Şimdi Ara

DİGİTURK DEVAM EDEN GÜNCEL KAMPANYALAR (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
901
Cevap
2
Favori
59.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: next-urla

kutular 12 ay taksitle veriliyor ve kaç senelik üye iseniz yıl başına 40ytl indirim yapılıyor ve çok yakında eurosport hd de platforma eklenecek dünya üzerinde çok az kanal hd yayın yaptığı için artık yavaş yavaş diye düşünüyorum

ne yani yaptıkları kampanya bu mu ????
  • Evet 12 ay taksit yapıldığını duymuştum, fakat vade farkı uygulanarak yapılıyor diye biliyorum. 40 YTL indirimden de haberim var. Eğer Nisan kampanyasında bu koşullar daha da iyileştirilmeyecekse ve yeni HD kanallarda platforma eklenemeyecekse neyi iyileştirecekler acaba. Doğrusu çok merak ediyorum.
    quote:

kutular 12 ay taksitle veriliyor ve kaç senelik üye iseniz yıl başına 40ytl indirim yapılıyor ve çok yakında eurosport hd de platforma eklenecek dünya üzerinde çok az kanal hd yayın yaptığı için artık yavaş yavaş diye düşünüyorum
  • d-smart fiyatı nedir acaba?
  • 250 ytl ile 380 ytl arasında receiver fiyatı aylık ödeme yok mecburiyet yok

250 ytl ye nerde diyecek olanlar için hemen söyliyim alıcıysanız 250 ytl için yardımcı olurum

Önemli Not: Benim dsmart satıcısı falan değilim sadece aldığım yeri söyleyeceğim o kadar hiç bir firma ile uzaktan yakından alakam yoktur.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrsilver -- 22 Mart 2008; 21:40:45 >
  • adamların işi yeni müşteri kapmak, şimdi en ucuz paketi alana sezon sonuna kadar lig tv bedava gibi abuk bir kampanya yaparlar, birkaç zavallıyı daha üye yaparlar sonra da fiyatları yukarı çekerler millet de iptal ettirmenin derdine girer.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kadraj

quote:

ne yani yaptıkları kampanya bu mu ????

Asıl şok bu olur :=)
  • quote:

Orjinalden alıntı: mrsilver

250 ytl ile 380 ytl arasında receiver fiyatı aylık ödeme yok mecburiyet yok

250 ytl ye nerde diyecek olanlar için hemen söyliyim alıcıysanız 250 ytl için yardımcı olurum

Önemli Not: Benim dsmart satıcısı falan değilim sadece aldığım yeri söyleyeceğim o kadar hiç bir firma ile uzaktan yakından alakam yoktur.....

e o zaman ne duruyorsuunuz. hemen söyleyin, bu gün ya da yarın gidip alayım.
    not: ben ankara' dayım. (önemsiz bir ayrıntı belki ama...)
  • quote:

Orjinalden alıntı: sgerrard

adamların işi yeni müşteri kapmak, şimdi en ucuz paketi alana sezon sonuna kadar lig tv bedava gibi abuk bir kampanya yaparlar, birkaç zavallıyı daha üye yaparlar sonra da fiyatları yukarı çekerler millet de iptal ettirmenin derdine girer.

Bu ne demek şimdi?
  • neden digiturk alanları zavallı olarak nitelendiriyorsun bu yanlış bir tabir herkez ne isterse onu alır
  • Abi parası olan alır gerçekten geçen ykm de digiturk plus standında hd maç izledim süperdi ya resmen özellikle fox da ki maç süperdi ama tabiki biraz ucuz olması lazım çok pahalı abicim ya.......
  • lig tv için aylık 10 ytl oolursa alırım yoksa almam zate inp var tsl den güzel napak kedi ulaşamadıgı çigere pis dermiş
  • Şöyle bir duyum aldım acaba kampanya bu mudur?

1.gümüş koltuk .... 19.90 ytl lig tv dahil
    2.altın koltuk .... 43.90 ytl lig tv dahil
    3.platin koltuk .... 69.90 ytl ful paket
    bütün paketler iptal artık 3 adet paket kullanılacak.
    gümüş koltuk.eski ekonomik paket + lig tv
    altın koltuk .eski süper paketi
    platin koltuk . eski mega süper + mega gold paket
    çok güzel bir yenilenme yaptılar helal olsun dıgıturk,e.
    139 ytl,ye cihazı satın alıyorsunuz,bu fiyatlardan seyrediyorsunuz.
    eski üyelerede geçiş imkanı var.

ALINTIDIR.
  • quote:

Orjinalden alıntı: makhan

Şöyle bir duyum aldım acaba kampanya bu mudur?

1.gümüş koltuk .... 19.90 ytl lig tv dahil
    2.altın koltuk .... 43.90 ytl lig tv dahil
    3.platin koltuk .... 69.90 ytl ful paket
    bütün paketler iptal artık 3 adet paket kullanılacak.
    gümüş koltuk.eski ekonomik paket + lig tv
    altın koltuk .eski süper paketi
    platin koltuk . eski mega süper + mega gold paket
    çok güzel bir yenilenme yaptılar helal olsun dıgıturk,e.
    139 ytl,ye cihazı satın alıyorsunuz,bu fiyatlardan seyrediyorsunuz.
    eski üyelerede geçiş imkanı var.

ALINTIDIR.

evet kampanya budur kesin.... sanıyorum tabi.
    yarın bir gün açıklanır artık kampanya...
    bakalım tepkiler nasıl olacak.

• yarın yazacağım tam detaylarını öğreneyim şimdi yanıltmak istemem
  • Bence DT yönetimi bu fiyatlarla satiş yapacaksa kampanya tarihi ile ilgili bir hata yapıyor bu hafta sonu Beşiktaş Fenerbahçe maçı var kampanya bu gün başlasaydı bir haftada bayağı bir satiş olurdu diye düşünüyorum.
  • peki ss2 kartımla izleyebilirmiyim
  • Haftalardır forumlarda konuşulan, merakla beklenen Nisan ayındaki Digiturk'un yıldönümü kampanyası beklenende fazla ilgi çekeceğe benziyor.

Kampanya Nisan ayında başlıyor. Digiturk dijital yayıncılıkta devrim yaratmaya hazırlanıyor. Hiç umulmadık fiyatlarla bizlere bir çok avantaj sağlıyor. Ayrıca bu sisteme geçmek isteyenlerden şu an Digiturk üyesi olanlar, yeni üyelerden çok fazla avantaja sahip olacak.

* Kampanyanın asıl şartlarından biri; mevcut ve yeni üyeliklerde elinizdeki Digiturk kutusunu taksitle veya peşin olarak satın almak.

Mesela mevcut üyeliklerde Philips kutuları 99 Tl, Vestel kutuları 230 Tl, Hoş Paket Dcr kutuları 130 Tl'ya 12 taksitle veya peşin olarak satın almak gerekiyor. Ayrıca mevcut Digiturk üyeleri Digiturk'te bulunduğu yıla göre satın aldığı kutularda her yıl başına Philips kutularda 5'er veya Vestel kutularda 10'ar Tl indirim kazanıyor. Mesela 7 yıllık bir Digiturk üyesi Philips kutuyu 99 Tl değil, 64 Tl'ya alabiliyor..
    Ya da yeni üyeliklerde yeni piyasaya çıkacak Pace marka kutuyu 230 Tl'ya 12 taksitle veya peşin olarak alınabiliyor. Yeni üyeliklerde Philips ya da Vestel eski kutular alınamıyor.

* Kimi zaman yine forumlarda konuşulan bir konu da paket sisteminin değişmesi. Yeni Digiturk Dünyasında artık GÜMÜŞ, ALTIN ve PLATİN paketler olacak. Ve tüm paketlerde Lig Tv olacak. Yani artık 19,90'a bile Lig Tv izlenecek..

GÜMÜŞ PAKET = 19,90 TL ALTIN PAKET = 43,90 TL PLATİN PAKET = 69,90 TL

* GÜMÜŞ PAKET'e eski paket sistemindeki EKONOMİK SPOR PAKET diyebiliriz. Fiyatı 19,90'a düşmesiyle beraber bazı kanallarda değişiklik olacakmış. Mesela MYMAX kanalı GÜMÜŞ PAKET'e gelirken, FOX SPORTS kanalı bu paketten çıkacakmış. Ama sonuçta LİG TV'yi 19,90 izleyebileceğiz. Fortis Türkiye Kupası 19,90'lık Lig Tv paketinde olmayacakmış.

* ALTIN PAKET'i eski paket sistemindeki SÜPER PAKET'e benzetebiliriz. Erotik kanal ve salon filmleri hariç tüm kanallar olacakmış. Ayrıca Dergi üyeliği de bu pakette olacakmış. Fortis Türkiye Kupası da bu pakette izlenecekmiş.

* PLATİN PAKET'te ise tüm kanallar açık olacakmış. Ayrıca Salon filmleri de sınırsız olacakmış. Digiturk Plus üyeliklerinde alınan 9,90 Tl'lik HD PVR bedeli PLATİN PAKET'te kaldırılacakmış. Ayrıca yakında açılacak SporMax kanalı da bu pakette olacakmış.

Yakında Baby First ve Animax kanalları da platforma eklenecekmiş.

Bu kampanyanın püf noktalarından bazıları da Artı Puan kullanımı olmayacak, Dondurma yapılmayacak, ve Teknik Servislerde artık ücretli olacakmış. Ve mevcut üyeliklerde eski paket sisteminden Yeni Digiturk Dünyasına geçmek isteyenlerin taahüt farkları yansıtılmayacakmış. Ayrıca eski Digiturk kampanyaları da devam edecekmiş..

(doğruluk payı nedir?)
    BU BİR ALINTIDIR..

• zaten bu receiverlara kimse para vermiyorki.üstelik alsanız ne yapacaksınız eski model hepsi.Digitürk gene adam kazıklamanın başka bir yolunu arıyor.Bu kampanya asrın kampanyası nasıl oluyor anlamadım.Zaten ligin bitmesine 7 hafta kalmış 1 aylık lig tv için gene insanların bir sürü parasını alacaklar.
  • Yaa biraz iyi yanlarına bakın. Bu kadar sadece eleştirmek için yazmayın.

7 hafta sonra lig bitecekse
    12 hafta sonra başlıcak.

ayrıca bir sürü parasını dediğiniz 6 ytl fark var şimdiki ile arasında. 7 haftada olsa lig tv için değer...
  • Arkadaşlar DigiturkPlus+ bu kampanyanın neresinde...Ne yapayım ben SD paketi. Zaten 4 yıldır onu kullanıyorum. Mevcut aboneleri ilgilendiren HD yayına sahip olan DigiturkPlus+. Siz bundan haber verin...
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.