Şimdi Ara

digiturk next kampanyasi 499 tl (128. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.829
Cevap
40
Favori
165.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: blueman7

Hocam şimdi ben yıllarca Turksat ızledım lıg tv yı 32" tvde hıc sıkıntı yoktu görüntü gayet guzeldı.Bırgun paraya kıydım 55" samsung tv aldım dedım eutelsat hd dıgıturk ızleyım.Şimdi ona alışınca görüntü tabıkı sarmıyor.İlk defa lıg tv alan ıcın bırsey farketmez.Ama burdakı bazı kişilerde göz alışkanlığı var en ıyı yayını görünce dıgerlerı kötü gelebılıyor.Goruntu kalıtesı ıcın tv cok önemlı onun ıcın alacak olanlar bunuda dıkkate alsınlar.

Benim odamdada 32 inc var hocam. Ama hd yayın her zaman daha iyi. En basiti salonda dsmart hd var sampiyonlar ligi orda cok daha keyifli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankaradan alacak olan var mı teknosa üzerinden ? 1000 tl üzeri 75 tl indirim var. Bir arkadas verdi sağolsun. Beraber indirimi paylaşabiliriz

• tumer82 T kullanıcısına yanıt
    İyi fiyat yakalamışsınız.

• yalnizca kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim fakat şimdi online işlemlere baktım şampiyonlar paketi tanımlanmış. Çağrı açtım geri dönüş yapacaklar. Allah' tan Digitürk ile konusurken ses kaydı almıştım belki bir işe yarar.
  • tumer82 T kullanıcısına yanıt
    Şampiyonlar paketi bile olsa çok iyi fiyat. Yayın Eutelsat değil mi?

• Dün teknosadan aldigim ürün bugün gaziantepten yola cikmis 2 gün daha bekleyecegiz

• quote:

Orijinalden alıntı: tumer82

Teşekkür ederim fakat şimdi online işlemlere baktım şampiyonlar paketi tanımlanmış. Çağrı açtım geri dönüş yapacaklar. Allah' tan Digitürk ile konusurken ses kaydı almıştım belki bir işe yarar.

Bende bunu soracaktim sampiyonlar paketiyse normal tum ligse iyi.Birde simdi 5 tl tek sefermi aylik mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueman7 -- 21 Temmuz 2015; 19:37:31 >
  • Dün teknosadan aldigim ürün bugün gaziantepten yola cikmis 2 gün daha bekleyecegiz

• quote:

Orijinalden alıntı: yalnizca

Şampiyonlar paketi bile olsa çok iyi fiyat. Yayın Eutelsat değil mi?

Turksat o hocam.Eutelsat icin eylule kadar 19.99 eylul sonrasi 67.99 tl kampanya yapmislar 12 aylik yeni gordum ben bunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: tumer82

Merhabalar,

Dün üyeliğimi iptal etmiştim. Bugün aradılar şöyle bir teklifte bulundular.

Süper ligin tüm maçları+3 ay spor extra paketi.

İlk 3 ay 7,90 TL, 9 ay 52,90 TL ve artı 5 TL vererek HD üyeliği de yaptırdım. 2 ay da dondurma hakkım var. Herşey dahil 35,70 TL aylık ortalamaya geldi. Bana iyi bir anlaşma gibi geldi siz ne dersiniz?

şimdi 7,90x3 24 tl düz diyelim.52.90x9 şampiyonlar paketi diyelim 476 tl.son olarak 5 tl tek sefermi aylıkmı aylıksa 5x12 oda 60 tl toplam 560 tl yapar.560/12 desek 46 tl diyelim.2 ay dondurma hakkı var desek 92 tl düşelim 468 tl yapar.Şartlar böyleyse normal fiyat ama tum maçlar ve hd sadece tek sefer 5 tl ise güzel fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueman7 -- 21 Temmuz 2015; 19:42:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ydn06

Teşekkürler. Peki yıllık peşin ve/veya 12 ay taahhütlü ödemek istersem her ikisinde de ne kadar öderim acaba?

yıllık peşin 120 tl. taahhütlü aylık 15 tl*12 ay=180 tl hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jenas

quote:

Teşekkürler. Peki yıllık peşin ve/veya 12 ay taahhütlü ödemek istersem her ikisinde de ne kadar öderim acaba?

hocam cihaz internete bagli olursa 5, olmazsa 7.5 diyenler var. hangisi dogru acaba?
  • quote:

quote:

yok hocam ne yaptınız siz 5 tl den 60 tl 7,5 tl den 90 tl sadece.Peşinde ödenmiyor aylık gelecek.

• quote:

quote:

quote:

hocam cihaz internete bagli olursa 5, olmazsa 7.5 diyenler var. hangisi dogru acaba?

Bu bilgi doğrudur hocam bağlıysa 5 değilse 7,5 tl peşin ödeme yok.Fatura olarak gelecek her ay.

• quote:

quote:

quote:

yok hocam ne yaptınız siz 5 tl den 60 tl 7,5 tl den 90 tl sadece.Peşinde ödenmiyor aylık gelecek.

hocam ne yaptıysam ne ettiysem, ne 5 tl dediler ne de 7.5 tl. yukarıda söylediklerim dışında fiyat veren duymadım. katarlılar yüzünden hep :)

• Şimdi digiturku aradım turksat üzerinden 5 lira dedi mh.
  • dün kargoya vermişler, bugün geldi. hdmi kablosu kısa geliyor malesef bana. daha uzununu almak gerekecek. önerebileceğiniz, uygun fiyatlı bir hdmi kablosu var mı? malum kablodan kabloya fark ediyor görüntü.

kumanda alıcısının ayrıca kablolu olması olayını ilk kez görüyorum. ilginç geldi bana.

servisi öğlen aradım, 1. sırada olmama rağmen 5 dk bekledim, bu da ilginçti. yarın için randevu aldım.

hiç kurulum falan yapmadım, yarın gelen servis halletsin her şeyi.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

hocam ne yaptıysam ne ettiysem, ne 5 tl dediler ne de 7.5 tl. yukarıda söylediklerim dışında fiyat veren duymadım. katarlılar yüzünden hep :)

Hocam iyide yazıyoruz okadar en kötü next i ararsınız onlar hallderler diye Digitürk insanda akıl bırakmıyor gerçi hepsi ayrı bir şey söylüyor sızde haklısınız.

• lig tv hd den alanlar üyelik numarasın özelden gönderebilir mi? kanıt sunmam gerekli.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam iyide yazıyoruz okadar en kötü next i ararsınız onlar hallderler diye Digitürk insanda akıl bırakmıyor gerçi hepsi ayrı bir şey söylüyor sızde haklısınız.

az önce yine aradım 15 tl dediler. dediğiniz gibi nexti arayalım en iyisi. olmazsa sd izleyeceğiz napalım.

• 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.