Şimdi Ara

Digiturk batıyor mu? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • TheWealdstoneRaider kullanıcısına yanıt
    Seninle aynı durumdayım evde ikiside var. Maçlar dışında her zaman dsmart kullanıyorum görüntü kalitesi dt den kesinlikle üstün ayrıca dt de hd olmayıp dsmart ta hd olan kanallar var.
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    Evet beIN batmaz ama Digiturk batabilir. Bu Katarlılar'ın parası sonsuz gibi birşey.

Geçen gün araştırıyordum, böyle bir sürü Arap dünya zenginleri listesinde çıkmıyorumuş ama bunun sebebi servetlerinin kaynağının ve boyutunun bilinmemesiymiş. Mesela galiba Suudi kraliyet ailesinin servetinin 1 trilyon dolar civarı olduğunu iddia eden bir kaynak vardı. Ne kadar doğru bilinmez ama sonuçta bu adamlar da çok zengin, ve tam ne kadar paraları olduğunu da bilmiyoruz.
  • canmania C kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum hocam. Aslında evde fiber internet de var, ben galiba önümüzdeki yıl maçları Digiturk Play'den takip edip uydu olarak sadece D-Smart kullanıcam.

Şu ülkeye Sky tarzı, gerçekten kaliteli bir platform gelse yine de iyi olur diye düşünüyorum ben
  • İyi de BTK'nın açıkladığı rakamlarda bi sıkıntı var bence.
    DT'nin 2,5 milyon abonesi var. Ticari vs. hepsini hesaba katıp abone başı aylık 100 lira desek ayda 250.000.000 lira gelir yapar. 12 ayda 3 milyar TL yapar. Hadi 100 lira abartılı oldu diyelim ortalama 70 lira desek yine 2 milyar TL'nin üzerinde bir gelir yapar. Yurtdışı hariç. Üstüne bir de reklam geliri vs. var...
  • srvngrc S kullanıcısına yanıt
    Evet bence haklısınız, ama niye toplam gelir demiş BTK onu anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheWealdstoneRaider

Evet bence haklısınız, ama niye toplam gelir demiş BTK onu anlamadım.

Orada bi dipnot var 20 numara ile belirtilen. Onu okumak lazım. Bence o dönemde yapılan yeni aboneliklerden sağlanan gelir olabilir o. Malum o dönem de pek yeni abonelik yapılacak bi dönem değil.
  • srvngrc S kullanıcısına yanıt
    Yok hocam, eski raporlardan kalma alakasız bir dipnot.

Digiturk batıyor mu?
  • TheWealdstoneRaider kullanıcısına yanıt

Sıradan bir meyhanede mi 31 bin tl veriyor,yoksa semtlere göre mi belirleniyor bu fiyatlar?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • suÇ kullanıcısına yanıt
    Semtlere göre diye biliyorum. Farklı farklı fiyatlar vardır.
    batmasını hayal etmek bile güzel...
  • wolf41 kullanıcısına yanıt
    Bu tür firmalarla sorun yaşayanlar hayatta birşey başaramayandır.
  • Reklâm gelirleri sanılandan çok daha fazladır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    o senin kendi görüşün usta bu firma türkiyenin en çok şikayet alan firması olduğuna göre bu firmada sorun var demektir...
    E butun firmalar oyle oda devletin ilgisizligi adam abonelik iptali icin bile faks istiyo milattan kalma olay ulke boyleyken platformlar degismez.

ben onu bunu bilmem digitürkün batması en çok istedigim olay, üçkağıtçı firmaların türkiyede en önde gideni...

Telekom var

digi bu konuda birinciliği kimseye kaptırmaz...
  • merhaba,
    bende 2 ay önce yeni abone olanlardanım. önceden süper lig ile birlikte diğer ligleri de izlemek istediğimizde aylık 150 lira gibi bir miktara denk geliyordu. şimdi ise aylık 80 liralık kampanya ile bütün maçları sıkıntı olmadan izleyebiliyoruz. ev arkadaşım yarısını ben karşılarım demesi ile birlikte maç olarak uygun fiyata izliyorum. hatta lat katta benden önce bağlatmış duyduğum. bu sebeple abone olan çok kişi vardır.
    cnn hd olmadan izleten platform var mı diye yazmış biri ama 10 yıllık kablotv abonesiyim 1-2 ay sadece hd yayını kadlı şimdi o da yok. hatta rtl gibi hd yayınlar bile kaldırıldı duymuşsunuzdur. şimdi tv8,5 tan maç izliyorum ve yayın çamur gibi dediğiniz doğru ama 2017 bitiyor ve hala kablo tv de tv8,5 yok. o bakımdan yeni paketler ile abone olan çok kişi olmuştur.
  • uzmane U kullanıcısına yanıt
    Benim verdiğim CNN HD örneği Digiturk ve diğer ülkelerdeki 'premium' veya öncü platformlar arasındaki bir karşılaştırma. Kablo TV hem daha ucuz, hem de uydu üzerinden değil sonuçta.

Dünyada başka hangi ülkede en büyük platforma ayda 150 para birimi ödeyip CNN'i bile HD alamıyorsunuz demek istiyorum yani. 3. dünya ülkeleri dışında da örneği olduğunu sanmıyorum.

Yeni paketlerle abone olanların sayısını ben de merak ediyorum, artık Aralık ortası gibi 3. çeyrek verileri açıklanır orda değişikliği görürüz.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.