Şimdi Ara

DİGİTÜRK SagemPlusIQ 4K Cihaz (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
1.933
Cevap
24
Favori
152.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam Merhabalar,

Şuan için tek 4k kutu mevcut zaten.

Humax 9505 hd kutu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sagem 4k aldım 20 tl aylıkmış..

Görevli bana 1080p de sagem ile humax arasındz fark yok dedi doğru mu acaba?

Bi de toplam 150 tl ye

1 yıllık ailenin yıldızı

1 Dizi paketi

6 ay sporun yıldızı aldım nasıl fiyat sizce ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 27 Aralık 2018; 17:5:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar siz görüntüyü eurotelsat tanmı alıyorsunuz. trt4k digitürkte yok biliyorum. bunun için tv nin uydusunu kullanmak istiyorum ama türksat olmadığından kanal bulamıyorum. Digitürkü aradım kutuyu türksat yapın diye onlarda yayın kaliteniz düşer dedi neyapacam kararsız kaldım.varmı aynı sorunu yaşayan acaba.

• 4k kutu bağlattım bugün. 2160p çözünürlükte renkler canlılıklarını yitiriyor ve soluk gözüküyor. 1080p de izlemek zorunda kalıyorum. Herkeste böyle mi acaba

• TuNcİx T kullanıcısına yanıt
    Hocam,

Daha önce de aynı şeyi söyleyen kullanıcılar vardı. Yani doğrudur.

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    1080p de de görüntü kalitesi diğer hd kutulardan daha iyi kesinlikle

• 4K kutu almayı planlıyorum bu aralar, müşteri hizmetleri ile konuştuğumda kutularda indirim yapamadıklarını söylediler tam paket yenileme dönemimdi. Servis kurulum ücreti almadan yönlendirebileceğini söyledi ancak apartmanda halihazırda MDU 4 LNB var bunun MDU 5 ile değişmesi gerekiyor o da ayrıca ücret gerektiriyor dedi.

Daha önce oturduğum yerde sinyal sorunu yaşadığımda ücretsiz MDU 5 ile değiştirmişlerdi. Yapılan işlemler bölgeye ve taşerona özel gibi geliyor.

Aramızda ücresiz LNB değişimi ile 4K kutuyu 16tlden ucuza alan var mı?
  • Jlozde kullanıcısına yanıt
    4k kutuyu vermezler.

• Shafter kullanıcısına yanıt
    Hocam,

Doğrudur hd kalitesi aynıdır hatta biraz daha iyidir 4k kutu.

Çok iyi bir fiyat hocam hayırlı olsun ☺️

Hocam Merhabalar,

LNB değişimi eskiden ücretsizdi ancak artık 85 tl lnb ücreti var. Bunun dışında maalesef 4k kutu da farklı bir indirim mümkün değil.

Ben de almak istiyorum ama fiyatta inmiyorlar, "aylık 10 TL yapın alayım, benim gibi almak isteyen çok kişi var" dedim ama yok ısrarla fiyatta indirim yapmıyorlar
  • Serpantino kullanıcısına yanıt
    Hocam,

Kredi kartı ile 15 tl ye alabilirsiniz fakat bunun dışında indirim yok.

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    sevgili Metin kardeşim biliyorum onu ama geçen gün de söyledim, ne yazık ki içerik yok...
    9505 kullanıyorum ve çok memnunum...4K kutunun çok fark yaratacağını da sanmıyorum..haftada 1 maç için 10 TL normal bence... Ya da servis ve LNB değişim ücreti almasalar senin dediğin fiyata kabulüm:))
    Hocam,

Aynen haklısınız. Değmez bence de humax 9505 kutu gayet iyi.

Pek 4k yayın yok ama tv 4k ise al derim en azından tv ye değer yoksa al humaxı bak keyfine :)

• AMC A kullanıcısına yanıt
    evet yeni tv aldım Sony xf 90..tv süper Digiturk ve Dsmart var..o yüzden 4K düşünüyorum ama açıkçası 20 TL için değer mi kararsızım..10 TL olsa alırım
    Hayırlı olsun güle güle kullanın hocam verme hocam tek bi kanal için 20 lira cok bence en fazla 10-15 olmalı 20 istiyorsan coğu kanalı 4k desteklemen gerekir.

• Arkadaşlar ben birşey sormak istiyorum. Kendime ve babama Digiturk 4K kutu bağlattım. İkimizin tv de Samsung. Benim tv de sorunsuz bir şekilde 2160p çözünürlükle yayını izleyebiliyorum fakat babamın tv de çözünürlük 1080p üzerine çıkmıyor. İkimizin tv de 4K. Aynı zamanda benim tv de UHD colour özelliği aktif edilmesine rağmen babamın tv de bunu da yapamıyoruz.

Sorun nedir acaba?

• ozmet O kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar,

Hdmı girişi hdcp 2.2 destekliyor mu kontrol eder misiniz? Olmazsa farklı bir hdmı girişine takarak kontrol eder misiniz?

• Yaklaşık 1 aydır 4K kutuyu en ucuza almanın yollarını araştırıyordum. En sonunda Digiturk online işlemlerden mesaj attım 10 TL verirseniz alırım diye, tabii kabul etmediler... Yaptığımız telefon görüşmesi sonrası bir anket geldi, yapılan görüşmeden memnun musunuz, size yardımcı oldular mı vs şeklinde..
    Ben de bu anketi doldurdum, orada puanlamaları da düşük verdim ve yardımcı olmadıklarını söyledim. En sonunda da 4K kutuyu servis ve LNB değişim ücreti almazasanız üye olabilirim dedim
    Aslında kabul edeceklerini düşünmüyordum, bu sabah aradılar ve servis ücreti ve LNB değişim ücreti almayacaklarını söylediler, ben de kabul ettim.
    Yıllık abonelik ücreti kredi kartı ile 200 TL ve bunu 12"ye bölüyorlar...Aylık 16 TL filan oluyor...
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.