Şimdi Ara

DİGİTURK DEVAM EDEN GÜNCEL KAMPANYALAR (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
900
Cevap
2
Favori
59.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sizden bu kampanyanın detayları ile ilgili acil haber bekliyoruz.
    Bazı bayilere yeni paket sistemi ile ilgili broşür gönderildiği söyleniyor,doğru mu acaba ?

Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak73 -- 24 Mart 2008; 14:13:53 >
  • evet bu konu ile ilgili kampanya yok mu?
    quote:

Orjinalden alıntı: dammak

Arkadaşlar DigiturkPlus+ bu kampanyanın neresinde...Ne yapayım ben SD paketi. Zaten 4 yıldır onu kullanıyorum. Mevcut aboneleri ilgilendiren HD yayına sahip olan DigiturkPlus+. Siz bundan haber verin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: dammak

Arkadaşlar DigiturkPlus+ bu kampanyanın neresinde...Ne yapayım ben SD paketi. Zaten 4 yıldır onu kullanıyorum. Mevcut aboneleri ilgilendiren HD yayına sahip olan DigiturkPlus+. Siz bundan haber verin...

iste platin alırsan digiturkplus pvr aylık ucreti odemeyeceksin(9.9ytllik)
  • EVET ARKADAŞLAR GÜNLERDEN BERİ MERAK ETTİĞİMİZ KAMPANYA AÇIKLANDI VE BENİM FİKRİMCE ÇOK GÜZEL OLDU KAMPANYANIN DETAYLARI ŞUNLAR

1-224YTL ÖDEYİP SİSTEMİ SATIN ALIYORSUN GİRİŞ PAKETİNİ BEDELSİZ İZLİYORSUN(ÇANAK ANTEN CİHAZ KURULUM DAHİL)ÜYE İSTERSE 19.90YTL GÜMÜŞ KOLTUK(EKOSPOR LİG TV Lİ)

2-224YTL ÖDEYİP SİSTEMİ SATIN ALIYORSUN (ÇANAK ANTEN CİHAZ KURULUM DAHİL) 19.90YTL GÜMÜŞ KOLTUK(EKOSPOR LİG TV Lİ) ÜYENİN SENELİK 43 X 12 =516 YTK KARI VAR

GÜMÜŞ KOLTUK 19.90 EKOSPOR PAKET 62.80 YTL ESKİ
    ALTIN KOLTUK 43.90 SÜPER PAKET 86.80 YTL ESKİ
    PLATİN KOLTUK 69.90 MEGA GOLD PAKET 109.90YTL ESKİ

YENİ KAMPAYADA ÜST PAKETLERDEN ALINAN ÜYELER DE BAZI AVANTAJLARLA KARŞIMIZA ÇIKIYOR MİSAL VERELİM. ÜYE PİLATİN KOLTUKTAN ÜYE OLDUĞUNDA ÜCRETSİZ SERVİS. TÜM SALON FİLMLERİNİ İZLEYEBİLME. TÜM EROTİK KANALLAR + DERGİ GİBİ DİGİTÜRKDE NE VAR NE YOKSA HEPSİNDEN FAYDALANABİLME OLANAĞINA SAHİP.

• Sn.next-urla, peki bu yeni sistemde ikinci üyelikler için bir şey var mı?Bende şu anda yan oda paketi de var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: next-urla

EVET ARKADAŞLAR GÜNLERDEN BERİ MERAK ETTİĞİMİZ KAMPANYA AÇIKLANDI VE BENİM FİKRİMCE ÇOK GÜZEL OLDU KAMPANYANIN DETAYLARI ŞUNLAR

1-224YTL ÖDEYİP SİSTEMİ SATIN ALIYORSUN GİRİŞ PAKETİNİ BEDELSİZ İZLİYORSUN(ÇANAK ANTEN CİHAZ KURULUM DAHİL)ÜYE İSTERSE 19.90YTL GÜMÜŞ KOLTUK(EKOSPOR LİG TV Lİ)

2-224YTL ÖDEYİP SİSTEMİ SATIN ALIYORSUN (ÇANAK ANTEN CİHAZ KURULUM DAHİL) 19.90YTL GÜMÜŞ KOLTUK(EKOSPOR LİG TV Lİ) ÜYENİN SENELİK 43 X 12 =516 YTK KARI VAR

YENİ KAMPAYADA ÜST PAKETLERDEN ALINAN ÜYELER DE BAZI AVANTAJLARLA KARŞIMIZA ÇIKIYOR MİSAL VERELİM. ÜYE PİLATİN KOLTUKTAN ÜYE OLDUĞUNDA ÜCRETSİZ SERVİS. TÜM SALON FİLMLERİNİ İZLEYEBİLME. TÜM EROTİK KANALLAR + DERGİ GİBİ DİGİTÜRKDE NE VAR NE YOKSA HEPSİNDEN FAYDALANABİLME OLANAĞINA SAHİP.

şimdi ben giriş paketi üyesiyim 1 yıldan beride üyeyim şimdi ben yanlızca 19.90 ödeyip gümüş koltuk alabilicem mi ???

• quote:

Orjinalden alıntı: pes4 hamachi

peki ss2 kartımla izleyebilirmiyim

Evet abone kartıyla beraber izleyebilirsiniz..
  • Kampanya detay bilgileri eksik.
    Ben Digiturk Plus kullaniyorum mesela, ve zaten 800 kusur ytl pesin odeyerek Digiturk 'un Pace marka reciever 'ini satin almistim. Super paket + 10 YTL plus ucreti oduyoruz hali hazirda. Benim gibi olan kullanicilar hicbir ucret odemeden Altin Koltuk'a gecebilecek mi? 43 YTL'ye plus un 10 YTL lik ekstra ucreti dahil olacak mi? Bunlar muamma..
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheGuardian

Kampanya detay bilgileri eksik.
    Ben Digiturk Plus kullaniyorum mesela, ve zaten 800 kusur ytl pesin odeyerek Digiturk 'un Pace marka reciever 'ini satin almistim. Super paket + 10 YTL plus ucreti oduyoruz hali hazirda. Benim gibi olan kullanicilar hicbir ucret odemeden Altin Koltuk'a gecebilecek mi? 43 YTL'ye plus un 10 YTL lik ekstra ucreti dahil olacak mi? Bunlar muamma..

Bildiğim kadarıyla sadece platin pakette 10 YTL'lik PVR ücreti alınmayacakmış.Onun dışındaki paketlerde bu ücret yine var.
  • Bir maç için (derbiler hariç) 5 ytl veriyorum dışarıda.

Ayda 4 maç izlesen 20 ytl (derbiler hariç)

Lig bitimine 7 hafta var eder 40 ytl
    (2 ay diyelim)
    Şuan 13 ytl ödüyorum (aboneliklerimden biri için) fark lig tv için 7 ytl desek (19.90)
    14 lira fazla vereceğim sadece (2 ay). 40 -14 = 26 lira kar . ee lig tatil olacak 3 ay maç yok .
    Fark 7 ytl idi 3*7 =21 ytl

26 dan çıksın 21 kalır 5 lira kar. (artık derbiler dahil ve evimde)

Valla hala eleştirmeyi başaranlara helal olsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kedhy

Bir maç için (derbiler hariç) 5 ytl veriyorum dışarıda.

(2 ay diyelim)
    Şuan 13 ytl ödüyorum (aboneliklerimden biri için) fark lig tv için 7 ytl desek (19.90)
    14 lira fazla vereceğim sadece (2 ay). 40 -14 = 26 lira kar . ee lig tatil olacak 3 ay maç yok .

İlave olarak Haziran ayında Euro-2008 futbol şampiyonası ( plus üyeleri için HD )
  • quote:

Orjinalden alıntı: Burak73

quote:

(2 ay diyelim)

İlave olarak Haziran ayında Euro-2008 futbol şampiyonası ( plus üyeleri için HD )

• lig sadece bu seneden ibaret değil sende yeni sezon başlayınca alırsın fiyatlar gerçekten çok cazip 63ytl ye verilen paketi 19.90ytl ye izliyorsunuz
    quote:

(2 ay diyelim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi next-urla -- 24 Mart 2008; 23:32:03 >
  • evet altın koltuğa geçebilirsiniz fakat 10ytl hd ücreti ödersiniz platin koltuğa geçerseniz ödemezsiniz
    quote:

Orjinalden alıntı: TheGuardian

Kampanya detay bilgileri eksik.
  • gerekli bilgiyi edinip hoşpaket üyeleri için tekrar yazacağım
    quote:

Orjinalden alıntı: kadraj

quote:

EVET ARKADAŞLAR GÜNLERDEN BERİ MERAK ETTİĞİMİZ KAMPANYA AÇIKLANDI VE BENİM FİKRİMCE ÇOK GÜZEL OLDU KAMPANYANIN DETAYLARI ŞUNLAR

şimdi ben giriş paketi üyesiyim 1 yıldan beride üyeyim şimdi ben yanlızca 19.90 ödeyip gümüş koltuk alabilicem mi ???

• Sayın Next-Urla,

Bu kampanyalara göre 7 yıllık mevcut bir üye olan ben Digi Plus'a geçmek istesem bunun maliyeti nedir, bu işlem için bir kampanya var mı? Bilgi verebilirseniz çok mutlu olurum gerçekten...

Saygılarımla,

Blanchy
  • quote:

lig sadece bu seneden ibaret değil sende yeni sezon başlayınca alırsın fiyatlar gerçekten çok cazip 63ytl ye verilen paketi 19.90ytl ye izliyorsunuz
    quote:

(2 ay diyelim)

Dikatli okursanız ben kampanyanın iyi olduğunu gelecek sene olmasa sadece bu sene için olsa bile yeterli olduğunu söylüyorum.

• Hmm anladim. Digiturk Plus kullananlar icin en mantiklisi Platin sandalye yani Hem 10 YTL PVR ucreti dahil hem evdeki diger 2 televizyona da Digiturk ucretsiz hem de sinema salonlari acik dergi gelecek, cok guzel valla. Tebrik ettim Digi'yi..
  • 600 ytl gibi pvr kutuyu satın alarak geçiş yapabiliyorsunuz şu an
    quote:

Orjinalden alıntı: blanchy

Sayın Next-Urla,

Bu kampanyalara göre 7 yıllık mevcut bir üye olan ben Digi Plus'a geçmek istesem bunun maliyeti nedir, bu işlem için bir kampanya var mı? Bilgi verebilirseniz çok mutlu olurum gerçekten...

Saygılarımla,

Blanchy
  • tek başına turksattan lig tv izleyenler ne gibi kampanyadan yararlanmış oluyor var mı bir kampanya

biz turksattan izliyoruz.. ne şekilde kazıklanmamız gerekiyor.. cihazlar kendi cihazımız sadece kart var.. neye ne para ödeyeceğiz acaba
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.