Şimdi Ara

Digiturk Play 2017 - 2018 Süper Lig Paketleri 499 TL Taraftar Paketi 399 TL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
383
Cevap
9
Favori
53.777
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu senw ile.arasinda 30 lira var sanirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siz digiturkun kaprisleriyle ugrasin ben antalya macini bile Ip tv den izliyim :))

Digiturk Play 2017 - 2018 Süper Lig Paketleri 499 TL Taraftar Paketi 399 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: bladecarter

Siz digiturkun kaprisleriyle ugrasin ben antalya macini bile Ip tv den izliyim :))

Arena spor kanalları hellasat 39e uydusunda emu ile izleniyor. iptv ye gerek yok.
    Türksat lnb ye arkadan bakınca sağ tarafına yapıştır al sana 39 derece uydu. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: gfbslh

quote:

Siz digiturkun kaprisleriyle ugrasin ben antalya macini bile Ip tv den izliyim :))

Arena spor kanalları hellasat 39e uydusunda emu ile izleniyor. iptv ye gerek yok.

Sıkıntı yok hocam illaki cikiyordur zaten de Play'in rezilligi ve fiyatı ortada iken ben 3 de 4 de 1 fiyatına bu yayını almamdan bahsetmek için yazdım.

Yoksa 1000 kanal var illaki hangisi veriyorsa denk geliyorum.

Uydu'dan izleyenler için sorun yok yarın bein tivibu dsmart maçları başlayınca ne olcak peki :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gfbslh

quote:

Sıkıntı yok hocam illaki cikiyordur zaten de Play'in rezilligi ve fiyatı ortada iken ben 3 de 4 de 1 fiyatına bu yayını almamdan bahsetmek için yazdım.

Yoksa 1000 kanal var illaki hangisi veriyorsa denk geliyorum.

Uydu'dan izleyenler için sorun yok yarın bein tivibu dsmart maçları başlayınca ne olcak peki :)

o kanallar için uydu diger kanallar için iptv. :)
    internetin iyiyse 1 dk geriden gelir ama neredeyse hiç donmadan izlenir iptv.
    siz ne kadara aldınız senelik iptv yi.

• gfbslh kullanıcısına yanıt
    İnternetim ev'de 25 mbit iş yerinde 60 mbit Cepte 10 gb her türlü izliyorum sıkıntısız :)

49 uf 7787 LG tv mevcut hepsi yeterli geliyor ekonomik olarak Özel mesaj attım size hocam.
  • Arkadaşlar yüksek kaliteyi 500r almak için satın alma linkini nereden bulabiliriz

• Geçen sene 309 TL fiyat teklif etmişlerdi almadım.Çünkü ondan önceki yıl 259 TL ye almıştım 5 büyükler paketini. Sebebim de 259 dan 309 a fiyat artışı mı olur diye almamıştım.
    Şimdi taraftar paketine 399 diyor.
    Ben de yuhhh! diyorum.
    Yanından bile geçmem.
    Hele bu ligin....
  • quote:

Orijinalden alıntı: rush10

Arkadaşlar yüksek kaliteyi 500r almak için satın alma linkini nereden bulabiliriz

https://www.digiturkplay.com.tr/superlig#paket-detayi

burdan hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: emekli56

Geçen sene 309 TL fiyat teklif etmişlerdi almadım.Çünkü ondan önceki yıl 259 TL ye almıştım 5 büyükler paketini. Sebebim de 259 dan 309 a fiyat artışı mı olur diye almamıştım.
    Şimdi taraftar paketine 399 diyor.
    Ben de yuhhh! diyorum.
    Yanından bile geçmem.
    Hele bu ligin....

Hadi lig'i vs geçtim kaliteyi düzeltseler içim yanmıcak ip tv de Sky sport bundesliga vs acıyorum bizim normal bein'e 25 çeker kaliteleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bladecarter -- 1 Ağustos 2017; 15:35:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Batistuta

3-4 kişi girerse ancak kurtarır, 2 kişi bile olmaz. Bu kadar para istiyorlar yanına spor ekstra bile hediye değil.

düşünen varsa ben ortaklık arıyorum arkadaşlar. gs taraftarıyım.
  • GS'liyim ortak arayan varsa normal ve yüksek kalite farketmeksizin girebilirim. ilgilenen arkadaşların davetlerini bekliyorum.
  • jetgil kullanıcısına yanıt
    ben de gs'li olarak bu ortaklığa katılabilirim.
  • 2 sene önce digitürkplay'in fps kalitesi berbattı.
    Yüksek ççözünürlük 1800k göya ama fps o kadar düşüktü ki sanki güçsüz bir ekran kartı ile fifa oynuyormuş gibi görüntü durarak geliyordu. Durum hala aynı mı?
  • Beşiktaş için ortak arayan varsa pm atabilir fiyata göre düşünebilirim yüksek kalite olması şartı ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Q-7 -- 1 Ağustos 2017; 15:24:9 >
  • Eski üye olup da bu sene üyeliğini yenilemeyecek olanın hesabına talibim.. 3-5 atarım gerekirse
  • bladecarter kullanıcısına yanıt
    Hocam bi tavsiyede bana yollarmisin..bildiğin kaliteli ve guvenilir iptv varmi ? :)

• quote:

Orijinalden alıntı: qerrard!

Geçen sezonda taraftar paketi yüksek kalite ne kadardı yeni üyeler için? Bilen var mıdır?

469 tl ydi diye hatırlıyorum.479 da olabilir ama bu seviyelerdeydi.gecen sene de almıstım
  • hoodan kullanıcısına yanıt
    Çok fark etmemiş. Almayı düşünüyorum taraftar paketi bakalım. Teşekkürler bilgi için.
  • qerrard! kullanıcısına yanıt
    evet smdi ekstreme baktım , yeni üye olacaklara 519 ty'miş. Eski üyelere 469 TL'ymiş gecen sene. ben eski üye oldugum için 469 tl ye almısım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hoodan -- 1 Ağustos 2017; 21:39:33 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.