Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1427. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: volkanadana , kornbjk1903 , kornbjk1903 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 10 Misafir (3 Mobil) - 8 Masaüstü5 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
48.535
Cevap
577
Favori
2.765.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14251426142714281429
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    üst mesajlardan bırınde combo kampayasını kullandım dıyen vardı

sonucta en combo ıle ode bu fıyattan asagıya yok zaten teklıf zıraat verırse 150 tl yı kullanırsın o kampayaya dıgıturkun yapacagı

bır sey yok zıraatten cekmıyolar mı sonucta ücreti
  • sbjk kullanıcısına yanıt
    Musteri hizmetlerine bildirmek gerekiyormuş o kampanyadan yararlanmak için o şekilde yazıyor. Hatta world kart içinde gordum 60tl puan ama bana gelmedi. Normal postan cekilmesi gerekiyor tarzında birşey okudum.
  • 5 ay 29.90 7 ay 129.90 adana teklif

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • baho8282 kullanıcısına yanıt
    aa doğru kalkınma öncelik olayını unutmuştum. hayırlı olsun.
  • Ocak ayında arçelik kampanyası ile almıştım 6 ay sporun yıldızı hediyesi vardı oda haziranda bitti. Sağolsun metin hocamın tavsiyesi ile dün iptal dilekçesi gönderdim bugün genel merkezden aradılar. 5 ay*64,5 7 ay*129 tl ve 6 ay dizi film hediye teklifini sundular. Bende arkadaşıma 5 ay*30 7 ay*129 tl ve 6 ay dizi film hediye teklifi sunduklarını söyledim.Telefondaki bayanda tamam o halde aynı teklifi size sunalım dedi bende kabul edip geçtim. Metin hocama teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: samtual

İptal faksını çektim ve arandım, Ailenin yıldızı için 12 ay kredi kartından çekim olacak şekilde aylık ortalama 19 TL fiyat aldım.
    2 film kanalı + 3 belgesel kanalı çıkarıldıktan sonra bence bu fiyat cazip değil. Sanırım iptal edeceğim üyeliğimi.
    Tekrar arandım,
    Filmin yıldızı paketi için tekrar teklif verdiler (mevcut paketim)
    Film kanalı olarak 1-2 kanal kapatıldığı 2 kanalda bein connect e geçtiği için hiç bir cazibesi olmayan bir pakete artık dahil olmayacağımı söyledim.

Ailenin yıldızı paketi için;
    Ağustosta fatura çıkmayacak şekilde, takip eden 6 ay 5 TL, geri kalan 6 ay 30 tl olacak şekilde teklifi kabul ettim.
    6 ay sinema-dizi, 2 ay taraftar paketi "hediye" onlar zaten standart.

• Onderrrr kullanıcısına yanıt
    Olmaz tabiki birebir yAyın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • teklifler yalan değilde sadece aklıma şu takıldı millet 5x30ve 7x129 teklif ediyor karşındaki tamam istediğiniz gibi olsun diyip kabul ediyor böyle müşteri hizmetleri varsa bende biliyim arıyım insanın içine sinmiyen bu digiturk teklifleri müşterisine birakcak sizin dediğiniz gibi olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: jaiecris

teklifler yalan değilde sadece aklıma şu takıldı millet 5x30ve 7x129 teklif ediyor karşındaki tamam istediğiniz gibi olsun diyip kabul ediyor böyle müşteri hizmetleri varsa bende biliyim arıyım insanın içine sinmiyen bu digiturk teklifleri müşterisine birakcak sizin dediğiniz gibi olsun
    benı ilk aradıklarında 6 ay 64,5 6 ay 129 dedıler bende dedım kı arkadaslarım 5 ay 30 7 ay 129 aldılar tamam dedıler sıze donus yapcaz

aradılar 2 saat sonra sıze boyle bır teklıf yok veremeyız dedıler bende tamam kapatın dedım oda tamam ayın 3 unde kutuyu ıade edın
    dedı

ertesı gun baska bır musterı temsılcısı aradı o bu sefer dırek ıstedıgınız teklıfı verebılıyoruz dıye kendı soyledı bende sıstem boyle ısledı

burda bır grup var yıllardır ıptal faksı cekmeden hıc bır ıslem yapmadan bıze nıye ındırım yok dıye yazıyorlar yıllardır boyle

bu dıgıturk faks cekmeden ındırım falan vermıyor yıllardır ogrendık bu ısı sıstemlerı bu faksı cek ındırımı kap

• Yazdıklarınızı birebir yaşadım bana 109x12 teklif edildi bende 5x30ve 7x129 olduğunu söyledim sizin söylediğiniz lafları söylediler böyle kampanya yok gibi ben burda grubu yada sizi vs ima etmedım sanki karşındaki arkadaşı 5x30ve 7x129 teklif ettim sizin dediğiniz gibi oldu soylevini diyorum yoksa bende çoktan faxi çektim ve btk cimer taşıdım hala klasik cümleler kuruyorlar sonuna kadar giderim olmasa iptv alırım sağlam satıcı buldum 1050 vereceğime 250 veririm izlerim hiç olmadı izlemem olay bu kadar basit

• baho8282 kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Bi arkadaş kullanmıştı bildiğim kadarıyla bu kampanya ile. Başka bir temsilci ile görüşerek deneyin.

• ozgun23 O kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Sizin için de uygunsa gayet iyi. 1 ay ücretsiz fatura herkes alamıyor maalesef.

• daredevil40 D kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar,

Hayırlı olsun. Rica ederim.

• samtual kullanıcısına yanıt
    Bende 2. Aranmayı beklıyorum sizin gıbı. Keske avrupa maclarını da 3 ay olacak sekılde zorlatsaydınız hocam. Benım amacım o acıkcası, suan aldıgınız pakete ek olarak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gomez_10 G kullanıcısına yanıt
    Hocam maçla çok aram yok takım tutmadıgim halde taraftar paketini de verdiler. O yüzden avrupa maçları hiç aklıma gelmedi açıkçası

• quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Hocam Merhabalar,

Hayırlı olsun. Rica ederim.
    Metin kardesim yine burlardasin yine herkese yardimci oouyosun. Eline yuregine saglik.bu yil samp ligi ayri paketmi olucak bilgin varmi

• samtual kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam saolasın

• aynen öyle istediginiz teklifi vermezlerse almassınız olur biter
  • cypho C kullanıcısına yanıt
    2. kez arandım ve aşağıdaki paketler için anlaşma sağladık.

Ailenin yıldızı paketine ek olarak 6 ay filmin yıldızı ve dizi paketi,

Bein connect üzerinden sezon boyunca tüm TSL maçları ve yine Bein connect üzerinden (15/09 başlangıç) 3 ay şampiyonlar ligi ve avrupa kupası maçları.

İlk ay ücretsiz + 6 ay 45 tl + 6 ay 70 tl.
  • Arkadaşlar iptal faxı ile istediğim teklifi aldım teşekkürler herkese

• 
Sayfa: önceki 14251426142714281429
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.