Şimdi Ara

digiturk next kampanyasi 499 tl (253. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.829
Cevap
40
Favori
165.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eğer sizinde durumunuz aynı ise, Digiturk'ü arayıp sözleşmem eksikmiş Digiturk Servisine çağrı yönlendimesi yapabilir misiniz deyin. Bunu yapabiliyor muşsunuz deyin.

Digiturk Servisine gittiğinizde sizin bilgilerinize ulaştıklarında servisin ekranına yeni sözleşme doldurulmalıdır diye çağrı gelmekte. Oraya gittiğinizde yeni bir sözleşme doldurulacak, hemen sisteme taramalarını ve servisin gelen çağrıyı hızlıca kapatmasını isteyin. Bunu yapmazsanız onların keyfi sisteme girmelerini beklersiniz.

Sisteme aktarım yapıldıktan sonra, Digiturk'ü arayıp sözleşmem eksikmiş serviste doldurup sisteme yüklendiğini ve çağrının kapatıldığını belirtin. Onlara çağrı kaydına bakabileceklerini de belirtin. Ardından E16-4 hatasını aldığınızı ve cihaza güncelleme göndermeleri gerektiğini belirtin. Ben gün içinde 3. ye aradığımda gönderilen güncelleme cihaza yüklendi ve kanallar açıldı.

Next'e gidersiniz süreç çok daha yavaş olacaktır. Ben next servisini aradım, biz bunu yapabiliyor muyuz bilmiyorum dedi. Next servisiyle hiç uğraşmayın.

• Arkadaslar benimde kafam bi yere takıldı.bu hediye verilen paketlerde bitis tarihi yaziyor ama sampiyonlar paketinde herhangi bir bitis tarihi yok sizdede öyle mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akşam üstü digitürk aradı

Neden küfür ettiğimi sordular.

Yahu gerizekalmısınız siz dedim. Dinelmiyormusunuz neden ettiğimi dedim..

Bu kadar aptal bir firma olmaz ya. Ulan diyorum sözleşme yoksa nasıl beni aktif ettiniz. Ve bu sinyali siz verecekken neden beni uğraştırdınız..

Açtık demelerine rağmen eve geldim gece ve yayın kapalı. Evdekiler maçı izleyememiş..

Ama neyse akşam 6 gibi bayi aradı digitürk. sorunum için yarın digitürk bayisine davet ettilker. imzalayıp hemen açacağız dediler..

Yarın da gideyim açmazlarsa zaten Zeytinburnunda olay var diye akşam tvlere çıakbilirim.

Ve nexte çok ağır yazı yazdım.

Bayilerin sözleşme için para istediklerini belirttim. Onurunuz ve haysiyetiniz varsa hesap sorarsınız dedim.

Bekliyorum takipteyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

Akşam üstü digitürk aradı

Neden küfür ettiğimi sordular.

Yahu gerizekalmısınız siz dedim. Dinelmiyormusunuz neden ettiğimi dedim..

Bu kadar aptal bir firma olmaz ya. Ulan diyorum sözleşme yoksa nasıl beni aktif ettiniz. Ve bu sinyali siz verecekken neden beni uğraştırdınız..

Açtık demelerine rağmen eve geldim gece ve yayın kapalı. Evdekiler maçı izleyememiş..

Ama neyse akşam 6 gibi bayi aradı digitürk. sorunum için yarın digitürk bayisine davet ettilker. imzalayıp hemen açacağız dediler..

Yarın da gideyim açmazlarsa zaten Zeytinburnunda olay var diye akşam tvlere çıakbilirim.

Ve nexte çok ağır yazı yazdım.

Bayilerin sözleşme için para istediklerini belirttim. Onurunuz ve haysiyetiniz varsa hesap sorarsınız dedim.

Bekliyorum takipteyim

Hocam istersen benide çağır beraber dağıtalım bende zeytinburnundayım nuripaşa mahallesindeki digi bayisine gideceksin 20 dk yanına gelirim

• Bende dün Zeytinburnu'ndaki bayide işlem yaptım. Yukarıda yaptıklarımı anlattım. Öyle hareket edersen çabucak, halledersin.

Ve bu arada anladığım kadarıyla bu sorunu yaşayanlar Zeytinburnu Next bayisine işlem yaptırmış :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamaka

Bende dün Zeytinburnu'ndaki bayide işlem yaptım. Yukarıda yaptıklarımı anlattım. Öyle hareket edersen çabucak, halledersin.

Ve bu arada anladığım kadarıyla bu sorunu yaşayanlar Zeytinburnu Next bayisine işlem yaptırmış :)

Ben fatihde oturuyorum işlemlerim fatihde yapıldı benimkinde sıkıntı yok z.burnunda çalışıyorum destek lazım olursa diye gelirim dedim

• Pazartesi eve gelip sözleşme imzalattılar aradan 6 gün geçti yayınlar hala kapalı.
    Herhalde gidip başlarında bekleyip işlemleri yaptırmadan halletmeyecekler.
    Adamların yapması gereken şeyi biz takip edeceğiz rezalet başka birşey değil.
  • İmzalari attik bakalım ne zaman çözülecek is

• Allah belalarını versin. Hadi bu hafta sonu izleyemiyoruz önümüzdeki hafta sonu derbi var halledemezlerse gidip kutuyu da kartı da Digiturk'un önünde yakıcam
  • Parasını peşin aldı ama yayın vermiyor Digiturk. Peki ne yapabiliriz , koca bir hiç. Çünkü burası Yeni Türkiye, vatandaş sahipsiz. Hukukun üstünlüğü değil üstünlerin hukuku var. Digiturk kime ait bilen bilir, hiçbirşey yapamayız. İyi geçirdiler bize , Allah'a havale olsunlar.
  • Evde Lİg tv var ben kaçak siteden maç izliyorum çok pis sövüyorum
  • Arkadaslar bende baktim online islemlerde sozlesme bulunamamistir yaziyor.Şu an bir sorun yok ama benimde yayinlar kapanir o zaman.Sizin uyelik baslagicindan kac gun sonra kapandi yayinlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: ozanca87

azersat biss key giriyor mu? hd mi birde?

dahili uydu alıcım var biss giriyosa kötü dsmart modülde çözmez onu

biss girilerek izleniyor.
  • Lig Tv 2 de 3 de yayın çok daha kaliteli . Bezdirip HD satayım diye yapıyor adiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgezer -- 18 Ekim 2015; 18:02:35 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öğlen birde imza atıldı ancak halen yayınlar kapalı.

Allah belanizi versin

• quote:

Öğlen birde imza atıldı ancak halen yayınlar kapalı.

Allah belanizi versin

Dün 11 de imza attım hala kapalı. Canım sıkıldıkça müşteri hizmetlerini arayıp sayıp sövüp kapatıyorum. Artık açmazlar sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: acarli

quote:

Öğlen birde imza atıldı ancak halen yayınlar kapalı.

Allah belanizi versin

Dün 11 de imza attım hala kapalı. Canım sıkıldıkça müşteri hizmetlerini arayıp sayıp sövüp kapatıyorum. Artık açmazlar sanırım

Acaba hafta sonu çalışmıyormu merkezdekiler anlamadım ki

Sözleşme imzalarının gmndrildiğini nereden bilecz acaba

Online işlemlerde halen yok

Haftaya kadar umarım çözülür, bu kadar basit işlem neden halledilmez acaba

Bide siz digitürk bayisinde mi nexttemi imzaladınız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • s.volkan kullanıcısına yanıt
    Hocam siz nerede imzaladınız? Ben birazdan Next'i arayıp sözleşmeyi niye göndermediniz diye küfretcem de. Küfür doğru yere gitsin istiyorum. Suç gerçekten sözleşmeyi göndermeyen next'te mi yoksa nextr'in sözleşmeyi göndermesine rağmen işlem yapmayan digi'de mi?

Edit: Next'i aradım gelmeniz lazım burada imza alacağız sonra istanbul'a yollayacağız dediler. Ölme eşeğim ölme. Digiturk MH'yi aradım, teknik servisle siz görüşün dedi.

Zorla seneye satın alma kaçak yayınla izle diyorlar. Hazır bin tane cam gibi yayın yapan yerler var. Kendileri bilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vectrac -- 19 Ekim 2015; 9:35:12 >
  • vectrac kullanıcısına yanıt
    Hocam ben Digitürk ile küfürleştim yalan değil.

Ben sözleşmeye imza atmadan nasıl yayınlarımı açtınız o zaman dedim. Aktivasyon nasıl yapıldı.

Ben Bedaş Bayisiyim ve mesela diyelim biz sizinle sözleşme imzaladık ve diyelim kimlik yok yada sözleşme kayıp. Bunun bize 250 lira cezası var, tekraraında 750 tekrarında 2000 tl ve tekrarında bayilik iptali.

Bu süreçte sözleşmesi eksik olan müşterinin peşinde biz koşarız. Kimse onların elektriğini kesmez.

O yüzden küfürleşmeden sonra beni Zeytinburnu Ceren Telekomdan çağırdılar , imza attım bakalım bugün açılacakmı merak ediyrum

Nexte bayilerinin allah eline düşürmesin.

3 bayi gezdim hepsi sözleşme imzalamak için para istedi. Sana bu kadar deyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s.volkan -- 19 Ekim 2015; 9:47:52 >
  • s.volkan kullanıcısına yanıt
    Saçma olan da o zaten biz niye uğraşıyoruz? Tek açıklaması var o da burası Türkiye. O yüzden yoruma gerek yok.

Peki ben Digiturk bayiisine gitsem orada direkt sözleşme imzalarlar mı? Çünkü beni kimse aramadı .Digiturk mh de "siz bir konuşun" dedi. hatta "siz ekrana düşürüyormuşsunuz sözleşme imzalanması gerektiğini" vs. dedim anlamadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vectrac -- 19 Ekim 2015; 10:25:58 >
  • 
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.