Şimdi Ara

DİGİTÜRK SagemPlusIQ 4K Cihaz (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.933
Cevap
24
Favori
152.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yazılım kontrolü yapıyorum ama yeni yazılım yok diyor da saçma bir güncelleme menüsü var gibi geldi bana.
  • ****ARKADASLAR LUTFEN DIKKAT****

4K PLUS UYELIGIM var sızlerınde var bızler en pahalı televızyonu ve ekstra para verıp 4 k kutuyu aldık dunya çapında kurulus beın sports da yayın haklarını alınca 4k mac yayınlar artıcak dıye bekledık ama nerde tam tersı bırakın 4k mac yayın artmasını haftada 1 e dusurduler ıstanbuldakı takımların maclarını bıle 4k vermıyorlar artık LUTFEN MAIL YADA TELEFON ILE DIGITURKU ARAYIP SIKAYET EDIN ben arıyorum sızde arayın kamuoyu olusturup baskı yapalım bızı TURK seyırcısını sallamıyorlar bakın bugun bıle manchestır utd -psg macını beınsport baska bır uydu uzerınden 4k verıyor ama bızlere yıne vermıyor bu yayını 400 nolu kanala aktarmak ne kadar zor olabılır SESIMIZI CIKARMAZSSAK MAGDUR OLUYORUZ lutfen beınsport dıgıturku maıl yada tel yagmuruna tutalım YOKSA O KUTU BIZE BIZDE O KUTUYA BAKIP DURACAGIZ!!!!!!
  • selam

normal yayınlar 1080 i

2160 p yaparsanız renklerde cok fazla solma oluyor(sony 55xd9305) ama kesınlıkle 2160 p daha net bır goruntu sunuyor ve tabı eger verırlerse 4 k yayınlar ıcın 2160 p kalması daha ıyı

2160 p getırıp konsantr renk vs ona gore ayarlamnızı tavsıye ederım
  • adlaykut kullanıcısına yanıt
    selam ;

işte tam da budur... adam gibi yapsalar işlerini böyle olmayacak ! 1080i yap 4K dan ödün ver, 2160p yap HD kanal dan ödün ver saçma sapan bir durum... ya da her kanal değiştirdiğimiz de ayarlara girip çözünürlük mü değiştirelim psikopat gibi ! piyasada o kadar farklı marka ve model uydu cihazı var ( vu+, dreambox vs vs vs ) ve henüz bunları kullanan hiç kimseden böyle bir saçmalık duymadım. en azından şunu öğrenmiş oldum sadece benim tv de olmuyor bu durum.
  • EVET SIZLIK BIR DURUM DEGIL DIGITURKU ARAYIP 4K YAYIN ICIN bastırmayı unutmayın=))))
  • ama bu sırf bu kuuya ılıskın bırseyde degıl dm 900 de de aynı durum var kardesım 1080 ı yada p da renkler daha canlı sagemlık bısı degılkı onda da yaptı bende
    doğrudur, daha önce vu+ kullanmıştım ama en azından cihazın içinden ayarlar yapabiliyorduk bu cihaz da maalesef yok... tv den yaptığın ayar da bir yere kadar düzeltiyor.
  • dkc44 D kullanıcısına yanıt
    evet ama dostum ınan gerek hızı gerek dıger kaydetme ozellıklerı vs su anda daha ıyısı yok asıl sorun yetersız 4 k yayını yukarı post attım ama kımse sallamadı bız tepkısız oldukca bır cacık olmaz
    Evet o özelliklerine lafım yok zaten... ama bu görüntü proble mi ve 4K içerik azlığı tüm artılarını yok ediyor bence ! Şöyle bir şey yapsan ; hem içerik azlığı hem de kutunun görüntü bozukluğu hakkında change.org de kampanya başlatsan tüm kullanıcılar bunu destek olsa ve sosyal medya hesaplarında paylaşsa sonuç alınabilir gibi geliyor bana. Malum bu kurumlar genellikle sosyal medya üstünden gelen isyana çok daha duyarlı oluyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bir sorunum var bu kutuda.
    Makineyi kumandadan kapattığımda içinde fan var sanırım ve kapatmama rağmen çalışıyor.
    Sizde de böyle mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar kanalı takibe al seçeneğine tıklayınca sağ altta farklı kanal açıldığında ekran boyutunu büyük olarak ayarlamıştım şimdi boyutu küçültmek istiyorum fakat bir türlü o seçeneği bulamıyorum yardımcı olabilirmisiniz

• Shafter kullanıcısına yanıt
    Normal. Çünkü fan sürekli harddiski soğutuyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Cihaz kapalıykende soğutuyor ama..sizde de böyle mi?

Stand by konumunda da çalışıyor normal.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fransa liginden daha çok 4k maç yayınlıyorlar.Şuan Saint Etienne-Psg maçı 4k yayınlanıyor. Bu hafta 3 Fransa ligi maçı 1 Stsl maçı yayınlandı.

Bizim ligde sadece İstanbul da olan maçları 4k veriyorlar.Fransa da yayınlar iç dış farketmiyor.

• sonic35 kullanıcısına yanıt
    Ben hiç bakmıyordum ist maçları derken hiç 4k maç yayınlanıyor mu ? Bizim ligden ?

Hafta da 1 maç,üç büyüklerden birinin içerdeki maçı 4k yayınlanıyor.

• sonic35 kullanıcısına yanıt
    Daha önceden acıklanıyor mu?

O günkü maçları maç yok iken 80-81.kanalda maç listesinde yazıyor.

kanallara ilaven web sitesinde de yazıyor.
    https://www.digiturk.com.tr/urunler-servisler/4k-teknolojisi
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.