Şimdi Ara

DİGİTURK DEVAM EDEN GÜNCEL KAMPANYALAR (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
901
Cevap
2
Favori
59.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: kankys

tek başına turksattan lig tv izleyenler ne gibi kampanyadan yararlanmış oluyor var mı bir kampanya

biz turksattan izliyoruz.. ne şekilde kazıklanmamız gerekiyor.. cihazlar kendi cihazımız sadece kart var.. neye ne para ödeyeceğiz acaba
  • ŞOKKKK olan var mı arkadaşlar...
  • benim gibi sinema ve dizi için digitürk abonesi olanlar ne olacak? ben maç izlemiyorum yani 43 ytl olan sinema paketi yeni durumda da yine 43 ytl ye gelecek. bana ve benim gib olanlara bir getirisi yok gibi gözüküyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: next-urla

600 ytl gibi pvr kutuyu satın alarak geçiş yapabiliyorsunuz şu an
    quote:

Orjinalden alıntı: blanchy

Sayın Next-Urla,

Bu kampanyalara göre 7 yıllık mevcut bir üye olan ben Digi Plus'a geçmek istesem bunun maliyeti nedir, bu işlem için bir kampanya var mı? Bilgi verebilirseniz çok mutlu olurum gerçekten...

Saygılarımla,

Blanchy

Her ne şekilde olursa olsun 600 lira ödemek zorundayız yani plus için.Hiç cazip tarafı yok benim için.Kafam karıştı şimdi ben tahahütlü üyeyim,ayda 67 lira veriyorum süper paket seyrediyorum.Ağustosta sona erecek şimdi ben Üyelik sonuna kadar dibine kadar kazıklanmış olmuyormuyum bana bir indirim uygulanmayacak mı?Plusa geçmek istiyorum 600 lira peşin vermeden olmuyormu?8 yıldır süper paket üyesiyim yok bize hiç kıyak yaa

• quote:

Orjinalden alıntı: kedhy

Bir maç için (derbiler hariç) 5 ytl veriyorum dışarıda.

Ayda 4 maç izlesen 20 ytl (derbiler hariç)

Lig bitimine 7 hafta var eder 40 ytl
    (2 ay diyelim)
    Şuan 13 ytl ödüyorum (aboneliklerimden biri için) fark lig tv için 7 ytl desek (19.90)
    14 lira fazla vereceğim sadece (2 ay). 40 -14 = 26 lira kar . ee lig tatil olacak 3 ay maç yok .
    Fark 7 ytl idi 3*7 =21 ytl

26 dan çıksın 21 kalır 5 lira kar. (artık derbiler dahil ve evimde)

Valla hala eleştirmeyi başaranlara helal olsun.

Güzel açıklamışsın arkadaşım. Birde üstüne maçı izlediğim yerdeki sigara rezaleti var. Ben 24,90 ödüyorum şu an biraz farkla altın pakete geçsem yine avantajlı sayılırım...

• bende 29.90 veriyorum
    Canlı yayını 2-3 dakka geriden takip ederek Lig Tv izliyorum. Turkcell Superligine fazla bile ama naparsın...
    Sopcasti Tanrı Korusun
  • quote:

EVET ARKADAŞLAR GÜNLERDEN BERİ MERAK ETTİĞİMİZ KAMPANYA AÇIKLANDI VE BENİM FİKRİMCE ÇOK GÜZEL OLDU KAMPANYANIN DETAYLARI ŞUNLAR

1-224YTL ÖDEYİP SİSTEMİ SATIN ALIYORSUN GİRİŞ PAKETİNİ BEDELSİZ İZLİYORSUN(ÇANAK ANTEN CİHAZ KURULUM DAHİL)ÜYE İSTERSE 19.90YTL GÜMÜŞ KOLTUK(EKOSPOR LİG TV Lİ)

2-224YTL ÖDEYİP SİSTEMİ SATIN ALIYORSUN (ÇANAK ANTEN CİHAZ KURULUM DAHİL) 19.90YTL GÜMÜŞ KOLTUK(EKOSPOR LİG TV Lİ) ÜYENİN SENELİK 43 X 12 =516 YTK KARI VAR

GÜMÜŞ KOLTUK 19.90 EKOSPOR PAKET 62.80 YTL ESKİ
    ALTIN KOLTUK 43.90 SÜPER PAKET 86.80 YTL ESKİ
    PLATİN KOLTUK 69.90 MEGA GOLD PAKET 109.90YTL ESKİ
    .

next-urla kardeşim, 1-2 sorum olacaktı sana.
    şimdi benim evimde biri Turksata biri Hotbirde bakan 2 çanak var. şimdi diyelim küçük odaya 19,90 lık Gümüş Koltuk a üye olduk aldık DT. şimdi 3. bir çanak dahamı takacaklar balkona.

2. sorumda, benim 2 sene önce aldığım receiver ım Next 2000x cis plus. malum kart girişli işte. bu Gümüş koltukla gelen kartı salondaki Next ime takınca Lig Tv açılırmı. yoksa bu Gümüş Koltuk Eutelsat uydusuna baktığı için o kartlla salonda Lig Tv izleyememmi acaba. eğer böyleyse salonda da modüllü kartla nasıl izleyebilirim Lig Tv yi...?

iyi çalışmalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rodman -- 25 Mart 2008; 12:57:48 >

• bugun ditürk abonesi olamk için giitim. baktım herles şok olmuş . kuyruga girdim önümde 200.000 kişi vardı biridedi 4 gündür burda aç susuz bekliyorum aclıktan ölecem sıramı kapacaklar bende ona dedim sıranı korurum oda bana nah dedi bi yetkiliye sordum şu an üyelik yapıyorlar ama adam dedi sana ancak sıra 2 yıl sora gelir bende vazgectim .
  • sayın @next-urla ben de ocak 2008 de ailecek lig tvli pakete üyeyim simdi. bu yeni kampanyanın bana ne gibi getirisi olabilir fiyat bakımından , biliyorsunuz 16 ay taahhüt verdik.onu yok sayıp fiyat indirimi yapcaklar mı acaba...
    simdiden cvblarınız icin tskler
  • quote:

Orjinalden alıntı: Thai-Fun

ŞOKKKK olan var mı arkadaşlar...

quote:

Orjinalden alıntı: pes4 hamachi

bugun ditürk abonesi olamk için giitim. baktım herles şok olmuş . kuyruga girdim önümde 200.000 kişi vardı biridedi 4 gündür burda aç susuz bekliyorum aclıktan ölecem sıramı kapacaklar bende ona dedim sıranı korurum oda bana nah dedi bi yetkiliye sordum şu an üyelik yapıyorlar ama adam dedi sana ancak sıra 2 yıl sora gelir bende vazgectim .

• Ellerinde kalan SD kutuları satma planları bunlar.
    Kutuya ödenen ve yakında atıl duruma gelecek parayı da hesap edin arkadaşlar.

Digitürk HD için adam gibi bir kampanya yapana kadar dijiye
  • Yeni fiyatlar nisandan itibaren mi faturalara yansıycak.
  • Bu kutuları satın alma olayı pek hoşuma gitmedi benim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: suphion

Ellerinde kalan SD kutuları satma planları bunlar.

Digiturk sonuçta bir ticari kuruluş. Mutlaka hizmet verirken kendi kazancınıda düşünecektir. Ancak yaptığı bu son kampanyanın eldeki sd kutuları satmak için olduğunu sanmıyorum.
    Kaç tane digiturk üyesinde LCD tv var bunların kaçtanesi 800 ytl civarında para verip plus alacak. Henüz hd ye ticari ve kar amaçlı yüklenmeleri için erken.

Ayrıca şu an verdikleri kutular vestel imalatı olduğu içinde (sd) öyle deli gibi stoklu çalıştıklarını sanmıyorum.

Satmalarında ki amaç bence d smart.
    Bu yolu rekabette d smart açtı. Digiturk senelerce kutuları bedava kullandırdı ayrıca teknik servislerden de ücret almadı. iyi yada kötü 1 - 2 gün içinde ücretsiz servisini verdi. Ancak bunun karşılığındada bu hizmeti verebilmek için belkide aboneliklerinde biraz fazla ücretlendiriyordu. (gerçi buda tartışılır. sonuçta rakibi bile digiturkü örnek alarak bu piyasaya girdi)

Şimdi dsmart madem kutuları satıyor ve loca da film satıyor milette bunu digiturk e karşı bir zafer olarak algılıyor. Digiturk te kutuları satıyor lig tv hizmeti ve dizimax mymax comedymax movimax (locaların kat be kat alternatifi) hizmetleri içinde ücret alıyor. Tamam locada isteyen istediği zaman parasını ödüyor ve hizmetinin karşılığını alıyor. (kendi adıma) ben zaten genellikle film ve dizi ağırlık lı tv izliyordum bu yüzden ücret kötü değil. Ama amaç sadece ulusal kanalları seyretmekse kesinlikle d smart daha avantajlı.

Son olarak ise kutuya ödenen paralar öyle yakında atıl duruma falan da gelmeyecek. (bu mantıkla uydu ve d smart için kutuya verilen paralarda bir süre sonra atıl duruma gelecek)

Tv seyretme alışkanlıklarına göre değişmekle beraber ben bazı arkadaşların aksine digiturk ün gerçekten oldukça iyi bir kampanya (yada fiyat politikası) yaptıklarına inanıyorum. @fuatturkrap arkadaşımızın dediği gibi dumansız bir ortamda yanında kârı.

(ancak dediğim gibi bu tamamen tv izleme alışkanlıkları ve beklentileri ile ilgili bir konu. Adam maç izlemiyor, yabancı dizilerle ve filimler ile de pek alakası yok o zaman bu fiyatlar fazladır haklıdır.)

• 1.soruna gelince evet eutel w3 uydusuna bakan çanak anten kurulacak yayınları alabilmen için salondaki next2000 ekartı takınca çalışır fakat turksat üzerinden lig tv yi izleyemezsin şifreleme sistemleri farklı anca digiturk çanağına twin lnb takarak salonada yayın verebilirsin kartı taşıdığında izlersin
    quote:

Orjinalden alıntı: Rodman

quote:

EVET ARKADAŞLAR GÜNLERDEN BERİ MERAK ETTİĞİMİZ KAMPANYA AÇIKLANDI VE BENİM FİKRİMCE ÇOK GÜZEL OLDU KAMPANYANIN DETAYLARI ŞUNLAR

1-224YTL ÖDEYİP SİSTEMİ SATIN ALIYORSUN GİRİŞ PAKETİNİ BEDELSİZ İZLİYORSUN(ÇANAK ANTEN CİHAZ KURULUM DAHİL)ÜYE İSTERSE 19.90YTL GÜMÜŞ KOLTUK(EKOSPOR LİG TV Lİ)

2-224YTL ÖDEYİP SİSTEMİ SATIN ALIYORSUN (ÇANAK ANTEN CİHAZ KURULUM DAHİL) 19.90YTL GÜMÜŞ KOLTUK(EKOSPOR LİG TV Lİ) ÜYENİN SENELİK 43 X 12 =516 YTK KARI VAR

.

next-urla kardeşim, 1-2 sorum olacaktı sana.
    şimdi benim evimde biri Turksata biri Hotbirde bakan 2 çanak var. şimdi diyelim küçük odaya 19,90 lık Gümüş Koltuk a üye olduk aldık DT. şimdi 3. bir çanak dahamı takacaklar balkona.

2. sorumda, benim 2 sene önce aldığım receiver ım Next 2000x cis plus. malum kart girişli işte. bu Gümüş koltukla gelen kartı salondaki Next ime takınca Lig Tv açılırmı. yoksa bu Gümüş Koltuk Eutelsat uydusuna baktığı için o kartlla salonda Lig Tv izleyememmi acaba. eğer böyleyse salonda da modüllü kartla nasıl izleyebilirim Lig Tv yi...?

iyi çalışmalar.

• taahhüdlü üyeler için şuan birşey yok ay sonunda onların durumlarıda belli olur
    quote:

Orjinalden alıntı: JackSparroW-

sayın @next-urla ben de ocak 2008 de ailecek lig tvli pakete üyeyim simdi. bu yeni kampanyanın bana ne gibi getirisi olabilir fiyat bakımından , biliyorsunuz 16 ay taahhüt verdik.onu yok sayıp fiyat indirimi yapcaklar mı acaba...
    simdiden cvblarınız icin tskler
  • kutular yeni üretim olup sadece eutel w3 uydusunda çalışacaktır eski kutuların satışı konusunda bir açıklama yapılmadı
    quote:

Orjinalden alıntı: suphion

Ellerinde kalan SD kutuları satma planları bunlar.

• kampanya 4nisanda başlayacak olup ön kayıtlar alınmaktadır
    quote:

Orjinalden alıntı: Ekström

Yeni fiyatlar nisandan itibaren mi faturalara yansıycak.
  • quote:

YENİ KAMPAYADA ÜST PAKETLERDEN ALINAN ÜYELER DE BAZI AVANTAJLARLA KARŞIMIZA ÇIKIYOR MİSAL VERELİM. ÜYE PİLATİN KOLTUKTAN ÜYE OLDUĞUNDA ÜCRETSİZ SERVİS. TÜM SALON FİLMLERİNİ İZLEYEBİLME. TÜM EROTİK KANALLAR + DERGİ GİBİ DİGİTÜRKDE NE VAR NE YOKSA HEPSİNDEN FAYDALANABİLME OLANAĞINA SAHİP.

Günlerdir bas bas bağrıyorsunuz kampanya diye ama ben sizden önce açıkladım burada.

Artı şok olacaksınız diyorlardı evet gerçekten şok oldum.Eğer DT eski kutuları satarak bize böyle kampanyalar yapacaksa 6 yıllık üyeliğimi sonlandırmak üzereyim.

• quote:

1.soruna gelince evet eutel w3 uydusuna bakan çanak anten kurulacak yayınları alabilmen için salondaki next2000 ekartı takınca çalışır fakat turksat üzerinden lig tv yi izleyemezsin şifreleme sistemleri farklı anca digiturk çanağına twin lnb takarak salonada yayın verebilirsin kartı taşıdığında izlersin

Eutelsat E3 veya Turksat üzerinden Ligtv için kart satışı olacak mı?
    Olacaksa fiyat bilgisi var mı?

(Çanaklar hazır uydu alıcı 9000XCAM ultra)
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.