Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1081. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: torres71 , torres71 , AMC Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü2 Mobil
5 sn
48.534
Cevap
577
Favori
2.765.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10791080108110821083
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bence de :) şimdiden hayırlı olsun hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Finansbank kampanyası ile alan var mı arkadaşlar? Cidden turksat kurulumu mu yapılıyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eaglemania kullanıcısına yanıt
    Hocam kurulumu türksat veya eutelsat olarak seçmeniz mümkün. Kampanya yeni üyeler için geçerli.

Avantajı 12 aylık paketi 8 aylık fiyata alıyorsunuz yani 4 ay bedava olmuş oluyor.

Örneğin sporun yıldızı paketini 119x8=952 TL'ye alıyorsunuz.

• İptal için aradım 3 ay 10 tl, 12 ay 119 tl teklif ettiler. yarın teslim edeceğim kutuyu. Fenerbahçe'li ortak arayanlar varsa ulaşabilir.
  • Temmuz da aylık 79 a almayın, lig başlayınca 69 a düşer deyip milleti yanıltıp üyeliklerini iptal ettiren tipler yok olmuş piyasadan, gelin de yazın bakalım 69 a alabildiniz mi lig başlayınca..

• Üyeliğini iptal edip yeni paket alanlar neden 10 ay izleyecekleri maçları 12 aydan hesaplıyorlar anlam veremiyorum gerçekten. Aslında daha pahalıya almış oluyorlar üyeliklerine donduramadıkları için

• xxxtolgaxxx1977 X kullanıcısına yanıt
    Alan aldı kardeşim burdan atıp tutmak kolay. N11 den 933 e finans kampanyasından 8x99 a aldı o dönem bizi dinleyip iptal edenler. Benim için ederi 69 da etmediği için ben yeni üyelik almayı tercih etmedim nasıl olsa izliyoruz bir şekilde.

• Arkadaşlar kutum değişecek ellerinde humax 9103 ve 9102 varmış hangisini iyidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EditörünSeçimi -- 1 Eylül 2018; 14:50:47 >
  • Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    çok sağolun hocam. 3 Eylül'e kadar aktive ettirmek gerekiyormuş. üyelik için aradım, eutelsat işini de sordum oluyor dediler, kurulum bekliyorum bakalım.
  • eaglemania kullanıcısına yanıt
    Rica ederim :)

• 9103. Tabii varsa humax 9505 en iyi hd kutu yoksa dediğim kutu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metin Bilgin -- 1 Eylül 2018; 17:36:49 >
  • Tuğrulhan Bilgili CVXKE T kullanıcısına yanıt
    Merhaba, sadece iptal faksı çektim 2 gün sonra arayıp bu teklifi verdiler, trafikteydim herhangi bir pazarlık yapmadan kabul ettim açıkçası.

• 9103 ve 9102 Vestel cihazlar, humax 9502,9503,9504 ve 9505 var en iyisi 9505

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonic35 -- 1 Eylül 2018; 17:26:18 >
  • Arkadaşlar ilk yılımı doldurdum digiturk ile eylül ayında pazarlık yapacağım bu kez bir de yan oda alıp babamların da izlemesini istiyorum yan oda için alabileceğim teklif ne olur ana oda için 6 ay 59 6 ay 119 tl galiba artı 1 ay dondurma hakkı ikisi için de olur mu, film paketi iki abonelik için de kampanyalı olarak alabilir miyim kaç ay alabilirim

• wondererer kullanıcısına yanıt
    Film paketi 6şar ay olmak üzere alınabilir (Film dizi vs) hatta ana oda 6ay film dizi bedava aldınız diyelim. Bu 6aylık hakkınız bitince yan oda hediye hakkınız başlayacak şekilde film dizi tanımlatabilrsiniz. Yani ana oda 6ay film dizi +ondan sonra aktif olacak şekilde yan oda 6ay film dizi toplam 12 ay açık olur.

Sporun yıldızı yan oda 59 TL en iyi fiyat +6ay dizi film hediye

Dondurma hakkı değişebiliyor iyi pazarlık ederseniz dondurma hakkı yan oda için +1ay verebilirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metin Bilgin -- 1 Eylül 2018; 18:49:20 >
  • Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

9103. Tabii varsa humax 9505 en iyi hd kutu yoksa dediğim kutu.
    Cevap için tesekkurler

• Humax 9502 veya 9503 9504 vs varsa onlar daha iyi olur.

• olaylari şöyle;

10 ay boyunca 13.5₺ kalan 2 ay 27.5₺

6 ay film hediye

1 yil boyunca mini spor paketi

hafta ici superlig

hafta sonlari sampiyon olmamis anadolu takimlari

iyi guzel ama mesela suan bein2 de akhisar maci var onu izliyemiyorum dedikleri olay beinsports2 kanali hep kapali olcak hic acilmicak. yani mini spor paketini kapsayan mac olsa dahi beinsports2 den izletmiyolar.

• Deli_Yaban kullanıcısına yanıt
    Hocam kabul ettiniz mi?

• 
Sayfa: önceki 10791080108110821083
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.