Şimdi Ara

DİGİTÜRK HUMAX DCR-HM 9505HD KUTU [[video eklendi]] (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.085
Cevap
10
Favori
128.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam Merhabalar

Yasaldır. Sıkıntı olmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Diğer modda ayarladığınız bütün kanallar digitürk + diğer uydu kanalları izleniyor. Tabii ki aboneliğiniz kapsamındaki kanallar izlenebiliyor.

İyi yanı eutelsatta olan bazı kanallar türksatta yoktu, türksatta olanların bazıları da eutelsatta yoktu. Şimdi hepsi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engart -- 2 Aralık 2019; 21:19:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: engart

Diğer modda ayarladığınız bütün kanallar digitürk + diğer uydu kanalları izleniyor. Tabii ki aboneliğiniz kapsamındaki kanallar izlenebiliyor.

İyi yanı eutelsatta olan bazı kanallar türksatta yoktu, türksatta olanların bazıları da eutelsatta yoktu. Şimdi hepsi var.
    eutelsat digitürk sıralı kanallar aynı yerlerdemş çıkıyor gene

örnek kanal d 24 de

star 27 de

bein sports 1 77 de gibimi
  • Hayır. Karışık. Zaten sıralamayı kendime göre ayarladım. Orjinali nasıldı hatırlamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Hocam,

Eutelsat moduna dönüp fişi çıkarıp takın ardından eutelsat kurulumunu başlatın.
    Hocam cihazın görüntü ayarını 1080 yapınca monitöre 1920x540 olarak aktarılıyor. Yerel yaptığımda ise görüntü köşelerden biraz büyütülürek aktarılıyor. Monitörü pc ile kullanıyorum ve böyle bir sorun yok. Bunu düzeltmenin bir yolu var mı acaba?
  • Hocam Merhabalar

Bende tam bilmiyorum fakat aktarma kaynaklı olabilir. Muhtemelen cihaz o şekilde ayarlanmıştır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Hocam Merhabalar

Bende tam bilmiyorum fakat aktarma kaynaklı olabilir. Muhtemelen cihaz o şekilde ayarlanmıştır.
    Sağolun hocam. Sabahtan beri ayarlamaya çalışıyorum deli oldum
  • Doğrudur.

Umarım çözersiniz :)

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Bugun gelip yeni uyelik icin kurulum yapildi ancak , dakika bir gol bir taktiklari kutu yetkili arkadas gittikten 10 dk sonra sinyal zayif hatasi verdi ve calismayi durdurdu . egere fisten cekip 5dk beklersem 15dk boyunca duzgun calisiyor ve sonra yine ayni terane . Gelen alici HM9504 sanirim eski bir model . Bugun gelen arkadasi arayim HM9505 kullanilmamis kutu istedigimi belirttim kendisi ilgilenicegini soyledi. Cagri merkezini arayip talep olusturdum siz hangi aliciyi onerirsiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AcetoBalsamico

Bugun gelip yeni uyelik icin kurulum yapildi ancak , dakika bir gol bir taktiklari kutu yetkili arkadas gittikten 10 dk sonra sinyal zayif hatasi verdi ve calismayi durdurdu . egere fisten cekip 5dk beklersem 15dk boyunca duzgun calisiyor ve sonra yine ayni terane . Gelen alici HM9504 sanirim eski bir model . Bugun gelen arkadasi arayim HM9505 kullanilmamis kutu istedigimi belirttim kendisi ilgilenicegini soyledi. Cagri merkezini arayip talep olusturdum siz hangi aliciyi onerirsiniz ?
    9505 en iyisi direkt onu alın

• AcetoBalsamico kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Humax 9505 isteyin sıkıntı yaşamazsınız öneririm. Gerekirse online işlemlerden tüketici şikayetleri bölümünden şikayet kaydı oluşturun durumu anlatın ücretsiz değişim talep edin.

Dostum Teknofix Izmir ofislerinde uydu alici yok , saka gibi 2 gundur TV izleyemiyorum. Aradim sikayet kaydi olusturdum , yarin teknik servis gelecek dendi , koskoca digiturk nasil yeni ve calisir vaziyette receiver bulundurmuyor hayret birsey.
    Hocam Merhabalar

Şikayet var üzerinden de yazın. Haklısınız Maalesef.

Yarin da cozum gelmezse oyle yaparim.
    Hocam Merhabalar

Tamamdır hocam. Ayrıca arayıp fatura şikayet kaydı da oluşturun yayın yoksa düşüm yapılsın faturadan.

• Hala en iyi kutu mudur digitürk için? Ben 2 yıldır kullanıyorum hiç sorun yaşamadım nefis durumda - sıfır istemiştim getirip takmışlardı. Sony AF9 OLED için pek yeterli değil ama 1080i ayarladım yalandan da olsa görüntü güzel :) yapamadılar mı yeni kutu?

• hugo_ramirez kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Humax 9506 yakında çıkacak humax 9505 ile aynı görüntü olarak. Sadece ücretsiz wifi aparat dahil olacak ve sinyal kalitesi daha iyi. Şuanda en iyi humax 9505. Bayiye sorun 9506 geldiyse onu alın.

• Güzel haber. Kaynak var mı? Ben sitede göremedim. Şimdi adamlardan zaten sıfır Humax 9505 zor aldım, bir ara bulunmaz hint kumaşıydı çünkü,, bir görüntü mevcut mu yada adress humax 9506 için? Kaynak olursa almak daha kolay@Metin Bilgin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hugo_ramirez -- 12 Şubat 2020; 0:42:43 >
  • hugo_ramirez kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Özel mesaj ile resim göndermeye çalışacağım gün içerisinde. Bilgi doğrudur merak etmeyin. Elimde sunum var fakat buradan gönderemiyorum.

• Kumandayı illa cihazın gözüne tutucaz yoksa kanal değişmiyor bu çok gıcık bir durum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.