Şimdi Ara

DİGİTURK CİHAZ GÜNCELLEME

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
43.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar digiturk cihaz güncelleme için internet bağlantısı gereklimi yoksa cihaz otomatik olarak digitürkten internetsiz mi alıyor internetim yok işyerimden indirip flash belleğe atıp cihaza takıp yükleyebilirmiyim

• efefor kullanıcısına yanıt
    İnternete gerek yok.
    Cihazdan menüye giriniz .orda yeni yazılım diye ibare görünüz kendisi arayacak varsa zaten direk kurar.
    Bu arada cihazınız devamlı güncell kalması için ,cihazın fişini çekmeyin. İzlemediğiniz zamanlarda stadbya alınız yeterli.
    Kanal ve yazılım güncelleme oto alır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lene

İnternete gerek yok.
    Cihazdan menüye giriniz .orda yeni yazılım diye ibare görünüz kendisi arayacak varsa zaten direk kurar.
    Bu arada cihazınız devamlı güncell kalması için ,cihazın fişini çekmeyin. İzlemediğiniz zamanlarda stadbya alınız yeterli.

çok teşekkürler mantıken internet gerekli diye düşünmüştüm iyiymiş.
  • Lene kullanıcısına yanıt
    Bende yeni yazılım ara aktif değil basılmıyor
  • Cihaz ne ? Sürüm kaç ?
    Belkide cihazınız güncelldir.
    Eğer cihazınız yeni yazılımı kabul etmiyorsa.
    Cihazı fab.ayarlarına çekiniz .eğer yine olmazsa sosyal medyadan dt ye yazınız ,hemen dönerler.(bir çok sorunu ben bu şekilde hallediyorum)

Cihaz altech dsd4123 yazıyor görsellere yazınca çıkıyor aynısı yazılım TI 2.30.1c.46 Yazıl güncellemelerin ne artıları oluyor ?
  • Yazılım güncelleme .cihazın daha stabil ,daha geliştirici ,eksikler varsa (bug) bunların düzelmesi daha bir sürü şeyler.
    Cihazınız fişini çekmeyiniz izlemediğimiz zamanlarda ,standby da dursun ve bu sayede kanal ve yazılım güncellemesi stabil ve güncell olur.

Zaten öyle yapıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lene

İnternete gerek yok.

cihaz arızalandı bugün humax 9504hd verdiler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.