Teğmen
10 Aralık 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 30 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar Nası bir değişim yapmışlar böyle ios7 olan sistemi kapatmışlar. Gerçi Kopyalama sistemini çözdüm ama Yukleme yaptığımda Sohbet geçişini kurtar diyip atıyor bu konuyla ilgisi olan artkadaşlardan yardım istiyorum.

ios7 de bu sistem saat gibi işliyordu ..

iphone aynı uygulamadan iki adet kurma
Arkadaşlar ben cok aradım ve sonunda buldum :)

Facebook ayarlar/Güvenlik/Giriş yaptığın yer/ burada aktif oturumlar gözüküyor messeneger la bağlandığımız oturumu sonlandırıp işimizi bitiriyoruz ve facebook messeneger çıkış sorununu hallediyoruz ..

herkese selamlar
4a Uydu kanal listesi Sanırım tum samsung tv lere uyuyor ama denemedim bilginiz olsun

https://yadi.sk/d/VoD1qP5cbbHZp

ben çok uğraştım başkası uğraşmasın umarım faydalı olur
Arkadaşlar Cydia uygulaması gibi bir şey yok mu araştıralım iphone 4 airplay yapılamayacak birşey mi bilgilerinizi arz ediyorum
Packerd Bell Dot SE /R-001 Tk Netbook 'um da aşağıda video yüklediğim ekran titremese sorunu mevcud yardım cı olursanız lutfen sorunu çözelim

model no : Pav80 (sanırım kasa modeli)

notebook Ekran titreme
Soundmax ad1888 Win 7 driver ariyorumm lütfen yardımcı olunuz
Facebook'tan Güvenlik Yazılımları Kampanyası (Altı Aylık)

Aşağıda listesi verilen ürünler için güzel bir kampanya düzenlemişler. Dikkat edilmesi gereken nokta; her gruptan yalnız bir ürün seçebilmeniz. Bir ürünü seçtikten sonra aynı gruptaki diğer üründen yararlanamıyorsunuz. Seçiminizi dikkatli yapmakta fayda var.

PC için:
-Webroot SA Antivirus 2013
-Kaspersky Pure 2013
-McAfee IS 2013
-Panda IS 2013
-Norton Antivirus 2012
-Total Defense Antivirus Plus 2013
-Trend Micro IS 2013

Mac için:
Kaspersky Security for MAC
Sophos Antivirus for MAC
Trend Micro Titanium IS for MAC

Mobile:
McAfee Mobile Security
Norton™ Mobile Security Lite for Android™

Tabi söylemeye gerek yok Facebook üyeliği gerekiyor.

Norton Antivirüs tercih edecekler ;sürüm 2012 ve İngilizcedir. 535 kb lık setup exe dosyası vermişler. Bunu çalıştırdığınızda nortonu indirmeye başlıyor, sonra kuruluma geçiyor. Windows 8 de bu indirme başlamama ihtimali yüksek (Bende başlamadı). Windows 7 de sorun yok.

Norton Antivirüs 2013 Türkçe kullanmak isteyenler için kısaca açıklamaya çalıştım:
Önce Norton accounta gidip bir account oluşturun.
Buradaki sürüm 2012 ve İngilizce yi indirin kurun.
Kurulum sonlanınca açılan pencerede e mail adresi ve parola isteyecek (Norton accunt oluştururken kullandığınız adresi ve parolayı girin.)
Sonra Norton Accunt hesabınıza gidin. Buraya ürünün içindeki 180 GÜNLÜK OEM key gelecek.
Norton removal tool ile sürüm 2012 yi kaldırın.
Norton Antivirüs 2013 Türkçe indirip kurun ve keyi kullanın.

Kampanya Linki:
http://www.facebook.com/security/app_360406100715618
Arkadaşlar iphone 4s Simkilitli telefon var elimde Redsnow la jb attim jb oldu Fakat aktivasyon ekranını geçemiyorum basebandı 2.0.12 ne yapmam gerekiyor
Ben Çok Aradım Listeler Çok fakat Guzel Sıralmış hiç bulamadım kendim yapmaya karar verdim.

Kanal listelerini nasıl atacağımızı anlatyım.

Menu/Kanal/kanal listesini aktarma /usb den al

Not:

2: Show tv kanalının sesi gelmez ise (muhtemelen gelmeyecektir) aşağıdaki yönergeyi izleyin
Menü - Sistem - Dil - Tercih - menüsü altındaki ilk seçenek olan 1.yayın dili seçeneğini Türkçe yapın ve diğerlerini değiştirmeyin.Menüden çıkın ve show tv sesi gelecek..

Vereceğim linkte Samsung kanal duzenleme programıda mevcut fakat sizin USB ye atacağınız kısım dogan_turksat.scm bunu direk atarsanız benim kanal listemi yuklersiniz eğer değiştirmek isterseniz. programı kullana bilirsiniz.

Turksat Uydu listesi
Arkadaşlar Forumda bazı arkadaşların home tuşunu kullanmamak için bir çok arayışta olduğunu gördüm ZEPHYR bunu zaten yapmiş sanirim bilmeyen arkadaşlar var .

Bu uygulama ile iPhone’unuzun multi-tasking özelliğini çok zarif ve daha kullanışlı bir şekilde kullanma imkanına sahip olabiliyorsunuz.

Youtube video

Hakkında
Meslek: Ticaret
Forum İmzası:
imassage : dgngfb@icloud.com
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
notebook
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 180
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 24.682 (Bu ay: 15)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.