Şimdi Ara

digiturk next kampanyasi 499 tl (135. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.830
Cevap
40
Favori
165.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Digiden uyarı geldi sanırım satışları bitirin diye, yoksa hepsi aynı anda stok bitmesi manidar
  • beatles33 B kullanıcısına yanıt
    bencede öyle ama ben 450 liraya alacam bu ürünü :) taktım kafaya.isterlerse bitirsinler karpuz değilki bu elindeki malı bitirince satışı durdurasın sonuçta ne kadar çok abone olursa adamlar o kadar para kazanıyorlar.
    yani hocam neyseki aldım siz aldınızmı?
  • semamca_07 S kullanıcısına yanıt
    estagfurullah hocam tekrar satılır 600 tl olucagını zannetmiyorum en kötü yine 500 tl den gider çek mek kullandırtmazlar nextin kampanyası için
  • quote:

Orijinalden alıntı: inanaktas

quote:

Orijinalden alıntı: kilic0

Manual arama yapabiliyor muyuz bazı kanalları izlemek istiyorum ama kanal listesinde yok elle frekans girip kanal ekleme yapilabiliyor mu

Yapabilirsin tabi network aramada tek tp de ekleyebilirsin. Ama digiturk kanallari listeye eklenmiyor degisik birsey yapmışlar. Tek tp yaparsan sadece o kanallar geliyo tum liste siliniyor. Oto network yaparsan hepsi ekleniyo digiturk kanallari haric. Lig tv izleyecegin icin mecbur digiturk kolay kurulum yapman gerek

Bilgilendirme icin cok tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teen wolf kullanıcısına yanıt
    almadım hocam film ve belgesel kanalları sd ve az olması düşündürmüştü beni.. Normal üyelik alacağım galiba iyi bir teklif verirlerse..
  • blueman7 kullanıcısına yanıt
    Üstad sen ücretsiz açtırmamış mıydın hd'yi? burada 5 tl diyor..
    inş iyi bi teklif verirler hocam izledigimiz bi maç onu da zehir etmesinler bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: e6750

Üstad sen ücretsiz açtırmamış mıydın hd'yi? burada 5 tl diyor..

Şikayet kayıtlarının hepsine bunu yazmışlar.Bilgi amaçlı koydum bende ücretsiz

uye numarani verebilirmisin peki hocam pm den

• teen wolf kullanıcısına yanıt
    9616820 ücretsiz alıp paylaşan 2 kişi varız zaten şuana kadar 1 arka sayfada durum yazıyor okuyun ordan .1 arkadaş daha var ücretsiz alan ama daha paylaşmadı üye numarasını.Elinden alırlar diye korkuyor galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueman7 -- 22 Temmuz 2015; 15:05:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: infernalcadre

quote:

Orijinalden alıntı: blueman7

Uzun uğraşlar sonunda hd yi ücretsiz aldım beyler.Şimdi ücretsiz alma yolunu anlatıyorum.Birazda şans işi bilginize.Direk btk dan şikayet kaydı oluşturun.Sizi aradıklarında 9616820 benim üye numaram.9578618 eski sayfalarda arkadaşın paylaştığı üye numarası.İkisinide çok zorda olursanız kullanırsınız.Bana 7,5 tl yansımıştı 5 tl olsun diye zorlarken dedim tüketici haklarına şikayet ediyorum.Arkadaşımla beraber aldık ona ücretsiz bana ücretli veriyorsunuz dedim.Bakalım dedi.baktı o btk ya şikayet etmiş dedi bende ettim dedim.Kadın yıldı benden tamam veriyorum bir git der gibi verdi.Ama bunu almak şans işi bilginize.Bide direk müşteri hizmetleri vermiyor bunu.Boşuna aramayın size dönüş olunca ruh haline göre veriyorlar.Direk btk ya şikayet oluşturun.

eski mesajımı tekrar yeniliyorum.Btkya online işlemlerden girip tüketici şikayeti oluşturun.5 TL yede alsanızda iyidir.Bunu unutmayın.

Hocam uğraştım ama yapamadım. En son 7.5 TL diyor Lig TV HD ye. Önce BTK ya şikayet ettim. Sonra Digitürk ü aradım. Duygu diye biri çıktı uzun süre bekletti önce 15 lira dedi sonra üye numaralarınızı verdim mecbur baktığında sizinde sadece ulusal kanalları HD aldığınızı Lig Tv Hd almadığınızı söyledi ısrar ettim birlikte aldık filan dedim ikna edemedim. Sonra isminizi öğrenebilir miyim şikayet edicem de BTK ya dedim bi saniye o zaman size 7,5 TL yapalım dedi. Dedim cihazım internete bağlı olursa yine aynı ücret mi diye sordum aynı değişmiyor dedi.

Birde sen dene hocam bakalım sonucu bize bildir :)
  • Geçen sene digitürk kampanya sayfasında üye numarasını verip çoğu kişiye yardımcı olan arkadaşlar vardı.Lardan kastım taş çatlasın 3 kişidir.Onlar sayesinde uygun fiyata alanlar bile tekrar üye no paylaşmadılar.Korktular ellerinden alınır diye.Bu senede bu ucretsız hd olayı çıktı başımıza.Burda amaç paylaşmak ücretsiz alanlar paylaşsın lütfen.Herkes alsın.Burda çoğu kişi tabiki parasında değil faturayla uğraşmak istemiyor.Şimdi ben paylaştım diye digi iptal etse ne olur etmese ne olur.Onun için paylaşmaya devam arkadaşlar.Birlikten kuvvet doğar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueman7 -- 22 Temmuz 2015; 15:11:31 >
    iptal etmezler hocam öyle bisey yapamazlar

• infernalcadre kullanıcısına yanıt
    akşama denicem hocam sonucu yazarim

• Çok haklısın hocam maksat herkesin işi görülsün. Bende eğer alabilirsem burada paylaşırım zaten olur da geri alırlarsa da umrumda olmaz zaten alsan başlarına çalsınlar HD lerini. Yıl olmuş 2015 hala HD için ekstra para istiyorlar. Bir de müşteri hizmetleri yalan söylüyor üye numaralarını verdiğimde onlar sadece Ulusal kanal HD si kullanıyor Lig tv HD yok diye. Çok ilginç bir kurum bu digiturk .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infernalcadre -- 22 Temmuz 2015; 15:21:07 >
  • biraz şey bir soru olacak ama hd paketi ile sadece lig tv mi hd oluyor? discovery, nat geo falan sd olarak kalıyor mu? SSS'ı hazırlayan biri olarak sormam değişik geliyor olabilir. lig tv mümkün değil sd olarak gitmez. mutlaka hd almak lazım ama diğer digi kanalları da sd olarak çok iyi değil.

demin geldi bir arkadaş bağladı aleti. kartı taktı, telefonla 21. kanalda bekleyip açtırdı yayını. sorun çıkmadı pek. cihazı tv'nin arkasında biraz açık hava alan bir yer bulup oraya koyduk birlikte, orada sıkıntı olmaz dedi. böylece hem görüntü olarak yer karmaşası olmadı hem de ayrıca hdmi almama gerek kalmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teen wolf

iptal etmezler hocam öyle bisey yapamazlar

Yapamazlar tabikide üye numarasını verip teklifini paylaşan arkadaşı genel mudurlukten arayıp size özel yaptığımız kampanyayı başkalarıyla paylaşırsanız iptal ederiz demişti digitürk.Resmen tehdit etmişler.Parasındamıyız sanki Digitürkle uğraşmaktan bıkmış millet.Katarlılar biraz düzeltirler inşallah şu firmayı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eyvallah

biraz şey bir soru olacak ama hd paketi ile sadece lig tv mi hd oluyor? discovery, nat geo falan sd olarak kalıyor mu? SSS'ı hazırlayan biri olarak sormam değişik geliyor olabilir. lig tv mümkün değil sd olarak gitmez. mutlaka hd almak lazım ama diğer digi kanalları da sd olarak çok iyi değil.

demin geldi bir arkadaş bağladı aleti. kartı taktı, telefonla 21. kanalda bekleyip açtırdı yayını. sorun çıkmadı pek. cihazı tv'nin arkasında biraz açık hava alan bir yer bulup oraya koyduk birlikte, orada sıkıntı olmaz dedi. böylece hem görüntü olarak yer karmaşası olmadı hem de ayrıca hdmi almama gerek kalmadı.

Hocam lig tv haricinde hd yayın yok.lig tv 2 ve 3 olurdu zaten olsa onlara talep daha çok.

• infernalcadre kullanıcısına yanıt
    mail adresi verin foto atayım dersiniz bida ararlarsa buyrun.

• 
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.