Şimdi Ara

DİGİTÜRK HUMAX DCR-HM 9505HD KUTU [[video eklendi]] (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.084
Cevap
10
Favori
128.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 9504 hd alıcıyı merkezi sistem olaraktan bi türlü mod tuşu ile yapamadım olmuyor aynen tariflerdeki gibi denedim
  • Elimde 9505 kutu var 1 yıldan az kullandım iadeyi unutmuşum 350 lira para verdim bana patladı bu cihaz :)
    İhtiyacı olan varsa mantıklı bir fiyata vereceğim. Kutu içeriği tamdır orjinal HDMI vs duruyor

DİGİTÜRK  HUMAX DCR-HM 9505HD KUTU [[video eklendi]]
     DİGİTÜRK  HUMAX DCR-HM 9505HD KUTU [[video eklendi]]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Servis te açtırıp izleyebilirsiniz. Türksat üzerinden.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Hocam ihtiyacım yok benim şu anda çanak vs çatıda var zaten Türksat degilde diğeri neydi ona cevirmistik :) almıyorum artık Digitürk bunlara para kazandırmam. Evde de TV+ var en güzeli bu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mbeg44

Elimde 9505 kutu var 1 yıldan az kullandım iadeyi unutmuşum 350 lira para verdim bana patladı bu cihaz :)
    İhtiyacı olan varsa mantıklı bir fiyata vereceğim. Kutu içeriği tamdır orjinal HDMI vs duruyor

İstediğiniz fiyatı yazarsanız uygun olursa d
    üşünebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reLo -- 14 Eylül 2020; 21:41:57 >

• Hocam Merhabalar

Haklısınız maalesef :)

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Metin hocam bende hd 9104 var.Goruntu kalitesinden hic memnun degilim.Daha once bu dekoderi onerdiginizi de gordum.

Humax'a gecersem bariz bir kalite farki olacak midir? Digiturk cagri merkezi bana 4k destekleyen dekoder almami tavsiye etti.Faydasi olacaksa onu da dusunebilirim.

• Kanal D kanalında görüntü akışında takılma oluyor sizde de bu sorun var mı ?

• 9505 kutuya mod kısmından türksat kanalları var yeni kanal ekleme işlemi nasıl yapılıyor s sport ekleyecem

• Arkadaşlar merhaba.Servis aradı kurulum için gelecekler ve cihaz olarak humax 9506 yada 9505 istedim fakat ellerinde humax olmadığı ve 9104 diye bir cihaz vereceklerini söylediler.Bu cihaz nasıl acaba bilgi verebilirmisiniz?

• Merhaba,

Ben de bugün kurdurdum Humax 9505. Şöyle bir sorum olacak yardımcı olabilirseniz,

Kanal gösterge ışığı sönük gibi onu daha parlak yapamıyor muyuz? Herhangi bir ayar bulamadım bununla ilgili..

Kapattığım zaman da aynı şekilde saati göremiyoruz çok silik led parlaklığı..

• humax 9506 cihaz alındı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noname0056 -- 4 Aralık 2020; 13:40:29 >
  • Arkadaşlar 35 mb İnternetim var fakat kablo ile 9 mb hız alabiliyorum cihazın alabileceği max hız bu demişler di sanırım doğru mu?
  • Arkadaşlar digiturk tvde ücretsiz bazı kanallar açılmıyor nasıl düzelteceğim hakkında bilgisi olan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktay1910

Arkadaşlar 35 mb İnternetim var fakat kablo ile 9 mb hız alabiliyorum cihazın alabileceği max hız bu demişler di sanırım doğru mu?

100Mbit internetim var bende de aynı şekilde 9 Mbit diyor. Zannedersem kendine yeterli hıza sabitlemişler daha fazla band genişliği kullanarak diğer cihazlarda sıkıntı yaşanmamsı adına.

• Aynen muhtemelen öyle bi durum olmuş yeterli geliyor zaten her türlü.

• Merhabalar,

Digiturk taahhütümü 24 ay daha uzattım. Önceki cihazım 9504'tü, hem kanal geçişleri yavaştı hem de kanal silmeye başlamıştı.

Yeni cihaz istedim, 9505 verdiler. Ancak Denon AVR ses sistemime giden ARC sinyalini kesiyor 9505. HDMI ARC bağlantı sorunu olduğunu bu başlıktan öğrendim. TV'yi açmadan önce Digiturk elektriğini kesiyorum, Netflix ile Arc'yi aktif hale getiriyorum, sonra digiturkü açıyorum, ses ancak öyle ses sisteminden geliyor.

9506 cihaz da varmış neden onu vermediler bilmiyorum ama 9506'da ARC sorununun ortadan kalktığını söyleyebilecek birisi var mı? Ona göre değişiklik talep edeceğim.

Çok teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: pasa_emre

Merhabalar,

Digiturk taahhütümü 24 ay daha uzattım. Önceki cihazım 9504'tü, hem kanal geçişleri yavaştı hem de kanal silmeye başlamıştı.

Yeni cihaz istedim, 9505 verdiler. Ancak Denon AVR ses sistemime giden ARC sinyalini kesiyor 9505. HDMI ARC bağlantı sorunu olduğunu bu başlıktan öğrendim. TV'yi açmadan önce Digiturk elektriğini kesiyorum, Netflix ile Arc'yi aktif hale getiriyorum, sonra digiturkü açıyorum, ses ancak öyle ses sisteminden geliyor.

9506 cihaz da varmış neden onu vermediler bilmiyorum ama 9506'da ARC sorununun ortadan kalktığını söyleyebilecek birisi var mı? Ona göre değişiklik talep edeceğim.

Çok teşekkürler.

Kimse yanıt vermedi ama ben 9505'te HDMI ARC sorunu yaşayanlara yardım olması için bilgi vereyim.

9506 aldım sorunum çözüldü. Hem wi-fi olan ve en son çıkan kutuyu kullanıyorum hem de ses sistemi sorunum çözüldü.

Stoklarda zor bulunuyor onu söyleyeyim.

• engart E kullanıcısına yanıt

merhaba hocam

merkezi sistem kullanıyorum 9504 hd uydu alıcım var

mod tuşu digitürk tarafından aktif hale getirilmiş

türksatt kanallarını izlemek için mod tuşu ile nasıl ayar yappmam lazım yardımcı olurmusunuz

bu ayarlarını kaç kere denememe rağmen olmadı bi yerde hata yapıyorum bulamıyorum çıkmıyor

• Eutelsattan turksata geçişim yapıldı bir kaç sorunum var birincisi sinyal bilgilerinde fta limit acik 60 gün yazıyor bu ne demek bir sorun teşkil eder mi kafamda bu sorun var ikincisi ne yaptiysa 83. Kanal epgsini geri getiremedin..son olarak fabrika ayarlarina dondurup gelismis kurulumdan diaeqc ayari yaptiktan turksat kurulumu yaptilar.. eutelsatta direk fabrika ayarlarina dondursem eutelsat kolay kurulum yapiyordum.. gizli menuden de ayar yaptilar bu kadar ugrasmaya ne gerek vardi turksata gectikten sonra neden direkt kolay kurulumla bulunmuyor mu illla lnb diseqc mi yapmak lazım..

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.