Şimdi Ara

DIGITURK + PLUS | Genel Konu (324. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.818
Cevap
22
Favori
459.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rica ederim hocam yardımcı olabilseysem ne güzel.Aslında haklısın bende arşivlemek isterdim ama olmuyor.Harddisk konusunda umarım başarılı olursun :) Kolay gelsin şimdiden....
  • digiturk ip tv olayına giriyormuş. (kısaca iptv= tivibu'ya benzer özellikte internetten istediğin içeriği seçip izleme)
    bizim altech (digiturk +) alıcılar bu iş için uygun mu bilen var mı arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rodistanbul

2 tane yeni cihaz var, hard diski kendin takıyosun

dt iq
    dan bahsediyosunuz sanırsam
    ama onun için platin paket gerekiyomuş
    müş. tems söyledi
    neyse artık o
    ayrıca da geçişlerde plus için taahhüt bozma cezasıda varmış
  • Pace kutuda, dizilerin tüm bölümlerini kaydedebiliyoruz. Kutu her hafta aynı saatte yeni bölümü kaydediyor. Sezonun ortasında bu dizinin otomatik olarak kaydetmesini iptal edemiyorum ben. Ne kadar kurcaladıysam da başaramadım, ne yaparsam yapayım illa ki kaydediyor alet. kaydetme komutunu nasıl kaldırabilirim, bilen var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: joseph27

Pace kutuda, dizilerin tüm bölümlerini kaydedebiliyoruz. Kutu her hafta aynı saatte yeni bölümü kaydediyor. Sezonun ortasında bu dizinin otomatik olarak kaydetmesini iptal edemiyorum ben. Ne kadar kurcaladıysam da başaramadım, ne yaparsam yapayım illa ki kaydediyor alet. kaydetme komutunu nasıl kaldırabilirim, bilen var mı acaba?

aynen bende de kayıt emri verdiğim dizinin yanında yesil bir S'ye benzer birşey var, kayıt tuşu hiçbir işlev sağlamıyor. otomatik kaydediyor.. işin komiği planlanmış kayıtlarda da gözükmediği halde kaydediyor, kayıt listesinde de sanki eksik kaydetmiş gibi kırmızı çarpılı gözüküyor.
  • bende de pace var yaklasik 3-4 yildir kullaniyordum problemsiz.fakat birkac aydir NTVSPOR HD ve NATGEO Wild HD kanallari seyrederken cihaz kapaniyor. sadece bu kanallarda oluyor. boyle bir problem yasayan var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heavy1

quote:

Pace kutuda, dizilerin tüm bölümlerini kaydedebiliyoruz. Kutu her hafta aynı saatte yeni bölümü kaydediyor. Sezonun ortasında bu dizinin otomatik olarak kaydetmesini iptal edemiyorum ben. Ne kadar kurcaladıysam da başaramadım, ne yaparsam yapayım illa ki kaydediyor alet. kaydetme komutunu nasıl kaldırabilirim, bilen var mı acaba?

aynen bende de kayıt emri verdiğim dizinin yanında yesil bir S'ye benzer birşey var, kayıt tuşu hiçbir işlev sağlamıyor. otomatik kaydediyor.. işin komiği planlanmış kayıtlarda da gözükmediği halde kaydediyor, kayıt listesinde de sanki eksik kaydetmiş gibi kırmızı çarpılı gözüküyor.

Evet kırmızı çarpı işaretli kaydediyor. Hadi çarpıyı da geçtik ama kaydettiği bölümün içeriğini de göremiyorsunuz info tuşu ile, tamamen boş çıkıyor ki bu da pek hoş olmuyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Heavy1

quote:

Evet kırmızı çarpı işaretli kaydediyor. Hadi çarpıyı da geçtik ama kaydettiği bölümün içeriğini de göremiyorsunuz info tuşu ile, tamamen boş çıkıyor ki bu da pek hoş olmuyor.

evet bu benim de dikkatimi çekti, hoş olmuyor gerçekten de...

• Arkadaşlar bende DT 9102 Hd kutu var ancak görüntü kalitesinden memnun değilim.Digi plus için verilen receiver ların görüntü kalitesi nasıldır acaba elimdeki kutuya göre ? Eğer fark varsa sırf bunun için bile plus a geçebilirim.
    Sormak istediğim diğer bir husus da acaba plus cihazları çift tuner li mi ? Yani aynı anda ligt tv yi kayıt yapıp başka bir kanalı izleyebilirmiyim ? Son olarak ben 2 yıllık taahhüt vererek üye oldum,şimdi geçmek istesem plus a koşullar nedir bilginiz var mı,bana ne kadara mal olur ? Saygılar...
  • Arkadaşlar birisi bana Nasıl Extra HDD Takarak daha fazla kayıt yapabileceğimi anlatabilir mi?

Digiturku arayıp sordum yok böyle birşey dediler. Bilen birisi anlatabilirse çok sevinirim.
  • Selamlar. Digiturk plus kutum cok yavas calismaya basladi. Hizlanmasi icin ne yapmam lazim? Bide top gear'i seyretmek istiyorum. Hangi kanalda mevcut bu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SATILIK DİGİTURK PLUS CİHAZ...
    SORUNSUZ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: emryrgc

Selamlar. Digiturk plus kutum cok yavas calismaya basladi. Hizlanmasi icin ne yapmam lazim? Bide top gear'i seyretmek istiyorum. Hangi kanalda mevcut bu?

HDD'yi elinden geldiğince az doldurmaya çalış hocam, ben kendi çapımda bir tek bu çareyi bulabildim.Kaç tane cihaz değiştirdim ama fayda etmedi.Bir de menülerde gezinirken HD kanalda değil, SD kanalı tercih edersen daha hızlı olacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: datox

Arkadaşlar birisi bana Nasıl Extra HDD Takarak daha fazla kayıt yapabileceğimi anlatabilir mi?

Digiturku arayıp sordum yok böyle birşey dediler. Bilen birisi anlatabilirse çok sevinirim.

Ben daha önceden arayıp sormuştum müşteri hizmetlerine.Bana da aynı yanıtı verdiler ve yayınlar kopyalamaya karşı korumalı diye eklediler.Sanırım bu yöntem henüz mümkün değil..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fink Ployd

quote:

Selamlar. Digiturk plus kutum cok yavas calismaya basladi. Hizlanmasi icin ne yapmam lazim? Bide top gear'i seyretmek istiyorum. Hangi kanalda mevcut bu?

HDD'yi elinden geldiğince az doldurmaya çalış hocam, ben kendi çapımda bir tek bu çareyi bulabildim.Kaç tane cihaz değiştirdim ama fayda etmedi.Bir de menülerde gezinirken HD kanalda değil, SD kanalı tercih edersen daha hızlı olacaktır

babam sağolsun birçok maç kayıt ettiği için hdd ağzına kadar dolu. Yavaşlığın sebebi demek buymuş.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fink Ployd

quote:

babam sağolsun birçok maç kayıt ettiği için hdd ağzına kadar dolu. Yavaşlığın sebebi demek buymuş.

Eevet arkadaş doğru yazmış bende çok uğraştım en az 40-50gb boş kalmalı....

• quote:

Bu yeşil S işareti bende de var ve iptal edemiyorum. Cihaz bu işaret olan dizileri kayıt da etmiyor. Bu sorunu çözebilen var mı?
  • Arkadaşlar, Digitürk'tede HD Plus üyelerine VOD servisi ücretsiz dimi ek ücret ödemeden, VOD tuşuna basınca gelen listeden seçip izleyebiliyorsun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: qarizmaa52

Arkadaşlar, Digitürk'tede HD Plus üyelerine VOD servisi ücretsiz dimi ek ücret ödemeden, VOD tuşuna basınca gelen listeden seçip izleyebiliyorsun ?

öde izle yazmıyorsa ücretsiz.. filmlerin üstüne gelince ücretli ücretsiz anlaşılıyor...
  • Ama çoğu film ücretsiz oluyor dimi ?
    Ayrıca DT Plus'un en güzel cihazı hangisidir ? Kanal geçişleri hızlı, görüntü kalitesi güzel olan ?
    DT Plus'da HDD gömülü dimi içinde ?
  • 
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.