Şimdi Ara

DIGITURK KUTU VE KART ELİMDE KALDI!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
1.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Babam yaklaşık 2 ay önce digitürk iptal edip turkcell+ tv ye geçti. Kart ve kutu iade için merkeze gitti. Süreniz bitmiş ama işlemler tamamlanmamış kutu ve kartı şimdi alamayız demişler. Babamda bir daha geri götürmemiş ve otomatik ödemeden kutu ve kart ücretini (320tl sanıyorum) kesmişler.
    Dün benim uydu alıcım bozulunca öğrendim hepsini. Bana getirdi al bunu kullan diye (DT9102HD).Babam türksatta kullanıyordu. Bende Türksat çanağım ile türksat kolay kurulum yaptım. 65 kanal buluyor lakin hiçbiri açılmıyor, tabiki dt kanalları hepsi. Müşteri hizmetlerini aradım. Temsilci bana dt abonesi olmadan cihazı kullanamayacağımı ve para iadesinin mümkün olmadığını iletti.

Bu kadar yazının sonucunda

Sorun şu: Cihaz (DT9102HD) Türksat ile hiç kullanılmıyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi calippo -- 20 Mayıs 2016; 11:15:15 >

• Piyasada bu cihazın fw bulmak zor fakat bu işi yapanlar var. DT bayisine gidin mümkünse en küçük icra köşedeki olsun :D anladın sen
  • cevap için teşekkürler. yazılım ile yapılıyor zannediyorum fakat nette bulamadım. dediğiniz gibi tek çare dt bayii
  • DT bayileri servis ücreti karşılığında cihazı Turksata açıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: calippo

Babam yaklaşık 2 ay önce digitürk iptal edip turkcell+ tv ye geçti. Kart ve kutu iade için merkeze gitti. Süreniz bitmiş ama işlemler tamamlanmamış kutu ve kartı şimdi alamayız demişler. Babamda bir daha geri götürmemiş ve otomatik ödemeden kutu ve kart ücretini (320tl sanıyorum) kesmişler.
    Dün benim uydu alıcım bozulunca öğrendim hepsini. Bana getirdi al bunu kullan diye (DT9102HD).Babam türksatta kullanıyordu. Bende Türksat çanağım ile türksat kolay kurulum yaptım. 65 kanal buluyor lakin hiçbiri açılmıyor, tabiki dt kanalları hepsi. Müşteri hizmetlerini aradım. Temsilci bana dt abonesi olmadan cihazı kullanamayacağımı ve para iadesinin mümkün olmadığını iletti.

Bu kadar yazının sonucunda

Sorun şu: Cihaz (DT9102HD) Türksat ile hiç kullanılmıyor mu?

selam babam ücretsiz yazılım attırdı.

dügütürk cihazlaeı gerçekten güzel,

7 yıllık cihaz ama kanalları bugün bile otomatik güncelliyor.

birde, sanal kartı da mı teslim etmediniz ?

sanal kartı verin çünkü bizi mahkemeyle tehdit etmişlerdi zamanında.

• Evet kartı da eslim etmedik. Zaten kart için ayrı ücret kesmişler. Neden iade edelim ki? @ozzy üs şuerra

Yani eğer açılıyorsa kullanırım. Çünkü elimdeki akiwada hdler sd gibi bulanık ve bazı kanallarda görüntü ve seste takılma atlama oluyor.
  • GELİŞME:
    Bugün DT servisine gittim. Ürünü Türksata açtırmak istediğimi söyledim. Ürün kodunu inceleyince ürünü teslim ederseniz ödediğiniz ücreti geri alabilirsiniz dedi yetkili. Ürünü ve kartı teslim ettim. Belge verdiler teslim ettiğime dair. DT müşteri h. arayıp durumu anlatınca para iadesi yapılacakmış. Belki belgenin faxını isteyebilirlermiş. Toplam 240 tl imiş bu arada. Cihaz 200 kart 40tl. 320tl üyelik erken kapatma falan diye kesmişler sanıyorum.
  • GELİŞME 2: M. Hizmetleri aramış ve para iadesinin 14 gün içinde yapılacağını söylemiş.
    Böylelikle Bir DT macerasının daha sonuna geldik. Yorumlar ve görüşler için teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.