Şimdi Ara

digiturk next kampanyasi 499 tl (251. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.830
Cevap
40
Favori
165.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mahmut_80

Arkadaslar 3 aylik spor extra hediyesi bittikten sonra digiturk ariyormu ?teklif yapiyormu ? 3 aylik süresi dolan arkadaslar yardimci olsa sevinirim.

hayır beni aramadılar.zaten ihtiyacım da yok. azersat uydusundan idman tv ve aztv ile diğer uydu alıcımdan bedava ingiltere,ispanya,italya,şampiyonlar ligi ve uefa avrupa ligini izliyorum.
  • bazı kanallar platformdan çıkarıldı acaba digiturkten birşeyler koparabilir miyiz
  • türksat üyeliğinde cemaat kanalları listeden çıkarılmadı galiba yayınları devam ediyor.
  • Spor extra iki ay yüzde elli indirimliymiş mail geldi ilgilenenlere duyurulur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kel_bakkal K kullanıcısına yanıt
    Camur görüntüyle (sd yayin) alınmaz bence bana da digi playdan 13 tl diye mesaj gelmis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazı kanallar ikişer tane bunu nasıl düzeltebilirim ki

• kilic0 K kullanıcısına yanıt
    Digiturk kurulum yapınca düzeliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilic0

Bazı kanallar ikişer tane bunu nasıl düzeltebilirim ki

Frekanslar degisti belki ondandir.turksat kurulumu yapın düzelir.

• mahmut_80 M kullanıcısına yanıt
    Beni arayan soran olmadı. Hatta web sitelerine arasınlar diye telefonumu falan verdim, ama aramadılar!
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinan__mutlu

Beni arayan soran olmadı. Hatta web sitelerine arasınlar diye telefonumu falan verdim, ama aramadılar!

Hocam digiturk de ilginc firma :) yerli yersiz arar, gerek oldugunda aramaz.Ben azerspace yi sökmüştüm geri kurdum gerek kalmadı.sagolasın yinede bilgi icin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut_80 -- 12 Ekim 2015; 15:51:45 >
  • quote:

quote:

Hocam digiturk de ilginc firma :) yerli yersiz arar, gerek oldugunda aramaz.Ben azerspace yi sökmüştüm geri kurdum gerek kalmadı.sagolasın yinede bilgi icin.

Hocam bu azerspace falan için çanağı ona göre mi ayarlamak gerekiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hboz90

quote:

quote:

Hocam bu azerspace falan için çanağı ona göre mi ayarlamak gerekiyor

Evet.Azerspace ayarlama icin sayfalar yorumlar var oradan bakabilirsiniz.

• Dilediğin yerde için para istiyordu

Şu an yine ücretsiz olmuş

Kayıt olusturmustum ben saçma diye, bütün film kanallari açık neden kapalı demiştim. Belki ondan belki de kampanya var bilmiyorum ama acik

• ya beyler bende digiturk paketlerini içeren tüm kanallar kapandı E16-4 hatası veriyor. belgeseller moviemax'ler ligtv falan kapandı hep.
    Digiturk Müşteri hizmetlerini aradığımda da çözemediler next minix müşteri hizmetleri de çözemedi. Nedir ne iştir? Aynı sorunu yaşayan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rapon -- 16 Ekim 2015; 22:51:53 >
  • Benim de bugün kapandı hepsi. Digitürk ü aradım sözleşmeniz eksikmiş next size ulaşamıyormuş nexti arayın dedi. Aradım mesai saatleri dışı diyor.

• Digitürk kanalları kapatmış ve sözleşmeniz bize ulaşmadı. Yeni sözleşme yapacağız yeni kutu vereceğiz diyorlar. Kutu fiyatı 25 liraymış. Tabş sözleşme yenilendiği için birkaç ay da ücret farkı olur. Uğraşacağız belli oldu.

• Benim de gitti kanallar. Nasıl bir yol izliyorsunuz
  • bastan berı problem bende cıktım canakla oynadım bu E16-4 hatayı gorunce tum kanallar karıstı sımdı .

bende sınyalden sanıyordum herkesın mı bole anlamadım kı ? kım suclu burda

• Benimde kanalalr gitti, müşteri hizmetlerini aradım next'in telefonunu verdi. Ücretsiz kutunuz değişecek dedi. Yarın arayacağım bakalım ne olacak.
  • Olayın aslı ne.çakallık falanmı var

• 
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.