Şimdi Ara

digiturk next kampanyasi 499 tl (255. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.830
Cevap
40
Favori
165.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tamyigit

quote:

Orijinalden alıntı: mahmut_80

quote:

Orijinalden alıntı: tamyigit

Arkadaşlar Az tv yi cihaza nasıl yukluycez.Hotbörd kurulumu Var mi maçı nasil izliycez bilen bi arkadaş yardim eder mi

Hotbirdden izleyemezsiniz.azerspace olmasi lazim.hem nx2 ile verilen cihaza sifre girisi yok diye biliyorum.

Anladım kardesim internet siteleri Az tv Hotbörd üzerinden yayin)yapiyor diye yayınladı ama ben mi yanlis anladim acaba.

Hotbird dende yayini var ama uluslararasi yayin anlasmasi geregi hotbirdde maç yayini sirasinda film yayinliyorlar.sadece azerspacede mac yayini yapiyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Iptv de idman tv seyredebilirmiyiz..
    Onlarda mi hotbirdden aliyor yayini.. Mac sirasinda seyredemeyecegiz o zman..

• Beni de Pazartesi günü aradılar next bayisinden, bugün gidip imzaladım. Para falan istemediler. 5 tane imza ve kişisel bilgilerle üyelik bilgilerin doldurulması gerekiyor.

İşin enteresan kısmı; benim yayınım hiç kesilmedi ama adam aradığında gelip sözleşmeyi tekrar imzalamazsam yayınımın kesileceğini belirtti. Hemen ardından digiturk müşteri hizmetlerini aradım, onlar da yayınınız kesilebilir demişti. Bugün gidip imzaladım bakalım ne olacak.
  • Çok sinirle next stara mail yazmıştım. 3 tane bayisi hakkında şkayette bulundum ve bu Haysiyetsiz Onursuz Şerefsiz ve Adi bayileriniz hakkında işlem yapmanızı bekliyorum diye mail attım..

Twtterdan yazdım sonra..

Son gelen mesaj bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s.volkan -- 21 Ekim 2015; 19:11:20 >
  • aksldasdjad ilginç ya.

6 gibi aradım digiturk mh'yi, "açmamışsınız, sözleşme hala gelmedi mi?" dedim. "gelmiş ama imza yok, yarın teknik servisle görüşün" dedi. Kapattık.

next servisini aradım, açmadı. şikayet yazdım digi'ye. Tekrar digitur mh'yi aradım, ağır konuştum, bağırdım çağırdım. kargo'yu teslim alan kişinin adını verdim kargo takip numarasından bulmuştum. "hemen mail atıyoruz yarın hallolacak işiniz" dedi. Yine ağır konuştum, hemen açmışlar. Geçici açmış olabilirler anlamadım.

Neyse, bir daha bedava verseler Next'ten almam. Zaten görüntü kalitesi fiyasko, yayın akışı bölümü çalışmıyor, kanal geçişleri normal digi'ninkinden daha yavaş vs. vs.

Aylık 10 lira 20 lira fazla veririm adam gibi yayın izlerim Eutelsat'tan.

Bana da ders oldu.

Daha da next'in uydu alıcısını da çanağını da almam.

• Olay tamamıyla Next servislerinin ilgisiz, baştan savma iş yapmasından kaynaklı. En başında dikkat edilseydi böyle olmazdı. Herkes aynı sorunu yaşamıyor.
  • Benim sözleşmem bugün gitmiş Urfaya Digiturk ! e ve bu akşam açıldı yayınlarım. Hakkımızı arama yolunda ne yapmamız gerekiyorsa beraber yapalım derim ben. Yarın müşteri hizmetlerini arayıp yayın alamadığım 5 günün parasının ödenmesini isteyeceğim ne cevap geleceğini ben de merak ediyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: acarli

Benim sözleşmem bugün gitmiş Urfaya Digiturk ! e ve bu akşam açıldı yayınlarım. Hakkımızı arama yolunda ne yapmamız gerekiyorsa beraber yapalım derim ben. Yarın müşteri hizmetlerini arayıp yayın alamadığım 5 günün parasının ödenmesini isteyeceğim ne cevap geleceğini ben de merak ediyorum :)

Onlar topu Next'e atar ki haklılar da. Digiturk'un en ufak bir hatası yok. Tüm suç Next'te. Digi'den sonuç alamayız, direkt tüketici hakem heyetine vermek lazım. Aldığımız parayı da sen demiştin galiba sokak köpeklerine mama falan alırız işte. Sen bir konuş da olmazsa beraber ortak bir dilekçe hazırlayıp başvururuz. Sonuçta parasını verdik ve hizmet alamadık. Maçları dışarıda izledik belki taksi parası verdik belki mekan parası verdik vs. vs.

• Nexti ballandıra ballandıra anlatan satış yapan tipler vardı.buyursunlar sözleşme sorununada çare bulsunlar.hizmet şöyle iyi böyle kalite yazıp duruyolardı.nerde onlar :-)

• Bugün teknik servisi 16 defa merkezi ise 20 nin üstünde aramadan sonra yayınları açtırabildim. Merkezin 4 de 3 si tamamen bilgisiz bir dedikleri birbirini tutmuyor.
    10 uncu aramadan sonra yayınların açılmamasının nedenini bulabildik ancak. Merkezden biri kayıt kapatılmamış dedi açılan kayıtların tarihini soruyorum 2 tane kayıt var diyorlar
    açık olan hangisi diyorum üçüncü kaydı artık görmüyorlar mıdır nedir en sonunda biri tarihlerini sorarken farklı söyledi. Teknik servisi aradım açık olan kaydı kapatınca merkez sorgusuz açtı yayını.
    Fakat kayıt üzerinden sorgulamasam devamlı kesinlikle açılmayacak bekleyin açılır diyorlar. Bazısı kartı değişecek diyor tamam diyerek kapatıp tekrar aradım.
  • Bir haftadır benim yayın da kesik. Yayın kesildiği gün hemen gidip sözleşme imzalayıp digitürk mh ni aradım gün içinde açılır dedi.
    1 hafta içinde defalarca mh ve digiturk bayi ile görüştüm. Hala sözleşmenin kargo ile ellerine geçmesini bekliyorlarmış. ondan sonra açılacakmış.
    Sinir küpüne döndüm arayıp ana avrat sövmemek için kendimi zor tutuyorum.
    Peki arkadaşlar digitürk ün haber vermeden aniden yayını kesme hakkı var mı ? kafalarına göre mi kesiyorlar ?
  • panter-16 P kullanıcısına yanıt
    İmzaladığın Digi bayiine git kargo numarası al, kargo takipten kime teslim edilmiş öğren, onun adını söyle. Bir de küfretmeyi unutma, küfredince açıyorlar.

Bana 1 hafta içinde onlarca kez konuşmadan sonra en son "sözleşmeniz imzasız geldi" deyince küfrettim, açıldı.

Digiturk'le Next arasındaki protokolü bilmediğimiz için bir şey söylemek zor ama muhtemelen protokolde yazıyordur, o yüzden Digiturk kesebilir ama biz tazminatı Next'ten alırız her türlü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vectrac -- 22 Ekim 2015; 18:03:11 >
  • vectrac kullanıcısına yanıt
    Bugün digi bayiine gittim keşke kargo numarası alsaydım yarın tekrar gideceğim artık.

Digi bayii işlemlerin hızlanması için bana mh ile kavga etmemi önerdi. Tam komediler

Bide kargo nedir ya internet sistemleri yok mu? bunların. Digiturkün kesinlikle müşteri memnuniyetini umursamayan bir firma olmadığını öğrendim Allah belalarını versin.
  • Ya bende korkuyorum yayinlar kapanacak diye :)

• s.volkan kullanıcısına yanıt
    Yarıldım gülmekten mailde yazdıklarını merak ettim inşAllah hak ettikleri cevabı vermişsinizdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: panter-16

Yarıldım gülmekten mailde yazdıklarını merak ettim inşAllah hak ettikleri cevabı vermişsinizdir.

Hocam mail uzun ama mailim bitersen son cümlelerim şunlardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s.volkan -- 22 Ekim 2015; 18:50:57 >

• s.volkan kullanıcısına yanıt
    En iyisini yapmışsın bunlar başka dilden anlamıyor malesef.
  • 17.10.2015'ten beri yayınım kesik. Next falan diyen olmadı. 10 kere görüştüysem bunların müşteri hizmetleri ile 10'u da farklı bir mazeret yumurtladı.

18.10.2015'te gittik ana bayiden sözleşme imzaladık. bugün ayın 22'si bayi defalarca mail attı, bütün işlemleri yaptı, telefon etti hala yayınlar kesik.

BTK'ya şikayet ettim:https://tuketici.btk.gov.tr/giris/

ayrıca yeni sözleşme imzalamaya zorlayarak 16.06.2015'te imzaladığım sözleşmeyi fesih ettiklerini ve yayının kesildiği tarihten 17.10.2015 sözleşme bitiş tarihi 16.06.2016'ya kadar ödemesini peşin yaptığım bakiyeyi 3 iş günü içinde iade etmelerini isteyen bir iptal dilekçesi yazdım, faksladım.

son kuruşuna kadar yaptıkları hukuksuzluğun hesabını soracağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: e.paprat

17.10.2015'ten beri yayınım kesik. Next falan diyen olmadı. 10 kere görüştüysem bunların müşteri hizmetleri ile 10'u da farklı bir mazeret yumurtladı.

18.10.2015'te gittik ana bayiden sözleşme imzaladık. bugün ayın 22'si bayi defalarca mail attı, bütün işlemleri yaptı, telefon etti hala yayınlar kesik.

BTK'ya şikayet ettim:https://tuketici.btk.gov.tr/giris/

ayrıca yeni sözleşme imzalamaya zorlayarak 16.06.2015'te imzaladığım sözleşmeyi fesih ettiklerini ve yayının kesildiği tarihten 17.10.2015 sözleşme bitiş tarihi 16.06.2016'ya kadar ödemesini peşin yaptığım bakiyeyi 3 iş günü içinde iade etmelerini isteyen bir iptal dilekçesi yazdım, faksladım.

son kuruşuna kadar yaptıkları hukuksuzluğun hesabını soracağım.

Ya ben anlamıyorum bunları.

Temsilciye kesik olunca demiştim

Ulan Allah Emrimi bu açmıyorsun dedim. Vereceğiniz bir sinyal..

İşin garip yanı bugün beni digi aradı. Evraklarınız halen sistemde gözükmüyor dedi.

Yayın durumu nedir dedi.

Kardeşim dedim bak yayın açık, sakın dokunmayın dedim ama içimde yine de bir korku var Derbi öncesi.

• Bugün Mh yi aradım sert konuştum Fb-Gs derbisini kaçırmak istemediğimi en kısa zamanda kanalların açılmasını istediğimi söyledim yaptığı tek şey kayıt oluşturmak. Btk ya yazdım. Şikayetvara yazdım. Dönen olmadı. Kafayı yedirtecekler sonunda ettiğim küfürlerin haddi hesabı yok. peşin ödediğim paranın karşılığını vermemekta ısrar ediyorlar. allah belalarını versin. İnşallah batarlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panter-16 -- 23 Ekim 2015; 17:42:56 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.