Şimdi Ara

Digiturk Eutelsat'a Geçiş Sorunu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, dün itibariyle N11 kampanyasından yararlanıp yıllar sonra tekrar Digiturk aboneliği başlattım. Ama binada ortak sistem olduğundan Türksat üzerinden aktivasyon yapıldı. Sonradan öğrendim ki birçok kanal HD değil SD oluyormuş o şekilde. Şimdi bunu değiştirmek için aradım, ama özel kampanya pakedi olduğu için geçiş yaparsam hepsinin iptal olacağı bilgisi veriliyor.

Sormak istediğim şu, ben uyducuya bir Eutelsat yönlü çanak taktırıp kendim kolay kurulum yapsam pakedimdeki kanalları HD izleyebilir miyim? Servis elemanı izlersin diyor ama Digiturk bizim tanımlamamız lazım açılmaz kanallar diyor. Uydu alıcı DT 9104 bu arada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam Merhabalar

Çanağı eutelsat yönüne çevirirsin sıkıntı olmaz kolay kurulum yapın hdler gelecektir izleyebilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler.

• Bana turksat kurulum yaptilar. Birkac gun sonra euteldat icin talep olusturdum. Bu talebi musteri hizmetlerinde olustururken anten yonu degistikten sonra bizi arayio bikgi verin tanimlama yapacagiz mevcut taahhut ve faydalar iptal olacak yenk taahhut verilecek dendi.

Servis geldi eutelsata gecis anten yonu degistirdi. Yayinlar vardi. Ben musteri hizmetlerini aramadim. Ulusal kanallarin yayin kalitesi berbatti ama bein kanallari hd idi. Sonra bir sey sormak icin musteri hizmetlerini aradim ve ogrendim ki digiturkte hala turksat gorunuyordum ve sinyali turksattan aliyordum sonra eutelsata sistemden gecis yapti tabi ucretsiz dizi film izleme haklarim yandi ama tum yayinlarin kalitesi cam gibi oldu. Kisaca anten yonu degismeniz yetmeyecek ddigiturku arayip aanten yonunu degistirdim beni eutelsata gecirin ddiye basvurmaniz lazim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakonic -- 14 Kasım 2019; 22:21:57 >
  • trakonic T kullanıcısına yanıt
    Bein kanalları HD olsa bana yeterli aslında ama diğer kanallarda sıkıntı olması kötüymüş. Şansımızı deneyelim bakalım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.