Şimdi Ara

Digiturk Play 2017 - 2018 Süper Lig Paketleri 499 TL Taraftar Paketi 399 TL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
383
Cevap
9
Favori
53.777
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Acıkcası bien calısanlarının konuya hakim oldugunu ve digiplay alanların genelde ortak aldıklarını bildiklerini ve bu sebep ile fiyatların bu seviyede tutulduğunu düşünüyorum.

Gecen sene fiyat 469 TL'ydi.Bu sene eski üyelere 499 TL.Pek bir zam yok gibi o sebep ile bende aldım. Ortak alım yapınca uygun fiyat oluyor.
  • Ortak alımlar forumun hangi sayfasından yapılıyor arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ucmuslar yine bu fiyatta alınmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ersun Yanalı kovduğu için Azize olan öfkemden dolayı 2014 te iptal ettirdim sadece derbileri falan kahvede izliyorum o kadar...45 tl ye film paketi var ve buna bin basar en azından verdiğim paranın karşılığını alıyorum bu lige bu paraları veren adam kerizdir

• colemerg30 kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/digiturk-play-ortak-arama-hesap-paylasim-ana-konu--109085786-130

Fbli ise arkadaş arıyoruz pm atabilirsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu Digiturk Play işi kusura bakmayın da eğer ortaklık yapılmıyorsa tamamen saçmalık. Ben 2012 2013 senelerinde 1200 k lık yayınları 220 TL gibi ücretlere almıştım ve her maçı ev arkadaşlarımla izliyorduk, yeni bir oluşumdu tabi o zaman Digiturk Play. Sonrasında bir anda fiyatlar 300-400 lere çıkmaya başladı ve gittikçe yükseliyor. 499 TL nedir? TV için kutu alın daha iyi daha dün beni 69 TL'ye spor paketini verelim diye aradılar. Hiç olmazsa yıllığı 828 e hem Digiturk Play gibi beIN Connect'ten istediğin yerde izleyebilirsin hem de platform kanallarını evde izlersin maç yayınlarıyla birlikte. Sonuç olarak tüm fiyatlar anlamsız. Biliyorum takım sevginiz varsa fiyat ne olursa olsun alası geliyor insanın ama bu fiyatlar normal değil bu bağımlılıktan kurtulmak gerek bence 👍🏻

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XPerience -- 30 Temmuz 2017; 13:17:59 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fenerbahçeliyim, yüksek kalite için 4 ve üstünde üye olacak referanslı bir arkadaşın kurduğu gruba girebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bladecarter

hocam kisitli internetler cok nornal yurt disinda 100 mbit den basliyor ev kullanicilari herkes kaliteli herseyi izleyebiliyor bizde hala tas devri 8 mbit vs malesef sorunlar bunlardan kaynakli

ben ben 25 mbit de bu kaliteyi aliyorken benden kat kat iyi.olan baglantilari sen dusun :)
    Digiturk Play 2017 - 2018 Süper Lig Paketleri 499 TL Taraftar Paketi 399 TL

AKK sonrası hızı 16 mbit olan biri interneti başkalarıyla paylaşmıyorsa zaten rahatlıkla yeterli oluyor.Yayının donması 2 şekilde oluyor sen atıyorum bir kanal izliyorsun senin modemine bağlanan biri indirme yaparsa tüm hızı aldığı için yayının donar bunu engellemek sende. 2.olarakta yayını veren serverdan kaynaklı oluyor bunu senin engellemen imkansız yani bol bol dua ediceksin donma olmasın:)
    Yaklaşık 25 e yakın sözde farklı ip yayınları denedim(test yayınlar) hepsinde farkettiğim atıyorum a kanalı olsun bu a kanalının kaynağı hepsinde aynı yani şöyle söyleyeyim bu kanalda maç olsun altta hangi iptv yayıncısı varsa o yazıyor halbuki sen yayını başka iptvden aldın.
    şu meşhur arap kanalları varya alayı yabancı bir iptv nin sağlamış olduğu yayını sana yollluyor.Farkettiğim 2.şeyde bu oldu.Bu olay şöyle sanırım A firması sistemini kuruyor tüm kanalları yayınlıyor b c d e f de bu A firmasının yayınlarını alıp kendi kurmuş olduğu server üzerinden kişilere ulaştırıyor.

• Beşiktaşlılar dışında bence kimse şu dönemde para vermesin dijitürke, 1. lig maçlarını izlerlerse daha çok keyif alırlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 09kezman09

quote:

hocam kisitli internetler cok nornal yurt disinda 100 mbit den basliyor ev kullanicilari herkes kaliteli herseyi izleyebiliyor bizde hala tas devri 8 mbit vs malesef sorunlar bunlardan kaynakli

ben ben 25 mbit de bu kaliteyi aliyorken benden kat kat iyi.olan baglantilari sen dusun :)

AKK sonrası hızı 16 mbit olan biri interneti başkalarıyla paylaşmıyorsa zaten rahatlıkla yeterli oluyor.Yayının donması 2 şekilde oluyor sen atıyorum bir kanal izliyorsun senin modemine bağlanan biri indirme yaparsa tüm hızı aldığı için yayının donar bunu engellemek sende. 2.olarakta yayını veren serverdan kaynaklı oluyor bunu senin engellemen imkansız yani bol bol dua ediceksin donma olmasın:)
    Yaklaşık 25 e yakın sözde farklı ip yayınları denedim(test yayınlar) hepsinde farkettiğim atıyorum a kanalı olsun bu a kanalının kaynağı hepsinde aynı yani şöyle söyleyeyim bu kanalda maç olsun altta hangi iptv yayıncısı varsa o yazıyor halbuki sen yayını başka iptvden aldın.
    şu meşhur arap kanalları varya alayı yabancı bir iptv nin sağlamış olduğu yayını sana yollluyor.Farkettiğim 2.şeyde bu oldu.Bu olay şöyle sanırım A firması sistemini kuruyor tüm kanalları yayınlıyor b c d e f de bu A firmasının yayınlarını alıp kendi kurmuş olduğu server üzerinden kişilere ulaştırıyor.

Hocam dediğiniz gibi oluyor katılıyorum :) Piyasadaki neredeyse bütün iptvlerdeki yayınlar özellikle bizim beIN'ler aynı haliyle iptv'ye para vermek çok mantıklı gelmiyor 45 dakikada 3 tane kırınca :) Çok panel var gerek yok satın almaya diye düşünüyorum biraz araştırılırsa 1-2 güne bulabilirsiniz çok rahat .

• Digiturk Play 2017 - 2018 Süper Lig Paketleri 499 TL Taraftar Paketi 399 TL

hocam bu tip bi.saglayaciniz varsa yayin vs yada ucretsiz bizede paylasin.faydalanalim

• para vermeyin, fransa bein 'de yayınlanacak maçlar, ordan araklariz

daha fazla bilgi için > google

• Arkadaslar 100 TL lik indirimler 6 Agustosa kadarmış bilginize...

• Bana da 100 TL indirim linki geldi.

• Donmayan ,takılmayan ip tv satıcıları yalan söylüyordur.İnternet hızınız isterse 100 mb olsun serverlar ortak olduğundan ozellikle maçlarda ve maç saatleri takılma donmalar olacak,siz aradığınızdada bizde sorun yok,hatlarınız yavaş diyecekler,kime nereye şikayet edecekseniz? İki ay sonra yayın kesildi,gitti paracıklar..100 kişiden 200 tl.topladılar diyelim bir ay sonrada yok oldular.Temiz para :)

Yoğurdum kara diyen bir satıcı olurmu hiç? Satana kadar her türlü takla atarlar sonrasındada ilgi yok alaka yok
  • ben 2 senedir aliyorum hocam ufak tefek sorunlar haric pek bir sorun yasamadim.suanda izliyorum.hatta 600 tl parasini veren digiturk alsin macini izlesin 1000 lira versin alsin.decoderini evinde izlesin :)

burda ekonomik yollar onerin bizde yararlanalim.

baglanti olarakta soyle aciklayim size test ettim bein sport 1 kanali turk saniyede 2 mb baglanti istiyor sikinti yok guzel hd format.

alman skysport 1 hd aciyorum saniyede 5 mb atiyor bunu da surekli izlemek icin kesintisiz 40 50 mbit baglantiniz. olmasi gerekiyor netice olarak yine ulke interneti problem.

Sunucular ve mesafede onemli bu isde hocam guven konusuna birsey diyemem tabiki tercih meselesi ben netice olarak ekonomik bir sekilde sorunumu.cozdum yillarca digiturk playde kullandim 12000 18000 lik yayin kaliteleri ortada yuksek kalite dedigi yayini ip tv de direk aliyorum ben mesela sky sport kanali 4 k falan ayarinda zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bladecarter -- 30 Temmuz 2017; 21:7:5 >

• serden kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum. Donmayan takılmayan ip tv olamaz. 3-5 daha fazla kazanmak için olması gerekenden fazla kişiye satış yapıldığı için bu problem çözülemez. İnternet bağlantısı olarak fiber de kullansanız sorun siz değil onların kazanma hırsı kaynaklı bir sorun. Test yayını alın şuan her yayın 10 numara 5 yıldızdır ama büyük takım maçlarında hele hele derbilerde delirmemek için çok sabırlı olmanız gerekebilir.
  • 2 sene ip tv 1 sene digiturkplay 2senedir sd uydu yayını ile izliyorum.bu işin hakkını veren uydu ama hd olacak sd yayınıda kötü türksatta

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yog errf

Digiturk play pismanlik iptv ondan da pişmanlık tabii golü 5 dk sonra izlerim dersen o ayri..

Ligi takip ediyorsan ya kaaveden ya evden izleyecen..

Zaten Bein'nin amacı digitürk play'e 600 TL fiyat çekip / Decoderlara 800 900 cekip aradaki farkı kısa tutmak ve insanları internet yerine ev kullanıcısı yapmak.

Play 40 sn geriden geliyor İp tv'de aynı şekilde ben uzun zamandır kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım dünkü fb macınıda izledim sorunsuz neticede internetinize bağlı online izliyorsanız eğer.

Kahveye gelince şehire göre değişiyor ücretler büyük şehirde normal maçlar 10 derbiler 30 tl kadar olabiliyor futbol düşkünü iseniz bu fiyatlarda cazip gelebilir ama keyif meselesi tabi :)

Doğrudur inanırım.. Dt eski üyesiyim bir ara kapattirayim dedim 1 maçı kahveden izledim. Küfür literaturume 7-8 yeni küfür eklendi ezberledim.

Ertesi gün dt e tekrar dönüş yaptim.

Bu arada dt e ortalama 50 tl veriyorum. Iptal faksi cekip çok makul seviyelerde fiyat alinabiliyor. Bu bakimdan dp ye bulasmayin demiştim

• Geçen sezonda taraftar paketi yüksek kalite ne kadardı yeni üyeler için? Bilen var mıdır?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.