Şimdi Ara

DİGİTÜRK HUMAX DCR-HM 9505HD KUTU [[video eklendi]] (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.085
Cevap
10
Favori
128.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Seni arayan Bayiye özellikle bu kutuyu söyle..elinde varsa zaten getirir ... sıkıntı olmaz..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 60 gün uyarisi veriyor
    cÖZÜM nedir arkadaslar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekzen -- 29 Ekim 2016; 20:38:51 >
  • 24 aylık taahhüt 2 ocakta doluyor. Cihaz bundan sonra benim oluyor sanırım öyle değil mi? (Humax 9505hd)

Mod tuşunu aktif hale getirdim. Kartsız bildiğin normal türksat yayınlarını izleyeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cirrus-

24 aylık taahhüt 2 ocakta doluyor. Cihaz bundan sonra benim oluyor sanırım öyle değil mi? (Humax 9505hd)

Mod tuşunu aktif hale getirdim. Kartsız bildiğin normal türksat yayınlarını izleyeceğim.

sakın cihaz benim hatasına düşmeyin.ilk önce digitürk fax çekerek aboneliğinizi sonlandırın humax 9505hd cihazıda size en yakın digitürk merkezine iade ederek teslim makbuzunu alıp saklayın.

bunları yapmazsanız ne olur 6 ay sonra postacı bir zarf getirir ve içini açtığınızda digitürkün size gönderdiği 370 tl lik bir hediye ile karşılaşırsınız esas süreç bundan sonra başlar avukat ile telefon trafiği moral bozukluğu bunları yaşamak istemiyorsanız beş para etmeyecek cihazı iade edip kurtulabilirsiniz..

bunları niyemi yazdım bende sizin gibi düşünerek kullandığım cihazı iade etmedim hemde müşteri hizmetlerinden aldığım bilgi ile ve bunlar başıma geldi sizide uyarmak istedim
  • Berbat bir uydu alıcı, görüntü kalitesi kötü, tv izlemekten soğuttu
  • Bjk-Bursa maçında piksel çakıp duruyor karıncalanma oluyor yayından kaynaklı sanırım.

• Ben arc problemini bile bile kutuyu yine tercih ettim. Merak edenler için arc konusunda hala çözüm bulunamamış. Sadece denemelerim sonucunda şu şekilde bağlayabiliyorum. Ev Sinema sinema sistemine geçmek istediğimde tüm cihazları (tv, anfi ve 9505) kapatıyorum ve 9505in hdmi kablosunu tv den çıkarıp sistemi acıyorum. Arc devrede iken 9505 in hdmi kablosunu tv ye taktığımda arc sorunsuz çalışıyor. Bir ara şu arc işine çözüm bulsalar iyi olacak yoksa cihaz gayet stabil ve düzgün çalışıyor.
  • Merhaba, 9102 uydu alıcısı artık kafayı yemiş durumda. Kutu değişimi istiyorum acaba bu kutu Türksat üyeliğinde problem çıkarır mı. Türksat uydusu üzerinden yayınları izleyen varsa yorum yapabilir mi? Teşekkürler.
  • Cihaz için kablosuz wifi için hangi marka uyumlu adaptör alabilirim..

Dilediğin yerde uygulaması için..

Digitürk 90 tl istiyor...

• Kimse cevap vermemiş

• rkadaşlar malum sitede satılık digiturk uydu alıcıları var, bunlardan alırsam evimde kullandığım digitürk kutusundan kartı çıkartıp bu kutuya takıp izleyebiliyormuyum veya nasıl bir yol izlenmesi gerekiyor bilgisi olan var mı acaba?
  • Di Renovatio kullanıcısına yanıt
    İzliyemezsin kart eşleşmeli cihazlar.
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    Peki malum siteden satın aldıktan sonra digitürk müşteri hizmetlerini arasam eşleştiremezmiyim?
  • Di Renovatio kullanıcısına yanıt
    Servis şey ediyoda derler nerden geçti eline filan.
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkürler hoacm cevap için ama anlamadığım malum sitede onlarca bu şekilde satılan receiver var onlar hangi mantıkla satıyor bu cihazları veya alanlar ne yapıyor o kısmı anlamadım:)
  • ısınma sorunu varmı arkadaşlar bende 9103 bozuldu bende 9505 e geçeyim diyorum benim için görüntü kalitesi önemli portal pek kullanmıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black100 -- 30 Temmuz 2017; 13:56:25 >
  • black100 B kullanıcısına yanıt
    Isınmayan hiçbir teknolojik alet yoktur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Isınmayan hiçbir teknolojik alet yoktur.

aynen ama bazı cihazlar ısınınca takılmalar açılıp kapanmalar donmalar gibi belirtiler verir demek istediğim buydu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black100 -- 30 Temmuz 2017; 15:6:38 >
  • black100 B kullanıcısına yanıt
    Bu cihaz güzeldir hocam bi problem yaratmazda digitürkün cihazları pek kaliteli değil zaten ama bu 9505 10 numara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Bu cihaz güzeldir hocam bi problem yaratmazda digitürkün cihazları pek kaliteli değil zaten ama bu 9505 10 numara.

eyfallah
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.