Şimdi Ara

DİGİTURK DEVAM EDEN GÜNCEL KAMPANYALAR (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
901
Cevap
2
Favori
59.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    açıklamalarınız doğruda olsa. Bazen işimize gelmediği zaman doğrular yanlış anlamalara yol açabiliyor.
    Ne deyim dr.say da haklı sizde haklısınız.
    Ben yinede güncel uygulamalar hakkında ki bilgilendirmelerinizin devamını diliyor ve bekliyorum.
    Kolayıklar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terms -- 26 Eylül 2008; 13:28:45 >
  • Sayın next-urla görüşleriniz için teşekküler.Ancak size pek hak veremiyorum.Şöyleki:
    1- Verdiğiniz örnek doğru bir örnek değildir.Bizler DT den bir kereye mahsus bir şey almıyoruz.Alışverişimiz sürekli tekrarlanan tarzdadır.Her ay yada her yıl bir hizmet yada mal tekrar alınıyor.Örneğin uzun süre aynı mağazadan alışveriş yapan müşteriye mağaza sahibi tarafından çeşitli indirimler ve jestler yapılır. Müşteride bunu bekler yada talep eder.Ticari hayatta bu tür uzun süreli müşteri- satıcı ilişkisine çokça rastlanır.Bizimde DT ile bu tür ilişkimiz vardır
    2-Savunduğunuz görüşler DT ün bakışı olmadığı bellidir..(''digiturk hatta hiçbir kuruluşun hiçbirzaman eski üyelerine biz kampanya yapıp fiyatı düşürüyoruz sizinkinide düşürdük dediğini duymadım''demiştiniz)
    Digitürk durup dururken bazı eski müşterilerini arayarak size özel indirimlerimiz var demektedir.Şu an benim üyeliğimi yıl sonuna kadar uygun fiyatla uzattılar.Bu sayede süper paket üyeliğimi sürdürüyorum.Yıl sonundan sonra ne olacağını bilemediğim için PLUS almıyorum.
    DT yine ayrılma sinyalleri veren bir çok eski müşteriyi pazarlıklarla uygun ücretlerle tutmaya çalışıyor.
    Son olarak şunu söyleyeyim.Ben 6000 ytl ye 2 sene önce aldığım lcd tv şimdi 3500ytl ye satılıyor diye satıcıya gidip bir hak talep etmiyorum.
    Selamlar.
    quote:

Orjinalden alıntı: next-urla

sizlerede bu imkan verilmiş ve kartsız şartsız geçebiliyorsunuz sizlerde üyelik iptali yapıp bu kampanyadan devam edebilirsiniz daha öncede dediğim gibi sizin koşullarınıza hangisi uygun ise onu yapınız neden daha fazla ödeyesiniz digiturk hatta hiçbir kuruluşun hiçbirzaman eski üyelerine biz kampanya yapıp fiyatı düşürüyoruz sizinkinide düşürdük dediğini duymadım bunlar üye toplamak için kısa süreli kampanyalardır nasıl alışveriş mağzaları günlük haftalık %50 indirim yapıyor ama daha önce bu malı alana gel paranı iade edeyim demiyor ben burda bunu anlatmaya çalıştım amacım ne digiturku savunmak nede sizi mağdur etmek elimden geldiği kadarınca sizleride bilgilendirmeye çalışıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr.say -- 26 Eylül 2008; 14:32:47 >

• Teşekkür ederim.Ama bu bir meziyet değildir.Bu forumda gerçekten paylaşma,bilgilenme amacıyla bulunanların asgari özelliği bu olmalı.
    Orjinalden alıntı: crower74

görüşlerinize tamamen katılıyor, ayrıca kavgacı olmayan ve kötü söz içermeyen saygılı üslubunuz için de sizi tebrik ediyorum....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr.say -- 26 Eylül 2008; 15:44:36 >
  • Sırf 4 tane kanalı izlemek için DT gibi bir şirketin ceremelerini çekemem 5 yıl kullandım sonunda bıktım zorlada olsa kapattım.

Hizmetleri ve müşteri görüşleri çok kötü Ben aylık 80 YTL para vereceğim sadece maç izlemek için oda haftada 90 dk adam gidip onada bir dünya iğrenç reklam koyacak. Buna bu formda kimsenin değinmemesi çok gücüme gitti açıkçası para ile sunulan hizmette reklam mı olurmuş 1. zevk için 40" LCD almışım HD+ DT açtırmışım adam gidecek bu görüntüyü maç oynanırken küçültecek benim verdiğim paranın ve affedersiniz zevkin içine çomak sokacak ben buna paranla rezil olmak derim. Bu insanımızda buna itiraz etmediği için (sonuçta itiraz edilirse kaldırılmak zorunda kalınır) görmedim

Verilen sözler ne zaman gerçek oldu DT de DT dijital yayın yaptığını idda ediyor peki nerde benim müdahale edebileceğim kamera açıları aynı maç yayınında eskiden Formula 1 İngiltere Dijital uydularından izlenirken anlaşması varken F1 arabalarını her açıdan izleyebiliyorduk. yaklaşık 24 farklı kamera açısı oluyordu. İşte dijital TV culuk budur bunun benzerlerini DT de görsekte çok zayıf kaldıklarını hepimiz biliyoruz. Toplanan bütün paralar bu hizmet veya hizmetlere değil LİG için Futbol federasyonuna oradan kulüpere (ki bu kısmı helal olsun) çoğuda cebe gidiyor işte bu apaçık ortada. Yoksa ihaleleri kaptıracaklarının farkındalar.

Ben bulaşmayı düşünmüyorum sizede tavsiye etmiyorum.

• Size aynen katılıyorum.D-smart la kötü yayıncılıkta yarışıyorlar.GS tabzon maçında kale önünde pozisyon yerine ülker reklamı seyretdirdiler.Bu kadar para verip reklamsız 90 dakika maç seyretmek hakkımızdır.Bu konuda dt ü protesto etmek gerekiyor.
    quote:

Orjinalden alıntı: valek

Sırf 4 tane kanalı izlemek için DT gibi bir şirketin ceremelerini çekemem 5 yıl kullandım sonunda bıktım zorlada olsa kapattım.

Hizmetleri ve müşteri görüşleri çok kötü Ben aylık 80 YTL para vereceğim sadece maç izlemek için oda haftada 90 dk adam gidip onada bir dünya iğrenç reklam koyacak. Buna bu formda kimsenin değinmemesi çok gücüme gitti açıkçası para ile sunulan hizmette reklam mı olurmuş 1. zevk için 40" LCD almışım HD+ DT açtırmışım adam gidecek bu görüntüyü maç oynanırken küçültecek benim verdiğim paranın ve affedersiniz zevkin içine çomak sokacak ben buna paranla rezil olmak derim. Bu insanımızda buna itiraz etmediği için (sonuçta itiraz edilirse kaldırılmak zorunda kalınır) görmedim

Verilen sözler ne zaman gerçek oldu DT de DT dijital yayın yaptığını idda ediyor peki nerde benim müdahale edebileceğim kamera açıları aynı maç yayınında eskiden Formula 1 İngiltere Dijital uydularından izlenirken anlaşması varken F1 arabalarını her açıdan izleyebiliyorduk. yaklaşık 24 farklı kamera açısı oluyordu. İşte dijital TV culuk budur bunun benzerlerini DT de görsekte çok zayıf kaldıklarını hepimiz biliyoruz. Toplanan bütün paralar bu hizmet veya hizmetlere değil LİG için Futbol federasyonuna oradan kulüpere (ki bu kısmı helal olsun) çoğuda cebe gidiyor işte bu apaçık ortada. Yoksa ihaleleri kaptıracaklarının farkındalar.

Ben bulaşmayı düşünmüyorum sizede tavsiye etmiyorum.

• kardesler , reklam , sansur , yazilim sorunu gibi problemlerde ben de her detayina kadar sizin gibi inceciyim ve en sert elestirilerin yapilmasini savunuoyrum

ama bu fiyatlarla ilgili konuyu acikcasi anlamiyorum

neredeyse musteri kazanmak icin kampanya yapmasi suc olacak adamlarin

next urlaya kendi soledikleri icin 100% katiliyorum , ama haa bu sansur reklam yazilim vb sorunlarda digiturk u savunursa haksizdir derim

bu bahsettiginiz musteri sadakati konusu ,surekli alisveris yapilan yerde indirim konusu cok dogru degil .. zira bu karar saticiya aittir , musteriyi kacirma derdi yok demek ki digiturk un , bicak kemige dayandiginda belli indirimler disinda umurlarinda deil

bence bunun yolu o platforma para kazandirmaya devam etmemektir .. demek ki o tehlike altinda hissetmiyorlar ve "konusur konusur yine oderler" diyolar ..

ben hep tansas , migros ,ya da carrefourdan paket paket kola aliyorum diye indirim yapmiyorlar .. o donem ne kampanya olursa o marketi secebiliyorum ,ama super ligi izlemek icin kararim akla kara gibi , ya digiturk uyesi olcam ve izlicem ya da izleyemicem

burda digiturkten minimum maddi hasarla faydalanmanin yollari kampanyalardir

yeni uye olacak adamlara kisa bi sure icin 19,90 a vestel uydu alicili giris spor die bi paket cikardilar ... ,ayda 20 milyona super lig izletiyorlardi ,suanda da 30 oldu sanirim , cihaz da sizin oluyor .. mac disinda baska bisi yok , normal kanallar var

ama 20 YTL ne demek ki , zaten ayda 16 ya da o ay 5 haftaliksa 20 mac var ... mac basina 1 YTL de odeyin bi zahmet

ha ben luks adamimdir , gittim super paket ve HD yayin aldim .. yaninda d smart im da var .. bole kucuk konular icin 3 -5 lirayi hesap edip huzurumu kacirmam

100 milyon olsa nolur 200 olsa nolur hersey para mi su hayatta

konu disi olcak ama surekli bi para muhabbeti forumlarda, futbol forumuna girerim mac bilet fiyatlarina isyan , burda digiturk fiyatlarina isyan .. kimi carsi pazarda domates biber fiyatina isyan

ne bu ya

• Sayın jujuuu
    Ne yazık ki bende sizin Satıcı daima haklıdır fikrine katılamıyorum.Bizler aynı pakete aynı zamanda farklı paralar verilmesini anlamıyoruz.Senin örneğinle bir kampanya varsa aynı zamanda herkes niye yararlanamıyor?.Örneğin bazı kişilere aynı tarihlerde ayrı fiyat uyguluyor yada pazarlıkla farklı fiyatlar veriyor.Bu mu ciddiyet ! Madem müşteri kaçırma derdi yok bunları niye yapıyor?Müşteri tutmak için teklif yapıyor sokak satıcısı gibi pazarlıkla indirim yapıyor.Eski üyeler avantajlı olarak değerlendirilmese niye bizlere PLUS da indirim yapıyor? Niye size özel diye eski üyelere çeşitli mailler gidiyor?
    Karar satıcıya ait lafı burda ve birçok yerde geçerli değil çağdaş bir anlayış değil.Biz bu malı her ay yada taahütlü ise her yıl yeniden alıyoruz.O yüzden bizler daha avantajlı olmamız gerekiyor ve öyle kabul ediliyor aslında .
    DT şimdi BP ile kampanya ya başladı.Nisan da herkese uygulamayı düşünüp aniden vazgeçtikleri AVANTAJLI KOLTUK kampanyasından bu yüzden vazgeçtiler.Farkındaysanız o günden bu yana çok sayıda şirketle kampanya yapıp ,bir yandan ucuza paket verirken şirketler üzerinden kazanarak kazancını bir yandan yüksek tutmaya çalışıyor.Rakipleri henüz ciddi bir alternatif olmadı.(d-smart saçmalıyarak fiyat/içerik oranını DT ile aynı tutarak çekim merkezi olamadı.İlerde teledünya ile ne olur göreceğiz.)Bu yüzden telaşı yok.Ama herkes lig tv seyretmiyor,biraz daha sallanırsa daha çok müşteri kaybeder.
    Ben sabırla bekliyorum.Yılbaşına kadar kendilerinin verdiği indirimli fiyatı tekrar vermez ve şu anki fiyatları uygularsalar elveda DT.
    NOT: BP den sürekli benzin aldığımdan birikmiş puanım var.Önemli bir puan tutuyorsa onu kullanırım.Yoksa harbiye benzin alacağım yok.İçecek değilim ya.Ki pepsi bile içmedim midemin sağlığı için.Şöyle daha yenir yutulur kampanyalar yapsalar neyse.
    Kusura bakma para gibi fani şeyler için başını ağrıttık.
    Selamlar.
    quote:

Orjinalden alıntı: jujuuu

kardesler , reklam , sansur , yazilim sorunu gibi problemlerde ben de her detayina kadar sizin gibi inceciyim ve en sert elestirilerin yapilmasini savunuoyrum

ama bu fiyatlarla ilgili konuyu acikcasi anlamiyorum

neredeyse musteri kazanmak icin kampanya yapmasi suc olacak adamlarin

next urlaya kendi soledikleri icin 100% katiliyorum , ama haa bu sansur reklam yazilim vb sorunlarda digiturk u savunursa haksizdir derim

bu bahsettiginiz musteri sadakati konusu ,surekli alisveris yapilan yerde indirim konusu cok dogru degil .. zira bu karar saticiya aittir , musteriyi kacirma derdi yok demek ki digiturk un , bicak kemige dayandiginda belli indirimler disinda umurlarinda deil

bence bunun yolu o platforma para kazandirmaya devam etmemektir .. demek ki o tehlike altinda hissetmiyorlar ve "konusur konusur yine oderler" diyolar ..

ben hep tansas , migros ,ya da carrefourdan paket paket kola aliyorum diye indirim yapmiyorlar .. o donem ne kampanya olursa o marketi secebiliyorum ,ama super ligi izlemek icin kararim akla kara gibi , ya digiturk uyesi olcam ve izlicem ya da izleyemicem

burda digiturkten minimum maddi hasarla faydalanmanin yollari kampanyalardir

yeni uye olacak adamlara kisa bi sure icin 19,90 a vestel uydu alicili giris spor die bi paket cikardilar ... ,ayda 20 milyona super lig izletiyorlardi ,suanda da 30 oldu sanirim , cihaz da sizin oluyor .. mac disinda baska bisi yok , normal kanallar var

ama 20 YTL ne demek ki , zaten ayda 16 ya da o ay 5 haftaliksa 20 mac var ... mac basina 1 YTL de odeyin bi zahmet

ha ben luks adamimdir , gittim super paket ve HD yayin aldim .. yaninda d smart im da var .. bole kucuk konular icin 3 -5 lirayi hesap edip huzurumu kacirmam

100 milyon olsa nolur 200 olsa nolur hersey para mi su hayatta

konu disi olcak ama surekli bi para muhabbeti forumlarda, futbol forumuna girerim mac bilet fiyatlarina isyan , burda digiturk fiyatlarina isyan .. kimi carsi pazarda domates biber fiyatina isyan

ne bu ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr.say -- 20 Ekim 2008; 23:28:39 >

• tamam da iste bu isin yolu bu fiyAt politikalarina teslim olmadiginizi o mali bu elestirdiginiz fiyattan almayarak gostermek

sikayet edip digiturk e d smart a ya da her hangi bir kurulusa "bak bol farkli farkli uyguluyosunuz" derseniz "ee uyguluoruz evet ama satiyoruz da" cevabi gelir

arti bu mal neticede ,isteddigi fiyati koyup satabilir ,isterse kimine beles verir .. yani bence tercih hakki alip almama yonunde musteriye ait olduguna gore ve konu edilen mal da (benzin ,ev kirasi ya da ekmek) gibi tekel ya da zorunlu tuketim mali olmadigina gore devlet fiyat kontrolu altindaki ....

ote yandan basim niye agrisin ... turkiyede surekli insanlar biseylerin pahaliligindan bahsediyor ..
  • Aynı şeyi söylüyoruz.Zaten bende uygun fiyattan vermedikleri taktirde 3 ocak itibari ile artık DT kullanmayacağım.
    Serbest piyasanın kuralları yok değil ki.Fiyat belirleme bir Arz Talep meselesidir.Bizde bunu söylüyoruz.Talep çok ise niye ayrılmak isteyenlere ve taahütlerinin son günlerinde olan eski üyelere indirim teklif ederler ve tutmaya çalışırlar ki!
    Bahsettiğniz serbest piyasa ise ona da uymuyorlar.Buna ticari hayatta açgözlülük,güvenilirsizlik,ilkesizlik gibi nitelemeler uyar.Böyle büyük ve herkese hitap eden kurumsal yapılar herkesin gözü önünde isteyene bedava verir,isteyeni kazıklar diyemeyiz.Kendisi bile demez,diyemez.
    Ben de bari burda başın ağrımasın,maddiyatla ilgili konularda burda seni yormayalım demiştim.Dediğin gibi böyle küçük konularda 3-5 kuruş için burda bari huzurun kaçmasın Önceki yazından öyle anlaşılıyor.
    quote:

Orjinalden alıntı: jujuuu

tamam da iste bu isin yolu bu fiyAt politikalarina teslim olmadiginizi o mali bu elestirdiginiz fiyattan almayarak gostermek

sikayet edip digiturk e d smart a ya da her hangi bir kurulusa "bak bol farkli farkli uyguluyosunuz" derseniz "ee uyguluoruz evet ama satiyoruz da" cevabi gelir

arti bu mal neticede ,isteddigi fiyati koyup satabilir ,isterse kimine beles verir .. yani bence tercih hakki alip almama yonunde musteriye ait olduguna gore ve konu edilen mal da (benzin ,ev kirasi ya da ekmek) gibi tekel ya da zorunlu tuketim mali olmadigina gore devlet fiyat kontrolu altindaki ....

ote yandan basim niye agrisin ... turkiyede surekli insanlar biseylerin pahaliligindan bahsediyor ..

• şu anda eko-spor aboneliğim bitmesine az bir süre kaldı yeni abone olmadan 39.90 filan gibi bi kampanyadan yararlanabilmem mümkün mü?bundan sonra da lig tv izlemek için en mantıklı hareket ne olmalı?
  • ya niye huzurum kacsin , hepimiz Allah katinda esit ,ayni sekilde yargilanacak kullariz ,bunun bilincindeyim

olaya felsefik yaklasmak istemem ama bu dunyada bazi seyler pahali bazi seyler makuldur .. bazi seylere bazi insanlar ulasir bazisi ulasamaz .. gunumuzde tuketim toplumu ve ureticilerin ac gozlulugunden ya da ekonominin kurallarindan , neyden derseniz deyin bu acimasizlik film ve mac zevkine kadar ulasmis durumda ..

mikro olcekte konusursak da

sizin yapamaz , yapmaz dediginiz seyi yapiyor tam da digiturk .. ben istedigime istedigim fiyati dikte ederim diyor .. elinden kacicaksa da musteri 3-5 bisi kazanalim die ayagina seriliyor .

adamlara HD receiver aldim tv ye bagladim diyorum , hatun hala bana "modullu uyeliginizde kampanya fiyatlarimiz var" diyor .. yahu HD Lig tv yaninda esantiyon olsun ,kdv si olsun diye bir de SD Lig tv mi actirayim .. bole mantiksiz bir kampanya teklifi olabilir mi ? ama yapiyolar iste ,tutturabildigine ..

ama sizle ters dustugumuz nokta su .. demek ki bu , yani suanki yontem islerine geliyor ki yapiyolar ... buna muhaliflik uyelikleri iptal etmekle , bu yolun yol olmadigini onlara gostermekle basarilabilir .. mewzu budur bana kalirsa

• Sayın jujuuu
    ilk yazından alıntı

''ama bu fiyatlarla ilgili konuyu acikcasi anlamiyorum

neredeyse musteri kazanmak icin kampanya yapmasi suc olacak adamlarin''

Biz yeni müşterilere yapılan kampanya ya birşey demiyoruzki.Eski üyelere de yapsınlar çünkü paket fiyatı çok pahalı diyoruz. Yapılan kişiye özel indirimler herkese yapılsın,neyin ne olduğu belli olsun diyoruz.

''ha ben luks adamimdir , gittim super paket ve HD yayin aldim .. yaninda d smart im da var .. bole kucuk konular icin 3 -5 lirayi hesap edip huzurumu kacirmam. ''
    ''100 milyon olsa nolur 200 olsa nolur hersey para mi su hayatta ''

''konu disi olcak ama surekli bi para muhabbeti forumlarda, futbol forumuna girerim mac bilet fiyatlarina isyan , burda digiturk fiyatlarina isyan .. kimi carsi pazarda domates biber fiyatina isyan
    ne bu ya ''

Bu sözler de size ait. şimdi neyi tartışacağız yada neyi geliştirebilirizki sizinle!
    Siz parayı dert etmiyorum sizde dert etmeyin diyorsunuz.Biz de istenen paranın çok olmasını ,daha önemlisi kazıklanma hissini dert ediyoruz.
    Burası paylaşım ve bilgilendirme için bir platform olduğundan DT'ün Hal ve gidişi üzerine yorum yapıyoruz.Eksilerini artılarını ortaya koyuyoruz.Tabi ki bunu yaparken eleştri yapacağız.Çünki DT kullanıyoruz ve bunu sürdürebilmenin şartlarını ortaya koyuyoruz.Ben ücretler konusunda tavır alınabilmesi için bu ortamda düşüncelerimi paylaşıyorum.İsteyen istediği tepkiyi koyar.Örneğin ben Ocak ayında fiyatlarda değişiklik yapmazlarsa üyeliğimi iptal edeceğim.Tabi ki bunun nedenini DT M.H.ile paylaşacağım.

Siz ise DT yi eleştirenleri eleştriyorsunuz ki bunun neye faydası var anlamıyorum.Çünki parayı önemsemediğinizi yazmışsınız!

''ama sizle ters dustugumuz nokta su .. demek ki bu , yani suanki yontem islerine geliyor ki yapiyolar ... buna muhaliflik uyelikleri iptal etmekle , bu yolun yol olmadigini onlara gostermekle basarilabilir ''

Bu son öneriniz bana ters değilki.üyeliklerin iptalini ve bu yolun yol olmadığını gösterebilmek için bu forumlarda konuşacağız,eleştireceğiz ki bu tepki büyük bir güç haline gelsin.

• parayla derdi olmayanın kimseyle derdi olmaz bizlerden çoğu arkadaşımız malesef parayı yoldan toplamıyoruz o yüzden de yola atamıyoruz ve yediğimiz kazık canımızı yakıyor. şu an d smart bağlattım ve 3 aralıkta taahhüdüm bitiyor. dt de biticek benim için 4 kanal seyredicem die o parayı şahsen ben veremem.....
  • Ya forumdan gaza gelip, DT'ü aradım. Kapatın kardesim! amma da zam yaptınız, fiyatlarınız piyasanız allak bullak dedim(Indirim yapacaklar ya).
    Tamam kapatıyoruz deyip Cart diye kapattılar, uyeligimi dondurdular.
    nAApcaz simdi..?

Dreambox'cu olmak sart oldu :)
  • G.Zekalı digiturk'u arayıp sadece national geo wild kanalı istediğimi bu da ekonomik pakette oldugunu söyledim normal şartlarda 20-25 ytl olan bu paket, sadece ben ligtv kullanıyormuşum diye 56 küsüre o da tahahütlü satmaya çalıştılar...

Bu saatten sonra bedava verseler, üyelik sürem bitince uzatmayacağım
  • arçelik kampanya yapmış digiturk uyumlu cihaz alanlara ayda 29,90ytl lig tv veriolar bilgisi olan varmı
  • Sabradersen kazanırsın diye düşünüyorum.üyelikten çıkmamış olman iyi.Dönerler eninde sonunda.bir süre sonra bende üyeliğimi donduracağım.
    quote:

Orjinalden alıntı: cocazola

Ya forumdan gaza gelip, DT'ü aradım. Kapatın kardesim! amma da zam yaptınız, fiyatlarınız piyasanız allak bullak dedim(Indirim yapacaklar ya).
    Tamam kapatıyoruz deyip Cart diye kapattılar, uyeligimi dondurdular.
    nAApcaz simdi..?

Dreambox'cu olmak sart oldu :)

• Konuyu hortlatma vakti gelmiş.

Geçen yıl bu vakitlerde gümüş pakete geçip 12 aydr 19,90 TL'ye lig tv izledik. 12 ay dolduğu için digiturk müş.hiz. aradım, ne olacak şimdi diye? temmuz ayna kadar 19,90'dan faydalanabilirsiniz dediler, gerisi için de Ağustosta fiyatlar açıklanacak dedi.

Benim durumumda olup müş.hiz. arayanız oldu mu? keşke 19,90'dan devam edebilsek....
  • http://forum.donanimhaber.com/m_26315859/tm.htm

Arkadaşım tüm konular en güncel burada,kısacası tüm arkadaşlar(ben dahil)yani hemen hemen herkes aynı fiyatlardan 1 yıl taahütlü olarak kredi kartına 12 taksit devam ediyoruz,ama unutma bazen ilk etapta kabul etmiyorlar,mutlaka ısrarcı ol, ozaman yola geliyorlar.

saygılarımla..
  • 3 Ağustos'ta kesilen faturadan öğrendim, Digiturk 19,90 TL'lik gümüş paketin fiyatını 24,90 TL yapmış. Bu sefer 12 ay taahhüt vermemiş oluyoruz diye düşünyorum, yeni ihaleyi almalarsa mayıs 2010 çıkarız artık.
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.