Şimdi Ara

DİGİTÜRK CİNEMAXİMUM BİLET FIRSATLARI ANA KONU -X-MEN Dark Phoenix- (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.811
Cevap
112
Favori
131.756
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuyu favorilerinize ekleyip sabah, öğle, akşam kontrol ediceksiniz.Ben öyle yapıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mısırın tanrıları için sms şifrelerimi aldım, eskiden 2 bilet ücretsizdi şimdi sanırım 1 bilet alana 1 bilet hediye olmuş. ama bi arkadaşım bu kodla biletini ücretsiz almış. varmı bilgisi olan ücretsiz mi hala yoksa 1 bilete 1 bilet hediyemi
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmanager

quote:

Orijinalden alıntı: drkenox

mısırın tanrıları için sms şifrelerimi aldım, eskiden 2 bilet ücretsizdi şimdi sanırım 1 bilet alana 1 bilet hediye olmuş. ama bi arkadaşım bu kodla biletini ücretsiz almış. varmı bilgisi olan ücretsiz mi hala yoksa 1 bilete 1 bilet hediyemi

Daha dün gittim filme. 2 tane kodum vardı. Sorunsuz girip izledim. Beş kuruş ödemedim.

iyi oldu bu fazla dillendirip budaklandırmadan devam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Imax gecerli mi arkadaslar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cmanager kullanıcısına yanıt
    tam da istediğim cevap :) çok teşekkürler
  • batman v süperman'e vermezse çok ayıp der .Yalnız dc ile anlaşmalı mı ki digitürk benim bildiğim genellikle marvel'lara veriyordu
  • 2 bilet kodu lutfen. Yarin sinav stresinden sonra sevdigimle bi sinemaya giderdik.

• Arkadaşlar daha önce sormuştum Imax de geçerli mi diye. Geçerliymiş. Bu hafta mısır tanrılarına ımax olarak seyrettim.
    Bu arada pnr kodunu söyleyin gişeye hiç para vermeden girin.2 pnr kodunu söyledım para vermeden girdim.Boşuna 1 bilet almayın.
  • Film konusunda var mı bi gelişme

• gencturkcell de ımax dahilmiş bedava kampanyası için bunu öğrendiğim iyi oldu :D
  • Mısır tanrıları isteyen olursa 1 ad...verildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bennuarda -- 16 Mart 2016; 22:16:36 >
  • Kodu yakin zamanda kullanan oldu mu pnr ile ucretsiz girildigini soylemisti birkac kisi durum nedir

• cmanager kullanıcısına yanıt
    Sil mesajını sil

• *****PANDA*****
    •Hediye bilet kampanyasından yararlanmak için yapılması gereken “PANDA” yazıp, tüm operatörlerden 3555’e sms göndermektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: iyo

*****PANDA*****
    •Hediye bilet kampanyasından yararlanmak için yapılması gereken “PANDA” yazıp, tüm operatörlerden 3555’e sms göndermektir.

Ne bu..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kung fu panda 3 için bilet geldi hocam. panda yazın gonderin 3555 e geliyor biletler
  • 18 Mart 2016 tarihinde vizyona giren filmin gösterildiği Cinemaximum sinemalarında Dreamworks’ten Kung Fu Panda 3 filmi için sınırlı
    sayıda 1 bilet alana 2.bilet hediye bilet kampanyasıdır.
    • Hediye bilet kampanyasından yararlanmak için yapılması gereken “PANDA” yazıp, tüm operatörlerden 3555’e sms göndermektir.
    • Sms bedeli tarifeniz üzerinden ücretlendirilmektedir.
    • Gelen kampanya şifresini sinema gişesindeki görevliye göstererek 2.bilet hediyesinden yararlanılır.
    • Kampanya 4.000 adet şifre ile sınırlıdır.
    • Bir Digiturk üyeliği en fazla 2 adet kampanya şifresi alabilir.
    • Alınan şifreler 18 Mart tarihinden itibaren vizyondan kalktığı zamana kadar geçerlidir.
    • Kampanya MPX, IMAX, IMAX 3D ve 4DX formatlarında geçerli değildir.
    • Kampanyadan sadece Film/Dizi/Çocuk/Avantaj paket sahibi üyeler yararlanabilir.
    • Digiturk Müşteri Hizmetleri 0212 473 73 73

• 1 bilet alana 1 bedava kodlarla iki bilet alınıyormu hala

• quote:

Orijinalden alıntı: ertemli

quote:

Orijinalden alıntı: iyo

*****PANDA*****

Ne bu..

Sinema Bileti bu

• Kullanmayacak arkadaş varsa kodlar yanmasın . 2 adet koda talibim arkadaşlar ...
    ( sms ücretini veya isteyene makul bir ücret verebilirim. )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ersyno -- 19 Mart 2016; 17:36:18 >
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.