Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1428. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Coimbra , afakan55 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
48.522
Cevap
577
Favori
2.764.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14261427142814291430
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı kampanyadan ben de yararlandım ve şuan sporun yıldızı paketim yok ancak ailenin yıldızı paketi peşin ödeme ile 02.01.2020'ye kadar açık olacak. Mevcutta parası ödenmiş bir paket için şimdiden iptal dilekçesini nasıl yazdınız, tamam kapatalım deseler parası ödenen paketi mi kapatacaklar, biraz açıklayabilir misiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cypho

2. kez arandım ve aşağıdaki paketler için anlaşma sağladık.

Ailenin yıldızı paketine ek olarak 6 ay filmin yıldızı ve dizi paketi,

Bein connect üzerinden sezon boyunca tüm TSL maçları ve yine Bein connect üzerinden (15/09 başlangıç) 3 ay şampiyonlar ligi ve avrupa kupası maçları.

İlk ay ücretsiz + 6 ay 45 tl + 6 ay 70 tl.
    evdekı tv den aılenın yıldızı artı beınconnecten tum maclar mı fıyatlandırma nasıl ?

yanı aılenın yıldızına ne verdın beın conncente ne verdın ?

45 ve 70 ın acılımı nasıl dagılıyor yanı ?
  • şimdi 2 eylülde biten sporun yıldızı paketim için digiturk ü aradım. arçelik modüllü üyeliği mevcut üyeliğe ekleyemediklerini söyledi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • zaltun kullanıcısına yanıt
    iptal faksı cekıp ekleten arkadaslar var gecmıs msjlarda yazan uyler mevcuttu
  • Zoroh Z kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Şampiyonlar ligi ve Avrupa Ligi maçları dahil olacak şekilde sporun yıldızı paketi dahil.

• cypho C kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Bein connect üzerinde tüm Süper Lig maçları dahil doğru mu ayrıntılı bilgi verebilir misiniz rica etsem

• raynor15 R kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Evet şimdiden iptal talebi vererek teklif alabilirsiniz

İptal faksına sporun yıldızı paketi için 5 ay 30 TL 7 ay 129 tl 6ay dizi film olarak almak istiyorum şeklinde belirtin.

• zaltun kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

İptal talebi vererek veya online işlemlerden tüketici şikayetleri bölümünden şikayet kaydı oluşturun durumu anlatın yardımcı olurlar

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba,

Evet, Bein connect üzerinden tüm Süper Lig maçları sezon boyunca dahil. Fakat cihaz üzerinden izleyemeyeceğim. Yalnızca Bein connect için tanımlandı. Aynı şekilde 3 ay avrupa maçları Bein connect üzerinden. Sizce nasıl fiyat? Yorumunuz nedir?
  • sbjk kullanıcısına yanıt
    Evet hocam. Cihazda ailenin yıldızı + 6 ay sinemanın yıldızı ve dizi paketi,

Ek olarak Bein connect üzerinden sezon boyunca tüm Süperlig maçları + 3 ay avrupa maçları.

Fiyat tamamı için. İlk ay fatura çıkmayacak, sonraki aylarda 6 ay 45 tl + sonraki 6 ay 70 tl.

Tamamı için ortalama ödeyeceğim fiyat(ilk ücretsiz ay dahil) aylık yaklaşık 53 tl.
    Hocam Merhabalar.

Çok iyi. Hayırlı olsun. Keyifli seyirler

Peki online işlemler de paket kısmı nasıl gözüküyor ?

BeINconnect üzerindeki üyeliği nasıl tanımladılar paketi ismi ne geçiyor onu merak ettiğimden soruyorum

Acaba digitürk faturası üzerinden beINconnect paketi mi satmaya başladılar digitürk play gibi meragım bundan dolayı

Hocam Merhabalar

Olabilir zaten bein connect ile Play birleşmesi olacak. Yüzde doksan oradan paket satabilirler.

bein connect üzerinden koymuslar zaten fiyatları dün yazmıstım msjda

arkadas onlıne ıslemlerden paket kısmını koyarsa bakalım nasıl bır ısımlendırme ıle satıyorlar

burda aylık 59 tl demısler arkadasın aldıgı teklıfde hem aılenın yıldızı var hemde ortalaması daha dusuk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sbjk -- 9 Ağustos 2019; 15:28:25 >
    Hocam Merhabalar

Zaten bu 1 aydır var biliyorum. Şimdi ki planları bein connect ile Play birleşmesi olacak. Bunlar birleşip sadece bein connect üzerinde hizmet vermeye başlayacak. Tarih belli değil. Smart TV ve akıllı tv kutusu uygulaması da gelecek.

Hocam,

Geçen bir arkadaşta Avrupanın yıldızı paketi için 6ay 15 tl 6ay 30 tl den teklif almıştı. Buna benzer süper lig için uygun Teklifler olabilir. Yakında bayiye bir gideceğim.

çokda güzel olur ozellıkle smart tv uygulaması butun tvlere gelırse süper olur

bakalım beklıyoruz
    Hocam

Vallahi plana göre 25 temmuzdan itibaren digiturk Play sitesi kapanacaktı fakat neden bilmem gecikme var. Fakat evet planları var ve olacak gözüküyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: martenzit9

İptal faksı sonrası Sporun Yıldızı paketi için

1. Aramalarında;
    12 ay 109TL ödeme - 15 ay kullanım

2. Aramalarında;
    5 ay 30TL + 7 ay 129 TL ödeme + 6 ay film-dizi paketlerini hediye sunmuşlardı.

İki teklifi de kabul etmeyip ekipmanları bayiye iade etmiştim.

Ekipman iadesi sonrası

3. aramalarında;
    12 ay 109TL ödeme - 14 ay kullanım

4. aramalarında;
    5 ay 30TL + 7 ay 129 TL ödeme + 6 ay film-dizi paketlerini hediye

5. aramalarında
    5 ay 30TL + 7 ay 129 TL ödeme + 6 ay film-dizi paketlerini hediye
    veya
    5 ay 37.5 TL + 7 ay 144.5TL ödeme + 6 ay film-dizi paketleri + plus kutu teklif ettiler.

Bunu da kabul etmedim. Fiyatlar benim için ne yazık ki yüksek, uygun bulan alır devam eder.
    Ama bu fiyatları kabul etmediğim halde hala aramaları enteresan. Her seferinde son diyorlar, tamam diyorum, tekrar arıyorlar.
    Not: 8 yıllık üyeydim.
    6. kez arandım biraz önce.

Aynı teklif tekrarlandı. Yarın dosyam kapanıyormuş, kapatmadan önce son bir kez (her defasında söyledikleri gibi) teklif sunup beni "kaybetmek" istemiyorlarmış.
    Yine kabul etmedim.

• fiyatlara bak uçmuş. klasik türk mantığı ayda 75lira olsa herkes alsa keşke :) mecbur bu sezonda iptv devam.
  • 
Sayfa: önceki 14261427142814291430
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.