Şimdi Ara

Diadora Suıt Eşofman Takımı 40 TL (HB İçerir) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
2
Favori
21.011
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: nusret35

quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Ben 185 cm boy ve 120 kg yum
    Hangi beden?

varsa 2xl

191 ve 103 kilo civarı hangi beden alayım usta, bir de alınır mı harbi bu ürün... sağlam mıdır ki çakma mal satmaz herhalde değil mi hepsiburada...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

quote:

Orijinalden alıntı: hakancan44

quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

quote:

Orijinalden alıntı: hakancan44

diadora kalıplar biraz dardır bilginiz olsun

hocam sanırım tecrübelisin. 80 kilo 1.78 boy. L beden mi olur bana. M almıştım, iptal edeyim

L beden alman mantıklı büyük ihtimal tam olur olmazsada terziden 5 tl ye yaptırırsın,büyük ihtimal alt kısım tam olur ,üst (omuzların geniş değilse)biraz bol gelebilir.

Sanırım daha önce diodora marka eşofman kullandınız, nasıl kalitesini begendiniz mi?

50 TL eder mi?

diadora eşofman 3 yıl önce barcından almıştım evde sürekli giymeme rağmen taş gibi çıktı,ne diz yaptı ne tüylenme bendeki model şu an satılanlardan biraz farklı ...fiyat olarak uygun evde halısahada felan kullanılabilir.

• rachel kumaş iyidir. Diz yapmaz. esohmanlar için en büyük sorun diz yapmasıdır. nike da ve adidasta sadece alt rachel kumastan esohman 90 liradan asağı yok. Kesim olarak güzel se alınabilr. Yazın terletebilir.
  • Fiyat ,bedava kargo gayet güzel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende kaptım bitane..

bakalım nasıl çıkacak..

• Yukarıda linkde verilen modelin özellikleri
    http://diadora.com.tr/urun/diadora-collega-track-suit-m-2-3-4

Diğer eşofmanlar için
    http://diadora.com.tr/koleksiyon/erkek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: McMannes

quote:

Orijinalden alıntı: nusret35

quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Ben 185 cm boy ve 120 kg yum
    Hangi beden?

varsa 2xl

191 ve 103 kilo civarı hangi beden alayım usta, bir de alınır mı harbi bu ürün... sağlam mıdır ki çakma mal satmaz herhalde değil mi hepsiburada...

benle aynı beden nerdeyse 1.86 101 ben xl alırdım.
  • eşofman takımının sadece üst bölümü giyilse bile fiyatı uygun malum alt bölüm dar olunca şık olmayan manzaralar ortaya çıkıyor.
    edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nusret35 -- 18 Ocak 2013; 22:49:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MegriM

Fotoğraftan anladığım kadarıyla bu takımın kumaşı, Nike ve Adidas'larda görmekte alıştığımız microfiber polyester kumaş değil, eskiden ilkokul, ortaokul eşofman takımlarındaki rachel kumaştan. Üstü parlak polyester, arkası hafif kırçıllandırılmış kumaştır ve nefes alabilirliği oldukça azdır, sıcak tutucu özelliği vardır.

Bence biraz düşünün derim, fiyata aldanmayın, rachel kumaş herkese göre değildir. Fakat rachel de olmayabilir, tamamen tek bir fotoya bakarak tahmin yürütüyorum.

Bu arada rachel eşofmanın en pahalısı bu rakamadır. Okullara, klüplere toptan iş yapan spor tekstilcilere sorun.

aynen dediğin gibi bende onu yazacaktım. çöp.

bir de made in neresi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sioux

quote:

Orijinalden alıntı: MegriM

Fotoğraftan anladığım kadarıyla bu takımın kumaşı, Nike ve Adidas'larda görmekte alıştığımız microfiber polyester kumaş değil, eskiden ilkokul, ortaokul eşofman takımlarındaki rachel kumaştan. Üstü parlak polyester, arkası hafif kırçıllandırılmış kumaştır ve nefes alabilirliği oldukça azdır, sıcak tutucu özelliği vardır.

Bence biraz düşünün derim, fiyata aldanmayın, rachel kumaş herkese göre değildir. Fakat rachel de olmayabilir, tamamen tek bir fotoya bakarak tahmin yürütüyorum.

Bu arada rachel eşofmanın en pahalısı bu rakamadır. Okullara, klüplere toptan iş yapan spor tekstilcilere sorun.

aynen dediğin gibi bende onu yazacaktım. çöp.

bir de made in neresi acaba?

katılıtorum.bunlar sağlıksız ürünler. en güzeli %100 pamuk kullanmak ben o microfiberleri bile sevmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RECEP____KOVBOY -- 18 Ocak 2013; 23:04:06 >

• walla ben de sportive'ın benzer bir ürünü var, şimdi bakıyorum reşal diyor... burada bir mağazadan indirimde 35 tlye almıştım... gayet de memnunum üründen, birazcık tüylenme yaptı o kadar, ayrıca evet sıcak tutuyor... ve 4 aydır kullanıyorum işte, evde... en son aldığım adidas eşofman altı ise sadece on günlük kullanımda, sportive'den daha çok tüylendi... geçen gün garantiye yolladım...
  • 2. siparişimi de mobil olarak verdim
    bu arada lescondan aldığım daha hiç giymediğim füme rengi çok beğendiğim eşofmanımı eve giren hırsız çalmıştı,o modeli bir daha bulamadım

• Başka birşey alsam 1 hafta süründürlerdi. 1 saat önce verdiğim siparişi iptal ettirsem mi derken cart diye kargoya verdiler. Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim. 😬

• quote:

Orijinalden alıntı: feelulive

2. siparişimi de mobil olarak verdim
    bu arada lescondan aldığım daha hiç giymediğim füme rengi çok beğendiğim eşofmanımı eve giren hırsız çalmıştı,o modeli bir daha bulamadım

Sipariş gelince fotoğrafını çekip, bir incelemesini paylaşır mısınız?

Kalitesini merak ediyorum 50 liraya değer mi diye.
  • "190 cm" arkadaşlar basmış yine konuyu
  • ürün eline geçen olursa yorumlarını yazabilir mi?
  • Bende sipariş verdim sözde 24 saatte kargo ama maşallah. Kaç gün paketleme yapıyorlarsa :S

Edit: Karogya verdiler, benim aceleciliğim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paradox1453 -- 21 Ocak 2013; 23:29:38 >
  • Sabah elime geçti. %100 polyester. Ben beğenmedim. Aynen geri gönderdim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.