu?

• 
Sayfa: önceki 16581659166016611662
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.