Şimdi Ara

Digitürk Şampiyonlar Paketi Aylık 54 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
1.830
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Ereyon sitesi yine digitürk kampanyası yapmış, şampiyonlar paketi aylık 54TL ye geliyor. Benim marta kadar taahhütüm var, ihtiyacı olan kaçırmasın derim.

Aynı siteden 2-3 sene önce bu paketi satın almıştım.

http://www.ereyon.com.tr/urun/digiturk-yillik-ligtv-hd.aspx?utm_source=emarsys&utm_medium=email&utm_campaign=%C4%B0ndirimli+%C3%9Cr%C3%BCnler+03%2F11%2F15&utm_term=%C4%B0ndirimli+%C3%9Cr%C3%BCnler+03%2F11%2F15&sc_src=email_1090867&sc_customer=244975&sc_llid=11870&sc_lid=34754129&sc_uid=tX54DXzxLe&emst=tX54DXzxLe_11870_1090867_1875#Details

• 2 3 sene once bende almistim 350 kiydi 450 miydi ole bise

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok pahalı eski üyeyseniz kapattırın hemen teklif yapıyolar 40 lira civarına izliyorsunuz aylık.
  • n11'de de aynı fiyat, çeki olanlar için daha sıcak olabilir

http://urun.n11.com/uydu-ekipman-ve-malzeme/digiturk-yillik-ligtv-hd-eutelsat-64988-tl-P62493111
  • ayda 54 tl türkiye süper ligi için çok fazla orta gelir ailelere hitap etmiyor bu ücret.
    sadece ortanın üstü ve fanatiklere hitap eden bir ücret...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarantino47

ayda 54 tl türkiye süper ligi için çok fazla orta gelir ailelere hitap etmiyor bu ücret.
    sadece ortanın üstü ve fanatiklere hitap eden bir ücret...

Standart ücretin aynı pakette 80-90 TL civarında olduğu düşünülürse bence sıcak fırsat, ama dediğinize katılıyorum 54 TL bile olsa sadece lig maçları ve bir kaç ekstra kanal için bu ücret yüksek denilebilir.
  • bu sezon Digitürk'ün anlaşması bitmiyor mu? dolayısıyla şampiyonlar paketi sezon sonuna kadar geçerli olabilir..
  • tugraa__ T kullanıcısına yanıt
    Haziran 2017'ye kadar Super lig yayın hakları Digiturk'te diye biliyorum.
  • http://www.ligtv.com.tr/haber/super-lig-maclari-2016-2017ye-kadar-digiturkte

Türkiye’nin lider dijital televizyon yayıncılığı platformu olan Digiturk, Rekabet Kurulu’nun nihai kararıyla Spor Toto Süper Lig maçlarını 2016-2017 futbol sezonu sonuna kadar yayınlamaya devam edecek.

Aralıksız maç yayını rekortmeni
    Digiturk’ün Rekabet Kurulu tarafından açıklanan son karar sonrasında Spor Toto Süper Lig maçlarını yayınlama hakkı 2 yıl daha uzatılmış oldu. Rekabet Kurulu’nun aldığı bu kararla Süper Lig’in yayın hakları aralıksız 16 yıl süre ile Digiturk tarafından gerçekleştirilecek.

• 10 senedir maç izlemiyorum bu dijitürk smart gibi şeyler çıktığından beri

Yeni nesilin çoğunun futbol ile alakası yok

Stadlar yarı yarıya boşaldı

Daha sıcak fırsat isteyenler Çok değil 1 kuşak sonra trt star gibi kanallarda bedava lig maçları oynanmaya başlar
  • Genç nesil futbolu iddia olarak görüyor yani kumar onun içinde bilgisayarda bütün maçları canlı verilerle takip ediyor.Yani futbol zevkinin içine ettiler iş kumara döndü.Ayrıca adam gibi futbol seyredeyim desen Tivibu,Dsmart,Digitürk bunlara üye olacaksın eee para bu işin cılkı çıktı zaten.En iyisi belgesel seyretmek türksattan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yetersiz_Bakiye

10 senedir maç izlemiyorum bu dijitürk smart gibi şeyler çıktığından beri

Yeni nesilin çoğunun futbol ile alakası yok

Stadlar yarı yarıya boşaldı

Daha sıcak fırsat isteyenler Çok değil 1 kuşak sonra trt star gibi kanallarda bedava lig maçları oynanmaya başlar

Çok doğru bir yorum yapmışsın gerçekten tebrik seni
  • 4 senedir Digitürk kullanıyorum. Erotik kanallar hariç tüm kanallar açık + HD. Aylık 41 TL ödüyorum. 4 sene önce Mediamarkt'tan almıştım, ilk sene bitince kapattırmak için faks çektim, sırasıyla 55-50-41 TL olarak kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yigiter Blaszczykowski

4 senedir Digitürk kullanıyorum. Erotik kanallar hariç tüm kanallar açık + HD. Aylık 41 TL ödüyorum. 4 sene önce Mediamarkt'tan almıştım, ilk sene bitince kapattırmak için faks çektim, sırasıyla 55-50-41 TL olarak kullanıyorum.

Sakıncası yoksa online işlemler menüsünden bu dediğiniz paketlerin fiyatını ekran görüntüsü alıp gönderme şansınız varmı?

Bana 50 TL ye erotik kanallar hariç bütün kanalların izlenmesi pek mantıklı gözükmüyor.
  • quote:

4 senedir Digitürk kullanıyorum. Erotik kanallar hariç tüm kanallar açık + HD. Aylık 41 TL ödüyorum. 4 sene önce Mediamarkt'tan almıştım, ilk sene bitince kapattırmak için faks çektim, sırasıyla 55-50-41 TL olarak kullanıyorum.

spor extra da dahil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaguarr1903

quote:

spor extra da dahil mi?

Mediamarkt'tan aldığım pakete dahil değildi. Kendi isteğimle açtırdım her ay 7,99 TL fatura çıkardılar onun için. İkinci seneden itibaren o da ücretsiz oldu.

• quote:

SPor extra, dizi, film paketleri harictir sanirim.

5 adet keyif paketleri+giris+ligtv+hd 41 TL ise bile biz kazik yiyoruz demek ki.

online islemlerden bir goruntu yollar misin, uyelik numarani falan gizleyip. Aynisini isteriz ligtvden
  • 1 yıldır 1 lira fatura vermeden (ilk ay 54 lira hariç) izledim :))))

geçen yıl kasım ayında kapatmak için faks çektim sonra arandım, arkadaş kapatmayın diye ne yalaklanmalar ne laflar, ama kesin kararlıydım risk falan almıyordum zamanım yoktu tek fb taraftar paketim vardı bir de belgesel, dediler en son 2 mi 3. mü ne aramada yıllık 54 lira karşılığı temel türksat paket mi ne izleyin üzerine size lig sonuna kadar fb paketi ile belgesel hediyemiz olsun, dedim nasıl yani hiç fatura falan ödemem dedim, dediler yok fatura falan yok 54 liralık faturanız gelcen sonra seneye kasıma kadar fatura yok lig bitene kadar yaza kadar da fb paketi. dedim taahhüt de vermem gıcıkğım sizin taahhütünüze, sonra ok dediler anlaştık, 2014 kasımdan 2015 hazirana kadar lig bitene kadar maçları izledim ama zaman buldukça.

sonra taraftar paket bitti artık tabi yazın normal paket, ama sd kutu eskilerden çamur gibi zaten, agustos lig başlıyor, bi faks patlatayım dedim, aradılar, neden kapatıosunuz zaten fatura yok kasıma kadar zaman var, ee dedim taraftar paket yok, türksat zaten uyduda hd uydum var napacam sizin kutunuzu bi nat geo için, kapatın dedim, dediler yapmayın etmeyin:) 1 ay daha verelim lig tv full :) haydaa ii dedim. o zaman kasıma kadar verin de ne siz beni yorun ne ben sizi dedim, yok o yetkimiz ama siz gelecek ay gene faks çekin gene arar arkadaşlar dediler :) sonra aynen öyle oldu ay doldu bi faks bidaha hediye bi faks bidaha hediye derken fb-gs maçını da izleyip artık yılım da dolduğundan faksı çektim.

bu kez kesin kararlıydım kapatmaya ama çünkü 10 lira lig tv dese yok dicem izlemyorum çunku mutfakta kucuk tv ye taktım öyle duruyor. 3 4 gün arradılar, kapatmayın şunu verelim kapatmayın bunu verelim, yemin ediyorum hatırlamıyorum ama ben fatura ödemem dedim artık en son yapcak bişey kalmadı, ama 19 a mı 29 a mı ne dizi kanalı fb paketi falan hepsine razılardı yani.

demem o ki, istekli olduğum zamanlar sıfırdan alırken çok para lig tv, ama taahhüt sıkıntısı bitince kapatma olayı girince, beleşe 1 yıl izledim çok ucuza da izlerdim ama artık arayan kızla pampa olduk yok dedim servise teslim edip iptal ettim herseyi kurtuldum :) turkcell tv plus ımla mutluyum )

paylaşmak istedim :)

•  Digitürk Şampiyonlar Paketi Aylık 54 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: khan1907

1 yıldır 1 lira fatura vermeden (ilk ay 54 lira hariç) izledim :))))

geçen yıl kasım ayında kapatmak için faks çektim sonra arandım, arkadaş kapatmayın diye ne yalaklanmalar ne laflar, ama kesin kararlıydım risk falan almıyordum zamanım yoktu tek fb taraftar paketim vardı bir de belgesel, dediler en son 2 mi 3. mü ne aramada yıllık 54 lira karşılığı temel türksat paket mi ne izleyin üzerine size lig sonuna kadar fb paketi ile belgesel hediyemiz olsun, dedim nasıl yani hiç fatura falan ödemem dedim, dediler yok fatura falan yok 54 liralık faturanız gelcen sonra seneye kasıma kadar fatura yok lig bitene kadar yaza kadar da fb paketi. dedim taahhüt de vermem gıcıkğım sizin taahhütünüze, sonra ok dediler anlaştık, 2014 kasımdan 2015 hazirana kadar lig bitene kadar maçları izledim ama zaman buldukça.

sonra taraftar paket bitti artık tabi yazın normal paket, ama sd kutu eskilerden çamur gibi zaten, agustos lig başlıyor, bi faks patlatayım dedim, aradılar, neden kapatıosunuz zaten fatura yok kasıma kadar zaman var, ee dedim taraftar paket yok, türksat zaten uyduda hd uydum var napacam sizin kutunuzu bi nat geo için, kapatın dedim, dediler yapmayın etmeyin:) 1 ay daha verelim lig tv full :) haydaa ii dedim. o zaman kasıma kadar verin de ne siz beni yorun ne ben sizi dedim, yok o yetkimiz ama siz gelecek ay gene faks çekin gene arar arkadaşlar dediler :) sonra aynen öyle oldu ay doldu bi faks bidaha hediye bi faks bidaha hediye derken fb-gs maçını da izleyip artık yılım da dolduğundan faksı çektim.

bu kez kesin kararlıydım kapatmaya ama çünkü 10 lira lig tv dese yok dicem izlemyorum çunku mutfakta kucuk tv ye taktım öyle duruyor. 3 4 gün arradılar, kapatmayın şunu verelim kapatmayın bunu verelim, yemin ediyorum hatırlamıyorum ama ben fatura ödemem dedim artık en son yapcak bişey kalmadı, ama 19 a mı 29 a mı ne dizi kanalı fb paketi falan hepsine razılardı yani.

demem o ki, istekli olduğum zamanlar sıfırdan alırken çok para lig tv, ama taahhüt sıkıntısı bitince kapatma olayı girince, beleşe 1 yıl izledim çok ucuza da izlerdim ama artık arayan kızla pampa olduk yok dedim servise teslim edip iptal ettim herseyi kurtuldum :) turkcell tv plus ımla mutluyum )

paylaşmak istedim :)

Bu yazdıklarından sonra Digiturk'e iptal faksları yağacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.