Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
33.429
Cevap
405
Favori
1.688.844
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın >> Digiturk >> Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz?
Giriş
    7300 Mesaj

Hocam iptal talebi verdiniz mi iptal talebi vererek hediye alabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    sonic35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7300 Mesaj

Yani izin verip iptal talebi vermeniz lazım yoksa olmaz.

|
    |
    sonic35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    28 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Hayırlı olsun 10x 13,5 tl son 2 ay 27 tl yanında 6ay film dizi bedava en uygun teklif

Hocam bu paketi mi verdiler?
    teşekkür ederim hocam
    evet bu paket,
    diğer arkadaşlarda olduğu gibi, 6 ay film, 3 ay dizi, 1 yıl mini spor, hafta içi süper lig de dahil.

ayrıca ilk olarak sporun yıldızı için de 82 lira teklif geldi. (80 liraya izliyordum)
    cumartesi arasaydınız muhtemelen kabul ederdim ama bu sene Fenerbahçe den hiç ümidim olmadığı için ailenin yıldızı paketini söyledim. kabul ettiler.

yalnız askerden geldikten sonra 13 senedir aralıksız lig tv - digitürk üyesiyim. 82 lira da bunun etkisi olmuş mudur bilmiyorum.

zaten 97-98 beri Fenerbahçe nin oynadığı ve benim izlemediğim lig maçı sayısı bir elin parmağını geçmez. ama takım o kadar berbat, hoca o kadar kötü ki, izlemek için bir neden bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 34srkn -- 4 Eylül 2018; 18:3:32 >

• Yarbay
    7300 Mesaj

Hocam iptal talebi ile alınan en iyi teklif 82 tl şuan...

|
    |
    34srkn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    28 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Hocam iptal talebi ile alınan en iyi teklif 82 tl şuan...
    farkındayım hocam

ama dediğim gibi hem berbat bir futbol izleyip, moralimi bozup hemde üstüne yüklüce para vermek istemediğim için kabul etmedim.

bu teklifin 3 nedeni olabilir

benim seneler önce gümüş koltuk aboneliğim vardı ve %50 indirim alıyordum.
    geçen sene arayıp yeni sisteme geçireceklerini ve indirimin devam edeceğini söylediler
    meğerse önce kamu paketine atmışlar, sonra engelli paketine.
    önceki hafta arayıp engelli kartımı sordular, ben olaylardan bir haber tabi.
    kendi kendilerine kamu ve engelli paketine atıyorlar, sonra kart istiyorlar.
    olmayınca, güncel fiyattan faturalandıracaklarını söylediler.
    ben hatanın kendilerinde olduğunu, hatta bu yaptıklarından dolayı gümüş koltuk indirimini kaybettiğimi söylesem de dinlemediler.
    sonra zıtlaşma başladı.
    4 gün üst üste, toplamda 7 kez aranma talebimin üzerine aradılar. (iyi ki o ara aramamışlar)
    olmadı, anlaşamadık.
    1. bu yüzden olabilir.

ikinci olarak, dediğim gibi 13 yıldır aralıksız lig tv - digitürk aboneliğim var. ondan olabilir

üçüncü olarak, iptal için blöf yapmadığımı anladılar. zira cihazı felan dün sökmüştüm

he belki de bunların hiçbiri.
    baktılar olmayacak, yaz başı tarifesini geri getirdiler.
    bakalım zaman gösterecek hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 34srkn -- 4 Eylül 2018; 19:10:7 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    276 Mesaj
    Ilk 6 ay 59 tl kalan 120 tl 6ay film dizi hediye iyi midir birde kutumdan memnun değilim humax marka cihaz kullaniyordum eskiden dt5104 cihaz verdiler ücret ödedim ay içinde ödemek istemiyorum ne yapmaliyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam sporun yıldızı faturalı en uygun teklif,

6ay 59 6ay 119 tl 6ay dizi film hediye

Cihaz olarak şikayet kaydı oluşturun durumu anlatın humax 9505 isteyin. Sıkıntı yaşamazsınız.

|
    |
    fbbr10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    900 Mesaj
    bankkart combo kampanyası ile sporun yıldızını 1068tl ye veriyorlar aylık 89tlye geliyor. banka 150 tl puan veriyor bu şekilde aylık 76,5 a denk gelmiş oluyor. bu kampanyadan faydalanmayı düşünüyorum.
    |
    |
    2011 Fiat Linea 1.3 m.jet (2017)
  • Onbaşı
    24 Mesaj
    Az önce bankkart combo için aradım.

12 ay hediye filmin yıldızı paketini dün kaldırmışlar, onun yerine üç ay yıldız dolu paketi veriyorlar.

4 ekimden sonra da aylık 99'a çıkıyormuş.

|
    |

Hocam normalde 1 ay dondurmanız gerekiyor ancak iptal talebi ile tahhüt yenilerken falan 2ay olarak anlaştıysanız 2 ay olabilir dondurma hakkı..

Eğer 4yıl ve üzeri Üyeliğiniz var ise anlaşmaya gerek kalmadan direkt 2 ay dondurma hakkınız var.

Edit :bazı paketlerde (Sporun yıldızı bu durum geçerli olmayabilirmiş. Müşteri hizmetleri ile görüşüp ne kadar dondurma hakkınız olduğunu öğrenin. Çünkü değişebiliyor, ama normal de 1yıl ve üzeri üyeliklerde 1 ay 4 yıl ve üzeri üyeliklerde 2 ay standart oluyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metin Bilgin -- 5 Eylül 2018; 2:37:56 >
    |
    |
    Sukerrr16 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    733 Mesaj

hocam humax 9505 taktılar bugün. şimdilik sorun yok 10-15 dk deneyebildim gayet hızlı ve stabil. görüntü kalitesi de kötü değil önceki gibi. Nat geo wild HD açılıyor ayrıca SD değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bianconero -- 5 Eylül 2018; 16:54:7 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Metin Bilgin

Beğenmenize sevindim :) Bende de humax 9505 kutu var nat geo wild kanalının görüntüsünü beğenmiyorum onun dışında iyi.

Başka bir sorunuz olursa yardımcı olmaya çalışırım 😊

|
    |
    Bianconero kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    618 Mesaj
    Bende bir odada 9505 diğer odada 4K Plus cihaz var. Görüntü kalitesi 4K kutuda sanki biraz daha önde gibi. Ama aynı da olabilir.

|
    |
    6 ay 74.5 TL
    6 ay 149 TL

Toplam 1341. Ortalama 103 TL - Yıldız dolu paket

Eylül ayı ücretsiz
    6 ay 59.90 TL
    6 ay 119.90 TL. Ortalama 83 TL - Film paketi vs hediye yok. Sporun yıldızı.

Muhtemelen yıldız dolu paketi kabul ederim cumartesi günü. Faturalı üyelik bu arada. Gelecek sene yaza da dondurma hakkı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi van_hoijdonk -- 5 Eylül 2018; 19:18:50 >

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

Eylül ayı ücretsiz
    6 ay 74.5 TL
    6 ay 149 TL

Toplam 1341. Ortalama 103 TL - Yıldız dolu paket

Eylül ayı ücretsiz
    6 ay 59.90 TL
    6 ay 119.90 TL. Ortalama 83 TL - Film paketi vs hediye yok. Sporun yıldızı.

Muhtemelen yıldız dolu paketi kabul ederim cumartesi günü. Faturalı üyelik bu arada. Gelecek sene yaza da dondurma hakkı.
    Ben de uzun yıllardır dijitürk kullanırım. Aboneliğim eylül 15 te bitiyor. Dijitürk, bugün beni arayarak kredi kartlı aylık 96 TL. sporun yıldızı paketini teklif etti, (geçen seneki üyeliğim aylık 79 TL. şeklinde ve tüm maçlar dahil pakete) ne yaptıysam bir gram indirim yapmadılar. Şimdilik ilk round bu şekilde..

Sizler nasıl alabiliyorsunuz bu cazip teklifleri akıl erdiremiyorum doğrusu..

• Yarbay
    7300 Mesaj

Hocam bekleyin 2.veya 3. Aramalarında daha uygun Teklifler vereceklerdir.

|
    |
    mmrtsc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    224 Mesaj
    Bu zaten ikinci aramalarıydı. Aksi gibi ilk aramalarında daha cazip bir teklif sunmuşlardı, şöyle ki; Sporun Yıldızı paketi için ilk 6 ay 54,50, ikinci 6 ay 109 tl. 6 ay film ve dizi hediye idi..
    Tekliflerine zam yapmışlar..
    |
    |

5 ağustosta ilk aramada 82.5 sporun yıldızı ve 6 ay dizi film hediyeyi reddetmiştim. 10 ağustosta ortalama 89 ve yıldız dolu için 125’i reddettim. Sonra da arayan olmadı yayınım 2 eylülde kapandı.

Bu teklifi bugün iş çıkışı uğradığım yüzyüze temsilcisinden aldım. Sözleşme imzalamamız gerek tekrar dedi ve saat 7’ye 5 kala gitmiştim zaten cumartesi gelirim dedim çıktım.

Yıldız dolu’yu kabul edeceğim.

|
    |
    mmrtsc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba hocam humax 9505 cihazda bildiğim kadarıyla dahili hard disk yok biz harici harddisk takarak canlı yayını durdurma geri-ileri alma veya yayın kaydetme özelliklerini kullanabilir miyim acaba ? Ona göre sagemcom iq plus kutuyu bu kutu ile değiştireceğim..ayrıca bu kutuda zaten uzaktan kayıt hiç yapılmıyor harici disk falan taksak bile değil mi ?
    |
    |
    Metin Bilgin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sohbet
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.