Şimdi Ara

DİGİTÜRK SagemPlusIQ 4K Cihaz (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.933
Cevap
24
Favori
152.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni 4k kutusu için maile dönüşler başlamış, yalnız hali hazırda 4k kutu ve pwr kutu olmaması gerekiyor. Yoksa kabul edilmiyor maalesef.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar,

Yeni 4k kutular da pwr özellikleri, dolayısıyla hdd olmayacak bu kesin bilgi. Bu yüzden mevcut 4k plus kutu üyeleri dahil edilmiyor bilginiz olsun. 

Ayrıca yeni 4k kutunun humax tarafından üretileceği söyleniyor.

• behicefe kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

4k plus kutuda bu dvdigi üzerinden avantaj paketi olup film kiralamak ücretli mi yoksa paket dahilinde mi? 6tl olarak çıkıyor bende?

Bilginiz var mı?

•  DİGİTÜRK SagemPlusIQ 4K Cihaz

Buradan kiralarsam avantaj paketi dahilinde mi yoksa fatura edilir mi? Bilen arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz rica etsem?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metin Bilgin -- 20 Mart 2019; 1:27:15 >
  • Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Hayır ücret alınmıyor 48 saat boyunca izleyebiliyorsun aylık 5 adet ücretsiz hakkınız var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gazi 83

Hayır ücret alınmıyor 48 saat boyunca izleyebiliyorsun aylık 5 adet ücretsiz hakkınız var
    Hocam merhabalar,

Avantaj paketi 5 adet hakkı olduğunu biliyorum fakat plus 4k kutu da dvdigi üzerine alınca ücret çıkar mı emin misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Alınmıyor hocam bizzat kullanıyorum ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Yeni 4k kutusu için maile dönüşler başlamış, yalnız hali hazırda 4k kutu ve pwr kutu olmaması gerekiyor. Yoksa kabul edilmiyor maalesef.
    pwr kutu nedir hocam? ben mevcut kutudan hiç memnun değilim sık donma kitlenme yapıyor ve daha da önemlisi cihazda görüntü ayarlarında auto seçeneği yok gelen sinyale göre kendisinin çözünürlüğü en iyi konuma alması gerekirken bu kutuda manuel yapmışlar çok saçma bir özellik bence bugün 50 liralık en dandik alıcıda bile auto seçeneği vardır. Kutuya ilişkin detaylara ulaşırsanız merakla bekliyoruz nasıl özelliklere sahip olacağını ama humax işin içindeyse kesinlikle mevcut kutudan iyi iş çıkaracağı kesin.
  • Şu andaki 4k kutu ile ilgili yaşadığım sıkıntıları geçen üşenmedim. Hepsini tek tek resimleyip destek bölümüne ulaştırdım. Tam da tahmin ettiğim gibi uzun süre sonra dönüş yaptılar. Sonunda tüm sıkıntıların yazılımsal olduğunu çalışmaların devam ettiğini bildirdiler. Yani sorun A markası ya da B markası değil. Sorun yazılım ekibi.
    Şimdi sorarım;
    Madem hala yazılımsal sıkıntılar var şu anki 4K kutuyu neden müşterilerinize aylık 20TL gibi fahiş bir fiyatla kullandırıyorsunuz. Ben bu kutyuyu kullanmaya başlayalı 2 ay oldu ve halen neden ilk günkü yazılım üzerinde mevcut ve hala güncelleme yok. Sen daha elinde hali hazırda kullandırdığın 4K cihazı tam randımanlı veremiyorsun kalkıyorsun 4K test cihazı ile uğraşıyorsun. Yazılım ekibiniz uyuyor mu? Gerçekten bilinçsiz tüketiciyiz. Ya da böyle şeylerle uğraşacak zamanımız yok iyi niyetten kulak ardı ediyoruz.
    Sorunların çoğu kayıt olayı ile alakalı. Sanırım baktılar işin içinden çıkamıyorlar. PVR siz cihazı test olarak sunacaklar (Forumda yazılanlara istinaden) Bir de artık her evde internet var ve sıkıntısız herşey beinconnect üzerinden devam edecek.

• arkadaslar..
    bundan 3 gun once 4k bir tv aldim ve gordum ki digiturk yayin kalitesi tv nin kendi yayininin yaninda 360p gibi kaliyor..

bu yayin kalitesini artirmak,digiturk sinyalini artirmak icin yapabilecegim birsey var mi ?
    oturdugum sitede merkezi sistem kablolama mevcut..
  • Gazi 83 G kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için 😊

• Di Renovatio kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar,

Pwr kutu yani yayını durdurma geri alma kaydetme gibi özellikler mevcut sagemcom kutular. Bu yeni kutuda bu özellikleri olmayacak deniliyor.

Ayrıca yaşadığınız sıkıntılar için size humax 9505 öneririm sıkıntı yaşamazsınız.

• behicefe kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum hocam.

• Shafter kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar,

Şuan sinyal yüzde kaç alıyorsunuz? Görüntü kalitesi digiturk ile alakalı sinyal ile ilgili olduğunu pek sanmıyorum.

4k kutu ile 1080 p ve 4k yayın alınır.

100/100 sinyal alıyorum ama kalitesi ciddi kötü..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    Hocam,

O zaman sinyal ile alakalı değil maalesef digiturk kaynaklı.

• Gazi 83 G kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam.

Kiraladım ve avantaj paketi dahilinde oluyor.  DİGİTÜRK SagemPlusIQ 4K Cihaz  DİGİTÜRK SagemPlusIQ 4K Cihaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metin Bilgin -- 21 Mart 2019; 22:48:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Hocam Merhabalar,

Pwr kutu yani yayını durdurma geri alma kaydetme gibi özellikler mevcut sagemcom kutular. Bu yeni kutuda bu özellikleri olmayacak deniliyor.

Ayrıca yaşadığınız sıkıntılar için size humax 9505 öneririm sıkıntı yaşamazsınız.
    Hocam 9505 ten geçtim bu cihaza zaten 4k tv kullandığım için o yüzden 4k kutu lazım bana
    Rica ederim iyi seyirler hocam
  • Di Renovatio kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam 😊

• 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.