Şimdi Ara

DIGITURK + PLUS | Genel Konu (326. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.819
Cevap
22
Favori
459.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SATILIK DİGİTURK PLUS KUTU SORUNSUZ YENİ GİBİ
    ÜSTE DEVİRE HAZIR...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zucchero

Arkadaşlar benim bir sorum var...

Pace marka alıcımı harddisk sesinden dolayı değiştirdim. Yerine altech aldım. Ama inanılmaz bir kanal geçiş yavaşlığı var (pilleri yenilediğimde bile)

İki cihaz arasında kanal geçiş hızı konusunda belirgin bir fark var mı? Benim cihazdan kaynaklanan bir bozukluk olabilir mi ya da bana öyle geliyor olabilir mi?

Teşekkürler

bana da altech 7100 kurdular pace harikaydı altech berbat
  • Üstadlar selam,
    HDD'si arızalanan Pace marka DT+ kutum bugün altech ile değişti. İlk izlenimlerim, bu kutuda fan sesi daha az, kanal geçişleri daha hızlı gibi. Ayrıca renkler daha bir keskin gibi. Sorunum şu;

Önceki cihazda bir süre önce bir değişiklik olmuştu, HD'si olan kanalları 300'lü yerlerinde değil de mevcut yerlerinde de görebiliyorduk. Mesela, önceden Lig TV'yi 77, Lig TV HD'yi 377'de görürken bu güncelleme sonrası 77'de de, 377'de Lig TV HD vardı. Kutu değişince şimdi eski haline döndü. HD'sini izlemek için 300'lü yerlere gitmek gerekiyor. Bunu nasıl düzeltebilirim.
    Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Orijinalden alıntı: mavsar

Bugün Pace dekoder ile D+ geçişim yapıldı. Kanal geçişleri 7-8 sn sürüyor bu süre normal midir yoksa başka dekoderlarda daha kısa mıdır?

Aşırı fazla, en fazla 3sn olması gerek ki 3sn bile fazla bence.

bizde 3 sn.. bunu azaltman yolu yokmudur ? ne güzel olurdu anında kanal açılsa falan
  • Arkadaşlar,
    Değişen Pace kutu yerine Altech kuruldu. Kolay kurulum yapıldığında TRT 1 (23.kanalda) mevcuttu. Merkezi sistemde bazen sinyal sorunu olduğu için ve TRT 1 HD DT'e dün eklendiği için tekrar kolay kurulum yaptırayım dedim. TRT 1 yok oldu, TRT 1 HD'de gelmedi. Yani 23 ve 323 kanallar şu anda yok. Manual olarak ekleme imkanım var mı acaba?
    Teşekkürler.
  • 7100 model kutu takıldı dün akşam berbat ötesi çamur resmen sd kanallar hemen geri iade için müşteri hizmetlerini aradım bu akşam eski kutu geri geliyor nerden bulaştık bu plus işine eksik olsun 7100

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar,
    digiturk plus pace kutum var ancak digiturk uyeliğimi iptal ettirdim, turksat uydudan DTplus kutumla yerel kanalları izleyebilir miyim?
    ayarlarını nasıl yapabilirim? veya dt plus kutumu satıp başka bir alıcı almam daha mı mantıklı olur? yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dasilva13

merhaba arkadaşlar,
    digiturk plus pace kutum var ancak digiturk uyeliğimi iptal ettirdim, turksat uydudan DTplus kutumla yerel kanalları izleyebilir miyim?
    ayarlarını nasıl yapabilirim? veya dt plus kutumu satıp başka bir alıcı almam daha mı mantıklı olur? yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Valla onu bende merak ediyorum ben sırf olmaz düşüncesiyle devam ediyorum... 2yıldır
  • selam arkadaşlar,
    digiplus abonesi olmak üzereyim. ancak receiver olarak farklı receiverlar dağıtıldığını önceki abonelik deneyimlerimden biliyorum. forumda da pace, altech, humax gibi markalardan bahsediliyor. şu an dağıtılan kutulardan hangisi en iyi görüntüyü verir? bu arada kutudan çıkan hdmi kablo kaliteli midir yoksa altın uçlu alıp değiştirmeli miyim?
    yardımlar için şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: enviro_ahmet

selam arkadaşlar,
    digiplus abonesi olmak üzereyim. ancak receiver olarak farklı receiverlar dağıtıldığını önceki abonelik deneyimlerimden biliyorum. forumda da pace, altech, humax gibi markalardan bahsediliyor. şu an dağıtılan kutulardan hangisi en iyi görüntüyü verir? bu arada kutudan çıkan hdmi kablo kaliteli midir yoksa altın uçlu alıp değiştirmeli miyim?
    yardımlar için şimdiden teşekkürler

Pace marka kutu kullandım, HDD arızası yaptı ve Altech istedim ve şu anda Altech kullanıyorum.
    Pace'te HDD sesi çok var, rahatsız ediyor, kutu çok büyük.
    Altech, ses hiç yok gibi, kutu kibar, küçük. Yalnız görüntü olarak Pace daha keskin resim veriyor gibi geldi bana. Bir günde bunu görüntüsüne de alıştım.
    Gözle anlaşılacak kadar kalite farketmez belki ama Kafanızda kabloyla ilgili soru işaretini kaldırmak için bence kaliteli, altın uçlu bir hdmi ile kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: dasilva13

merhaba arkadaşlar,

arkadaşım 2 sene evvel üyeliğimi iptal ettirdiğimde vestel 9002 ya da 8002 tam hatırlamıyorum kutumu servise götürüp çözdürmüştüm.
    müşteri hizmetleri digitürk servise gitmesi gerekiyor dedi. sinyal mi ne göndererek çözülüyormuş servis öyle bir şeyler saçmalamıştı. anlayacağın çözüm servise götürüp çözdürmek... 10 TL ye hallettiler ama 1-2 ay bekledim :)
  • arkadaşlar aklıma takıldı.
    eutelsat kurulum yaptırmak istiyorum ama tatile bayrama giderken felan da her yerde eutelsat olmadığından türksata bağlayarak izlemek istiyorum lig tv yi. bu durumu müşteri hizmetlerine aktardığımda teyit amaçlı hayır olmaz öyle şey diyorlar ama arkadaşım burada dediğim gibi kullanabiliyor. bilginiz var mıdır konuyla alakalı? ligtv eutelsat kurulum yapılınca turksat kurulumla izlenebilir mi izlenemez mi?
    eutelsat kurulum yaptırmak istiyorum ama tatile bayrama giderken felan da her yerde eutelsat olmadığından türksata bağlayarak izlemek istiyorum lig tv yi. bu durumu müşteri hizmetlerine aktardığımda teyit amaçlı hayır olmaz öyle şey diyorlar ama arkadaşım burada dediğim gibi kullanabiliyor. bilginiz var mıdır konuyla alakalı? ligtv eutelsat kurulum yapılınca turksat kurulumla izlenebilir mi izlenemez mi?
  • arkadaşlar digiturk plus pace kutumu satmaya karar verdim,üyeliğimi iptal ettirdiğimden dolayı müşteri hizmetleri turksat uydusuyla alıcıyı sağlıklı bir biçimde çalıştıramayacağımı belirttiler, ben de yazılımının bozulmasını istemedim. ilgilenen olursa pm atabilir.

http://forum.donanimhaber.com/m_61948708/mpage_1/f_/key_//tm.htm#61948708
  • taahütsüz giriş paketi üyeliğimi kapattım. Bugün yakama sarıldılar şunu verelim bunu verelim diye dedim pazartesi günü iyi tekliflerle gelirseniz düşünebilirim. Bu aralar iyi bir teklif alan var mı?

Bana film ve dizi kanalları gerekmiyor. Ligtv şampiyonlar pak. bbl belgesel ve giriş paketi benim için yeterli
  • Arkadaşlar bozulan pace kutumun değişimini yaptım fakat pace kutu kalmadığından altech verdiler ancak sorun şu ki servis pace kutunun kalmadığını söyledi. Altech'den memnun değilim. Çünkü hd yayın kalitesi iyi değil kumlanma var ne yapmam lazım şimdi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pace kutum aldiktan 1 hafta sonra kayitlarda takilma var diye teknik servise gotirdum. Teknik servis altech marka onerdi ama ben gene pace marka aldi. 2 gundur sorunsuz...cihazi kendim goturdugum icin bir ucret edemedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • site hata verdi. Çift göndermişim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trasher -- 19 Haziran 2012; 16:47:17 >
  • arkadaşlar şu an için hangi kutuyu seçmeliyim? Seçem şansı vermezlerse de 3 gün sonra değiştirmek isteyeceğim hangisinin görüntü kalitesi ve kanal geçiş hızı diğerine göre daha iyidir... Herkes farklı bir şey söylemiş kafam allak bullak oldu..
  • 
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.