Şimdi Ara

Digiturk Modül (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.143
Cevap
45
Favori
152.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ailenin yıldızı ve dizi paketi varsa 300 liraya vereyim. evime bağlatamadığım için satiyorum kodu. modul baglamadılar samsung tv me
  • kağnıcıoğluteknoloji38 kullanıcısına yanıt
    Tv model verirsen benim evdekilerle uyumlu ise kanal listesi yapıp yollayayım hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evimde 2 tane Samsung tvde modül ile kullanıyorum hocam. Nedir sorun?

• quote:

Orijinalden alıntı: MikaHakkinen

Tv model verirsen benim evdekilerle uyumlu ise kanal listesi yapıp yollayayım hocam.
    Samsung 75nu7100 modeli hallettim çok teşekkür ederim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: MikaHakkinen

Evimde 2 tane Samsung tvde modül ile kullanıyorum hocam. Nedir sorun?
    adam aradı serviste tv ne marka diye sordu samsung dedim arcelik dısı modul değil kutulu uyelik yaparız dedi.
  • Arkadaşlar modul vestel tv lerde olmuyor mu modul kurulumun da d smart tivibu var digiturk kurulumu yok

• PoyrazKarayel59 P kullanıcısına yanıt
    İşi bilmeyen servismiş hocam. Bende 2 tane modüllü üyelik var. Biri Samsungta diğeri Vestelde:) Modül istiyorsanız ısrar edin derim.

• fbbr10 F kullanıcısına yanıt
    Oluyor hocam. Aramayı manuel olarak yapacaksın. Sadece televizyonunda kolay kurulum yok o kadar. Tabi manuel arayınca kanal sıralaması digiturk kanal sıralaması olmayacak haberin olsun.

• MikaHakkinen kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetlerine modül isteğinizi belirtin.Modül gelmezse iptal ederiz açıklaması yapın.Servisin elimde yoksa bile biz merkez olarak bulunduğunuz ildeki servise modül gönderiyoruz açıklamasınyapıyorlar.Servis Tvniz Arçelik değilse modül kurmuyoruz diyorsa,servise siz getirin modülü tvme takın diyeceksiniz.tv bir şekilde kartla uyumu sağlıyor ve kanallar açılıyor.Ben servisi gönderdim,sen git ben halledecem dedim.Adam gitii kendim çözdüm...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • smolwarf S kullanıcısına yanıt
    Yanlış kişiyi etiketledin hocam

• MikaHakkinen kullanıcısına yanıt
    🤪

• Dt 9103 hd kutuyla kurulumum yapıldı bugün.

Kutu eski duruyor ama ne dersiniz

• Konuyu görünce bir anda heveslendim ama az önce müşteri direk 4737373 müşteri hizmetleriyle görüştüm. Modül satışımız uygulamamız kesinlikle söz konusu değil, geçen sene arçelikle böyle bir kampanyamız oldu fakat gerek ek ödeme gerekse kurulum teknik destek işlerinin sorumluluğu komple arçelik firmasındaydı biz sadece bir şifre vererek dahil olduk olaya dedi. Herhangi bir şekilde modüllü bir kullanım şansınız yok dendi, modülü ben edinsem kartımı eşleme şansımız olurmu dedim ama malesef söz konusu değilmiş böyle bir durum da.

• CCaGDaSS kullanıcısına yanıt
    Hocam sen şifreyi bayiden al.Zarfın arkasında uydusuz modüllü kurulum yazıyorsa sıkıntı yok.Müşteri hizmetlerine şifreyi verirken bizzat dedim kesinlikle modül istiyorum,uydu cihazı istemiyorum dedim.Yoksa işlemleri iptal edeceğimi belirttim.Tabi efendim.İsteğinizi kaydediyorum.Modül gelecek dedi.Modülde geldi.

Digiturk Modül

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smolwarf -- 15 Mayıs 2020; 16:36:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CCaGDaSS

Konuyu görünce bir anda heveslendim ama az önce müşteri direk 4737373 müşteri hizmetleriyle görüştüm. Modül satışımız uygulamamız kesinlikle söz konusu değil, geçen sene arçelikle böyle bir kampanyamız oldu fakat gerek ek ödeme gerekse kurulum teknik destek işlerinin sorumluluğu komple arçelik firmasındaydı biz sadece bir şifre vererek dahil olduk olaya dedi. Herhangi bir şekilde modüllü bir kullanım şansınız yok dendi, modülü ben edinsem kartımı eşleme şansımız olurmu dedim ama malesef söz konusu değilmiş böyle bir durum da.
    Sen müşteri hizmetlerini fazla takma. Onların teknik bilgisi son derece yetersiz. Arçelik yada Beko bayisine git,Digitürk için modül şifresini satın almak istiyorum dersin. Ellerinde varsa verirler ve sende o zaman kurulum için Digitürk müşteri hizmetlerini ararsın ve servis yönlendiriler. Servis ellerinde modül yok derse sakın kutu isteme çünkü bana 3 kere modül yok dediler bende her seferinde o zaman gelmeyin dedim. Baktılar olmayacak o zaman modül getirdiler. İşte bunların kalibresi bu. Öteki türlü müşteri hizmetlerinin, ben kendim dahil yardımını zaten görmedim.

Saygılar

• arkadaşlar internette modül satan herhangi biyer bulamadım. yanlış mı bakıyorum acaba? siz nasıl satın alıyorsunuz modülü?
  • universteli U kullanıcısına yanıt
    Aynen

• Hocam Arçelik ve Beko mağazalarını bulunduğun ilde dolaş veya telefonla arayıp sor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smolwarf -- 15 Mayıs 2020; 18:30:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smolwarf

Hocam Arçelik ve Beko mağazalarını bulunduğun ilde dolaş veya telefonla arayıp sor..
    sağ ol hocam
  • universteli U kullanıcısına yanıt
    Beko yada arçelik bayisine gidip modül kullanımı için şifre almaya çalışacağım değil mi doğru anladım? Ondan sonra şifreyle servisi arayıp modülü bir şekilde zorla getirticez ve o şifreyle benim digitürk kartımı modülle mi senkronize edecekler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CCaGDaSS -- 15 Mayıs 2020; 20:46:6 >
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.