Şimdi Ara

Digiturk Play 2017 - 2018 Süper Lig Paketleri 499 TL Taraftar Paketi 399 TL (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
383
Cevap
9
Favori
53.777
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yuksek kalite satin almak istiyorum. Kredi karti kampanyasi puan vs olayi var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fb ve Bjk ortak arıyorum. Fiyat 166 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamata -- 20 Ağustos 2017; 1:3:23 >
  • kamata K kullanıcısına yanıt
    Ben satın alırsam ortak olurum.

• Galatasaraylıyım. Fenerbahçe , Beşiktaş ve Trabzonsporli ortak alınır. Epey referansim var herhangi bir yanlış olmaz hesap benim hesabim olduktan sonra. Ödemeleri alırım peşin sonra bütün sezon keyifle kavgasız gürültüsüz izleriz. Derbilerin kararını biz veririz aramızda, deplasman-ev sahibi vs vs.

• arkadaşlar ben de bugün dayanamadım satın aldım. gsliyim. bjk ve fenerli ortak alabilirim. hd kalite 200 tl.
  • Yüksek kalite indirimli olan üyeliklere Fb için ortak olabilirim. En fazla 166 tl verebilirim.
  • Bjkli ortakla birlikte trabzonsporlu ve fenerli ortak arıyoruz. Fiyat 133tl. Gsnin tüm derbilerini ben izliyorum geri kalanları deplasman izler.

• Gs liyim ortak arayan varsa ortak olabilirim kalite Farketmez.

• Yüksek kalite üyeliği hazır olan ve Fb'li arayan yok mu beyler bir ortak olamadık.
    Derbileri ev sahibi izlemeli.
  • Digiturk play almaktansa ip tv alırım daha iyi. Yılda 300 tl civarı ücretle tüm kanallar yüksek kaliteli olarak açık durur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar GS liyim ortak arayan BJK li veya FB li arkadaslar iletişime geçebilir

• Ya arkadaşlar GS liyim ve ortak arayan FB li veya BJK li arkadaslar irtibata geçebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Galatasaraylıyım. Fenerbahçe , Beşiktaş ve Trabzonsporli ortak alınır. Epey referansim var herhangi bir yanlış olmaz hesap benim hesabim olduktan sonra. Ödemeleri alırım peşin sonra bütün sezon keyifle kavgasız gürültüsüz izleriz. Derbilerin kararını biz veririz aramızda, deplasman-ev sahibi vs vs.

Hocam vestel Smart TVim digiturk play i destekleseydi, ilk seninle ortak olurdum.
    Eminim sorunsuz ve keyifli bir ortaklık olurdu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maestro26

quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Galatasaraylıyım. Fenerbahçe , Beşiktaş ve Trabzonsporli ortak alınır. Epey referansim var herhangi bir yanlış olmaz hesap benim hesabim olduktan sonra. Ödemeleri alırım peşin sonra bütün sezon keyifle kavgasız gürültüsüz izleriz. Derbilerin kararını biz veririz aramızda, deplasman-ev sahibi vs vs.

Hocam vestel Smart TVim digiturk play i destekleseydi, ilk seninle ortak olurdum.
    Eminim sorunsuz ve keyifli bir ortaklık olurdu :)

Çok teşekkürler hocam. E-ticaret ve forumdan alışverişte kimseye sorun yaşatmam kendime kefilim

• Galatasaraylıyım diğer takımlardan ortak olmak isteyenler mesaj atabilir, sorunsuz bir şekilde izleyebiliriz :)
  • bjk maçlarını izlemek isteyen için ortak arıyorum. yüksek kalite 166 TL referanslı ve eski üyeyim.
  • Standart kalite beşiktaş maçlarını izlemek isteyenler özelden mesaj atabilir. Gs ve fb var.

• Ayin sonlarinandogra hiz 16mbpsye dusuyor. Yuksek kalite yayin icin yeterli olur mu ?

• Galatasaray için yüksek kalite ortak olabileceğim hesap arıyorum. Pm ile detayları konuşabiliriz

• Galatasarayliyim yuksek kalite icin ortak olabilirim.

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.